BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: tibertov  u Siječanj 21, 2018, 13:46:31
Pa to su ovi vodenjaci u kurcu 2013 -2014

Misliš? Čitaj cijeli tekst. Ma svi modeli su im u banani :buahaha:

What is more, the endurance test of the predecessor of the BMW R 1200 GS in 2005 presents striking similarities to the damage picture of the current GS. For example, defective ball bearings led to transmission damage after 38,000 km. In this respect, the teething troubles of the current BMW R 1200 GS (clutch pressure pin, handlebar switch, tank cap) and the recalls (sidestand switch, battery, shaft seal) remind us of past concerns about the quality control of the Munich-based company, and makes such doubts ever more present.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Citat: agolac  u Siječanj 21, 2018, 14:07:22
Evo DL1000 test. Ništa se nije raspalo :belj:

https://www.motorradonline.de/motorrad-dauertest/suzuki-v-strom-1000-dauertest-50000-kilometer.723056.html
Al ovo prija [emoji4], a za BMW bas boli [emoji58]


Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zander

BMW R 1200 GS – Record after 50,000 kilometers.
Cylinder head: All valves close tightly; valves and valve seats are in very good condition; very little carbon or other deposits found in the combustion chamber. The camshafts are visible on the cams albeit run-ins are not critical. Valve guides show little wear.

Cylinder / piston: The anti-friction coating detached at a point on one piston; otherwise, run marks were hardly visible. The cylinder and piston rings show no abnormalities. The oil pump presents deep grooves, presumably caused by metal chips (connected to gearbox failure incident).

Crankshaft: The main bearings have inconspicuous run marks with an even wear pattern; a connecting rod bearing shows a tiny chipped spot (cavitation). The connecting rod and piston pins are in very good condition.

Transmission: The transmission is largely destroyed by the bearing failure; the discoloured steel discs of the clutch present hardly any wear. The cardan final drive also appears to be in good condition.

Frame / Chassis: The finish looks largely untouched, there are hardly any signs of wear yet. Steering head and rocker bearing work properly. Slight scratches on the paintwork on front fenders. * Notes from the original engine after 43,152 kilometres.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

PREVOD

BMW R 1200 GS - Zabilježite nakon 50.000 kilometara.
Glava cilindra: Svi se ventili čvrsto zatvaraju; ventili i sjedišta ventila u vrlo dobrom stanju; vrlo malo ugljika ili drugih naslaga pronađenih u komori za sagorijevanje. Bregaste osovine su vidljive na kamionima iako krivulje nisu kritične. Vodiči ventila pokazuju malu potrošnju.

Cilindar / klip: Antistrijelni premaz odvojen u točki na jednom klipu; inače, tragovi trčanja jedva su vidljivi. Cilindri i klipni prsten ne pokazuju nikakve abnormalnosti. Pumpa za ulje ima duboke utore, vjerojatno uzrokovane metalnim čipovima (povezane s nezgodom mjenjača).

Radilice: Glavni ležajevi imaju neprimjetne oznake za trčanje s ravnomjernom uzorkom habanja; ležaj klipnjače pokazuje malu usidrenu točku (kavitaciju). Klipnjače i klipa su u vrlo dobrom stanju.

Prijenos: Prijenos je u velikoj mjeri uništen padom ležaja; obojeni čelični diskovi spojke predstavljaju gotovo nikakvo trošenje. Čini se da je kardanski konačni pogon u dobrom stanju.

Okvir / šasija: Završetak izgleda uglavnom netaknut, gotovo da nema znakova trošenja. Upravljačka glava i zglobni ležaj rade ispravno. Lagane ogrebotine na bojama na prednjim bokobranima. * Bilješke s originalnog motora nakon 43.152 kilometara.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

nE MOGU I NECU DA PRIHVATIM za bilo koji  motor, da je uradjen test na tom primerku i da se desilo neznam ni ja sta i onda salve pljuvanja po tom motoru.  :puke:

Znam da je BMW trn u oko mnogima, pre svega zbog cene :novac:, pa onda nadrkanih vozaca isto tog :P, pa onda beskrupulozna voznja istih takvih i ostavljanje drugih daleko iza u vidu tackica :blato: , mikroskopskih , naravno :belj:.....

