BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

iviccaa

Ma jesu, spasili su ga.
Kocka dizajn ide dalje..[emoji16]

Mrki

Dobra radiona.. ima zanimljivih alata :)

Ponti

Citat: zander  u Siječanj 21, 2018, 16:06:01
.....

...... i baciti u Savu....
....

To da se riba skuplja i da imaš svoju privatnu poziciju za loviti smuđa.... e, nećeš, ja ti ne dam  :smijeh:

Ćoso

Citat: Ponti  u Siječanj 22, 2018, 08:39:07
To da se riba skuplja i da imaš svoju privatnu poziciju za loviti smuđa.... e, nećeš, ja ti ne dam  :smijeh:
Dobro si primijetio..."Ribe" se skupljaju

Ponti

Citat: Ćoso  u Siječanj 22, 2018, 08:43:13
Dobro si primijetio..."Ribe" se skupljaju

Jel ti mijenjaš motor ili ženu?


:buahaha:

JZ

Citat: Ponti  u Siječanj 21, 2018, 21:47:37


Je da liči na neki crveni bojler, al bolje i to nego da izgleda kao Africa - neuhranjeni šareni klaun  :smijeh:

:ebudale:
Je me nasmija. ...
Kupujem polovnu kacigu


zander

Citat: Ponti  u Siječanj 22, 2018, 08:39:07
To da se riba skuplja i da imaš svoju privatnu poziciju za loviti smuđa.... e, nećeš, ja ti ne dam  :smijeh:

Tacno sam znao da ce se neko ili nesto upecati... :) :) :)

Ali toliki s..   :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: Ćoso  u Siječanj 22, 2018, 10:04:21
58 https://www.givi.co.uk/cases/Monokey/TREKKER%20OUTBACK%2058%20ltr%20Black%20Line

Mislim da ti je predoziran taj topcase...imaces problema sa otvaranjem bocnih...tj . moraces da ga skines pa da izvadis torbe iz bocnih kofera...barem sam ja imao slican problem prilikom kupovine....odabrao manji i bilo OK

Savet bi bio da postavis bocne koji su takvi i fiksni, a da onda provizorno postavis topcase i analiziras sta se moze otvarati ako je taj veliki u pitanju....

onaj manji sam ja ugradio i nama problema....jedna kaciga staje i jos dosta stvari...ako ga kupujes zbog dve kacige jasan mi je tvoj motiv...

ako sam pomogao ok.... :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: zander  u Siječanj 22, 2018, 10:16:19
Mislim da ti je predoziran taj topcase...imaces problema sa otvaranjem bocnih...tj . moraces da ga skines pa da izvadis torbe iz bocnih kofera...barem sam ja imao slican problem prilikom kupovine....odabrao manji i bilo OK

Savet bi bio da postavis bocne koji su takvi i fiksni, a da onda provizorno postavis topcase i analiziras sta se moze otvarati ako je taj veliki u pitanju....

onaj manji sam ja ugradio i nama problema....jedna kaciga staje i jos dosta stvari...ako ga kupujes zbog dve kacige jasan mi je tvoj motiv...

ako sam pomogao ok.... :thumbup:
Istu kombinaciju imaju i Glažar i JZ...OK je. Ploča od Givia je udaljenija od originala (prema iza), a mjesto za 2 kacige u zadnjem koferu mi je "must".

zander

Citat: Ćoso  u Siječanj 22, 2018, 10:29:35
Istu kombinaciju imaju i Glažar i JZ...OK je. Ploča od Givia je udaljenija od originala (prema iza), a mjesto za 2 kacige u zadnjem koferu mi je "must".

Sve jasno direktore!!! :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Joke

Citat: zander  u Siječanj 21, 2018, 14:36:07
nE MOGU I NECU DA PRIHVATIM za bilo koji  motor, da je uradjen test na tom primerku i da se desilo neznam ni ja sta i onda salve pljuvanja po tom motoru.  :puke:

Znam da je BMW trn u oko mnogima, pre svega zbog cene :novac:, pa onda nadrkanih vozaca isto tog :P, pa onda beskrupulozna voznja istih takvih i ostavljanje drugih daleko iza u vidu tackica :blato: , mikroskopskih , naravno :belj:.....

I onda na kraju krajeva , ispada da je BMW los?!?!?!? ili V strom ? ili Ducati? ili Honda?//

Ma nemojte molim Vas!!!! :misli:

Da se to desava na 1% motora isti defekt , a to je u BMW slucaju zbog broja prodatih komada, tek 5do 8 komada, nikako i NIKAKO ne sme da bude razlog za pausalnu ocenu modela !!!!

Mozda drugi motori imaju slicnih problema ali se to krije sto od strane vozaca sto od strane kompanija....

I da ne bude zabune!!!>>>>ne branim BMW zato sto ga vozim>>>isto mislim za bilo koji motor ili firmu....

Zanderu
Evo sam i ja uzeo Bemveja 1200 GSA pa da se ne iznenadis kad me vidis u Bugarskoj. E da ovaj je sa TFT ekranom. Lijepo funkcionira taj ekran.

pozz svima i prvi utisci  motor je mnogo najbolji.
Volim sve što vole mladi, samo mi se počme spavati iza 22:00

Osy

Pa narravno...bravo, uživaj :bravo:

Lavandić

Bzvze! Bolje ti Strom 650 stoji

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zare

Citat: Joke  u Siječanj 22, 2018, 17:42:59
Zanderu
Evo sam i ja uzeo Bemveja 1200 GSA pa da se ne iznenadis kad me vidis u Bugarskoj. E da ovaj je sa TFT ekranom. Lijepo funkcionira taj ekran.

pozz svima i prvi utisci  motor je mnogo najbolji.
Joke čestitam, prekrasan je :thumbup:
meni najljepša kombinacija  :bravo: