BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Osy

Vidi Mrki navio alarm i budi se svaki sat da može stavit sliku puknutog kardana :P :buahaha: :buahaha: :buahaha:

agolac

Citat: Osy  u Siječanj 21, 2018, 01:12:40
Vidi Mrki navio alarm i budi se svaki sat da može stavit sliku puknutog kardana :P :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Nego, zašto ti nisi uzeo KTMa? Isto je za velike ljude, sto puta bolji od GSa. Zašto baš fensi šmensi drlo  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Zato što je KratkoTrajniMotor :ooda: :smijeh:

agolac

Citat: Osy  u Siječanj 21, 2018, 01:30:10
Zato što je KratkoTrajniMotor :ooda: :smijeh:

A GS nije?  :buahaha:

Po svim testovima, nijedan GS u zadnje ne znam koliko godina nije prošao 500000 test bez da se nije raspao po raznim komponentama  :smijeh:
Ako ti je kratko trajni motor bio kriterij, onda si ga malo omanuo  :buahaha:
Ali možda to nije bio kriterij? :smijeh:

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: Osy  u Siječanj 21, 2018, 01:30:10
Zato što je KratkoTrajniMotor :ooda: :smijeh:
Kraljevski Trkači Motor

Osy

Citat: agolac  u Siječanj 21, 2018, 01:38:44
A GS nije?  :buahaha:

Po svim testovima, nijedan GS u zadnje ne znam koliko godina nije prošao 500000 test bez da se nije raspao po raznim komponentama  :smijeh:
Ako ti je kratko trajni motor bio kriterij, onda si ga malo omanuo  :buahaha:
Ali možda to nije bio kriterij? :smijeh:
Po svim parametrima i ispitivanjima najboljem motoru samo puca kardan i to pri ekstremnim skakanjima i divljanjima po terenu...meni se to nikad neće dogoditi, tako da pjevaš borbene :ooda: :P :smijeh:
A i napravio sam nekih 150 km sa Lekinim KTM-om i nije bilo one face ispod kacige kao kad sam vozio JZ-ovog...
Eto :thumbup:

Mrki

Pa dobro tebi je on najbolji motor.. ali to ne znači automatski da je najbolji motor na svijetu.. tako da nemoraš smarati forumsko pučanstvo sa pokušavanjima da ih uvjeriš u to.. [emoji14]

P.S. :)


Osy

Evo prestat ću, časne mi pionirske... :ooda: :smijeh:
Nemam šta nikog uvjeravat, treba samo probat, sad ćeš vidjet kad direktoru stigne...na onaj forum zbog toga više ne smije, što znači da će vas automatski ovdje taslačit :buahaha: :buahaha: :buahaha:

zander

Citat: agolac  u Siječanj 21, 2018, 01:38:44
A GS nije?  :buahaha:

Po svim testovima, nijedan GS u zadnje ne znam koliko godina nije prošao 500000 test bez da se nije raspao po raznim komponentama  :smijeh:
Ako ti je kratko trajni motor bio kriterij, onda si ga malo omanuo  :buahaha:
Ali možda to nije bio kriterij? :smijeh:

Bas me zanima koga zanima test na 500.000km??? i cemu sluzi takav test ???i koji se to debili bave sprovodjenjem  takvih  testova???

Da li to znaci da za BILO koji agregat koji izdrzi 500.000km test Vazi da je dobar?!?!?!? Pa koji je to agregat ????

Da li to znaci da BMW KTM i ostali, treba da traju toliko, pa da vlasnici ne moraju vise nikad kupovati novi motor ili barem drugi , i to na 400.000 km i nista pre toga???? Nonsens!!!!

Ili ja tu nesto ne shvatam bas bas najboolje???  :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Siječanj 21, 2018, 11:24:12
Bas me zanima koga zanima test na 500.000km??? i cemu sluzi takav test ???i koji se to debili bave sprovodjenjem  takvih  testova???

Da li to znaci da za BILO koji agregat koji izdrzi 500.000km test Vazi da je dobar?!?!?!? Pa koji je to agregat ????

Da li to znaci da BMW KTM i ostali, treba da traju toliko, pa da vlasnici ne moraju vise nikad kupovati novi motor ili barem drugi , i to na 400.000 km i nista pre toga???? Nonsens!!!!

Ili ja tu nesto ne shvatam bas bas najboolje???  :smijeh:

Mislio je test na 50.000 km .... stavio je jednu 0 viška

Osy

Citat: Ponti  u Siječanj 21, 2018, 12:15:59
Mislio je test na 50.000 km .... stavio je jednu 0 viška
:-\ :buahaha:

agolac

Da, 50k, a ovo šta motorrad testira. Nema testa da se nije raspao  :-\
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Aha ok...ok...raspadanje ....poluraspadanje...poluzivot...nemam pojma, ali 50.000km normalne upotrebe je jedna prica a silovanje, teranje po nemampojma kakvom terenu druga prica...

Ako ti nije tesko daj neki link tih testova, zaintrigiran sam potpuno sada...sta se desi sa drugim motorima na tim testovima ??

Hvala ako nadjes to i postavis. i ako ne nadjes... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

To su ti testovi gdje ih i cijele rastave pa gledaju kako se djelovi troše.

https://www.motorcycle-magazine.com/cabin-fever-for-the-best-selling-bike-bmw-r-1200-gs/

Eto, na 43k im se raspala (blokirala) transmisija na autoputu
Vozač je jedva preživio. Eto vam BMW kvalitete.
Kratkotrajni motor  :buahaha:

.After 43,152 kilometres. What happened? Riding on the highway at high speed, the bearing of the transmission input shaft blocked. The inner ring run hot on the shaft, destroying the bearing balls, cage, and sealing washer. The result of an inadequately guided shaft: The shift fork along with the guide ring of the sliding gear burned up as the bearing was abused, while the sixth gear cogwheels jumped over and lost their tips. After rolling out to the hard shoulder with a disengaged clutch, the engine run without a glitch but the gearbox remained stuck in sixth gear. Of course, the clutch engagement was greeted with loud crash. Robert Glück, the driver and editor of MOTORRAD's sister magazine PS, must thank his guardian angel that the inferno unfolding in the switching system did not block the transmission.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Pa to su ovi vodenjaci u kurcu 2013 -2014