BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zander

Bes mi sve nema skupljeg kikirikija od BMW kikirikija :) :) :)

i boljeg  :thumbup: :thumbup: :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

Citat: zander  u Siječanj 21, 2018, 17:46:07
Bes mi sve nema skupljeg kikirikija od BMW kikirikija :) :) :)

i boljeg  :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Da, skup kikiriki  :-\
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji8][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Ma kanta, statusni simbol, krntija,...Kako god ga zvali, meni se nekako čini da ćemo se ja i "on" lijepo družiti [emoji6]

http://youtu.be/1mbNJGYk_GQ

Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Ćoso  u Siječanj 21, 2018, 21:11:37
...Kako god ga zvali, meni se nekako čini da ćemo se ja i "on" lijepo družiti [emoji6]
Drago mi je kao i za svakog..pogotovo za moja kolegstva..kad zeme nešto u čemu će uživat..pa što god i kakav god to bio motor  :thumbup:
Međutim..znam da jedan čovjek definitivno neće biti sretan s tvojim izborom  :smijeh:












(ne..zajebo si se..ne mislim na IB-a )  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso


keko

Citat: Ćoso  u Siječanj 21, 2018, 21:11:37
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji8][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Ma kanta, statusni simbol, krntija,...Kako god ga zvali, meni se nekako čini da ćemo se ja i "on" lijepo družiti [emoji6]

http://youtu.be/1mbNJGYk_GQ
Ova kombinacija boja kao u ovom videu mi je odlična  :thumbup: jel bu tvoj u toj kombinaciji ili crveni skroz
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Stjepko


Stjepko

Ćoso pogodio haahaaa

Ćoso

Citat: keko  u Siječanj 21, 2018, 21:42:31
Ova kombinacija boja kao u ovom videu mi je odlična  :thumbup: jel bu tvoj u toj kombinaciji ili crveni skroz
Identičan.

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Ćoso  u Siječanj 21, 2018, 21:11:37
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji8][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Ma kanta, statusni simbol, krntija,...Kako god ga zvali, meni se nekako čini da ćemo se ja i "on" lijepo družiti [emoji6]
...

Ćoso, motor je bomba  :thumbup:

Je da liči na neki crveni bojler, al bolje i to nego da izgleda kao Africa - neuhranjeni šareni klaun  :smijeh:

keko

Citat: Ćoso  u Siječanj 21, 2018, 21:44:29
Identičan.
U fino, fino  :thumbup: stvarno mi se ovaj jaaako sviđa, čestitam na izboru  :gimme5:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso

Motor još nije niti u izradi, a koferi su već spremni (odlučio sam se za crnu kombinaciju...bočni BMW, a gore Givi "lijes") [emoji23][emoji23][emoji23]

keko

Givi outback 56lit?
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