I onda na kraju krajeva , ispada da je BMW los?!?!?!? ili V strom ? ili Ducati? ili Honda?//

Ma nemojte molim Vas!!!! :misli:

Da se to desava na 1% motora isti defekt , a to je u BMW slucaju zbog broja prodatih komada, tek 5do 8 komada, nikako i NIKAKO ne sme da bude razlog za pausalnu ocenu modela !!!!

Mozda drugi motori imaju slicnih problema ali se to krije sto od strane vozaca sto od strane kompanija....

I da ne bude zabune!!!>>>>ne branim BMW zato sto ga vozim>>>isto mislim za bilo koji motor ili firmu....



OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Zander, slazem se 105% i dodajem PDV!  :gimme5:

Samo druze smiri se, lupit ce te nesto... :beer:

iviccaa

Dosadni ste...i jedni i drugi.

Osy

Samo sam čekao da me neko podrži, al ovo je baš opsežno... :ooda: Zander, polako, nemoj da se pališ...najbolji je onaj motor kojeg voziš, tako je bilo, tako će i biti ;)

Mrki

Citat: iviccaa  u Siječanj 21, 2018, 14:51:47
Dosadni ste...i jedni i drugi.

Pa ti nemoj čitati, nitko te ne tjera..  :)

agolac

Gle, to nije moje mišljenje. To je test profesionalaca. Opet ponavljam da nije prvi put. To piše i u tekstu. I prošli modeli su se raspadali. I to ne samo GS, već i drugi BMW modeli. Možete vi zatvarati oči pred tim testovima, ali oni su opet istiniti. Čovjek skoro izginuo. Imao je sreće. Takve greške se ne smiju događati. Tansmisija, kardani, vilice koje otpadaju. Gdje je kraj?

V Strom se nije raspao na tom istom testu. To nešto govori, jelte..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

BTW super sam ja. Opusten. Znam sta imam u garazi....i sretan sam zbog toga...i krvni pritisak sam sredio 130&80  :)
Samo sam rekao sta mislim....a moj temperament je zestok jbga.....takav kakav je ....ok ko je razumeo rezumeo je.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: agolac  u Siječanj 21, 2018, 15:23:27
Gle, to nije moje mišljenje. To je test profesionalaca. Opet ponavljam da nije prvi put. To piše i u tekstu. I prošli modeli su se raspadali. I to ne samo GS, već i drugi BMW modeli. Možete vi zatvarati oči pred tim testovima, ali oni su opet istiniti. Čovjek skoro izginuo. Imao je sreće. Takve greške se ne smiju događati. Tansmisija, kardani, vilice koje otpadaju. Gdje je kraj?

V Strom se nije raspao na tom istom testu. To nešto govori, jelte..

Prihvatam to. Delimicno...

Moja ideja je da 10 motora istih od svakog modela , uradi isti test na 50.000km....
I onda da se sve to isproverava.
I onda se dobije neka statistika.
I onda je to verodostojno.

Ako samo jedan primerak od modela bilo kojeg proizvodjaca prikaze gresku to nije bitno....ni za sta...

od 100.000 prodatih mora da crkne nekoliko....recimo 100 istih gresaka da bude u transmisiji.....to je ljudi moji 1 promil neuspesnosti tog dela koji crkava....a ne svih motora od nekog brenda....

I nista vise....ne govori o modelu generalno....

I ferari se kvari i Bentli i Lambo....i na njih se gleda slicno kao na GSA od strane svih koji ga ne voze....a oni koji ga voze, boli ih kuki, teraju ga , kockaju se i vataju se dobrim cicama...odlikasi bre hahah
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Koji je najprodavaniji motor u Europi, a vjerojatno i na svijetu? Ne Enduro, već motor?
Pa zna se... :ooda:
Ako ništa drugo, Bmw bar priznaje opozive, a Suzuki nekad davno nije htio promjeniti TPS o
svom trošku, a znali su da je pokvaren...nabijem ih :thumbdown:
Da ne pričam o kvarnom kvačilu, prekidačima koji pregaraju itd. To sve traje cca 15-tak godina :smijeh:

agolac

Ok, evo šta kažu istraživanja na 11000 motociklista koja voze te iste motore. Je li to dovoljno dobra statistika?


https://www.google.hr/amp/www.motorcycle.com/top10/the-10-most-reliable-motorcycle-companies.html/amp

BMW je predzanji.

BMW coming in as the second-least reliable marque on the list may be a bit of a surprise to some. German engineering is known to be some of the best in the world, but nonetheless, CR says 40% of Beemers will see the repairman for something fairly serious within the first four years.

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain