BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

JZ

Citat: tibertov  u Srpanj 29, 2017, 22:36:37
Ma svidilo bi se njemu, ali da je do 55 tis kn [emoji16]

:buahaha: :buahaha:
Kupujem polovnu kacigu

Ponti

Citat: JZ  u Srpanj 29, 2017, 22:35:21
Da...zracnjak ni meni nije legao...nije mi bio nesto posebno...od polozaja sjedenja pa na dalje...dok je vodenjak sasvim drugciji motor...

...ali mislim da je Glazar najkompetentniji za to ....  predpostavljam da ce reci da je LC bolji nego zracnjak ...mozda se bude zalio na mjenjac na ovom novom...

Probaj...imas u splitu sada GS-a za probati kod tomica...a

Na normalnom GS-u se sjedi puno dublje kao da si u motoru...meni taj polozaj pase za malo zivlju voznju...dok je na GSA polozaj vislji   ...I normalno noge su malo rasirenije..sto je normalno kad imas tank od 30L ispred sebe....Uglavnom GSA te ne tijera na zivu voznju dok kod GS-a je to malo drukcije...a opet ciklistika vise manje ista...

Najbolje je probati...mislim da bi ti se svidio...

A što ja znam .... čak mi ni lijep nije, kao neki high tech bojler.


Citat: tibertov  u Srpanj 29, 2017, 22:36:37
Ma svidilo bi se njemu, ali da je do 55 tis kn [emoji16]

Pa nemoj tako ....  dao bih cijelih 86 Tkn za GS-a :)

JZ

Nije ni meni iskreno....taj kljun ..fuj...ali jebat ga...vozi se zato da je to milina...ali mi je zato GSA lijep...jako lijep... :thumbup:
Kupujem polovnu kacigu

VUCIBATINA

Citat: JZ  u Srpanj 29, 2017, 22:46:17
...ali mi je zato GSA lijep...jako lijep... :thumbup:

nije ljep nego pre ljep!
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

agolac

Evo, ovaj je lijep  :)

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Simetrican....heheh
Kupujem polovnu kacigu

glažar

Što kazat između starog i novog advetera  .

Da je bio stari bolji i kakovovostno bolje izrađen DA
Da se novi puno bolje vozi                                   DA

Na novom neka jeftina plastika tačke za nogu kao na starom v-stromu 650 se okreče ,motor mu radi ka mlinček za kavu a kad sednješ na njega i odvoziš mrak ciklistika je puno bolja od staeog i za kraj rezevar mu je manji :P

agolac

Ali rezervar je svejedno cisterna. Nakon koliko km ga tankaš?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: glažar  u Srpanj 31, 2017, 23:39:33
Što kazat između starog i novog advetera  .

Da je bio stari bolji i kakovovostno bolje izrađen DA
Da se novi puno bolje vozi                                   DA

Na novom neka jeftina plastika tačke za nogu kao na starom v-stromu 650 se okreče ,motor mu radi ka mlinček za kavu a kad sednješ na njega i odvoziš mrak ciklistika je puno bolja od staeog i za kraj rezevar mu je manji :P
Jel može bolje da se vozi od ovog mog GSA, ili tvoje Selme? Jel to moguće???

Stjepko

Sve je to super ali u motoreviji čitam za opoziv. Pa svi su opozvani,da ne kažem u kurcu.

Igor Mihajlik

Može bolje. Ovaj novi se stvarno krasno vozi što se tiče tako ciklistike kao i agregata...što kažete u Hrvatskoj ..da bi reč rekao. Daje osječaj da ima puno manje kila nego stari GSA. U zavoju je super stabilan in ne osjete se kile ko na staroj GSA. BMW je napravijo korak napred. Sve ostalo radi odlično, kočnice mrak, mnogo dodataka od tempomata, ESA, grijača ručki, čak se mi i "quick shifter" sviđa. Jedino što se meni ne sviđa je da uopče nemaš više osečaj da voziš boksera...onaj bokserov karakter je nestao....meni se zato više sviđaju stari GSA ko recimo od Danijela ili Glažarova Selma, ona mi je bila ekstra simpatična...al jebeš ga rabljenog nema dobrog za dobit..
Lado je moj idol

JZ

Glazar, kakav je mjenjac ?  Meni je na mom bio Katastrofa....

GSA posto je dosao godinu dana nakon GSa nije imao taj problem sa radilicom...tj radilica je radila problem mjenjacu pa su je otezali za 1kg....

Kupujem polovnu kacigu

Lavandić

Citat: Igor Mihajlik  u Kolovoz 01, 2017, 07:58:07
Može bolje. Ovaj novi se stvarno krasno vozi što se tiče tako ciklistike kao i agregata...što kažete u Hrvatskoj ..da bi reč rekao. Daje osječaj da ima puno manje kila nego stari GSA. U zavoju je super stabilan in ne osjete se kile ko na staroj GSA. BMW je napravijo korak napred. Sve ostalo radi odlično, kočnice mrak, mnogo dodataka od tempomata, ESA, grijača ručki, čak se mi i "quick shifter" sviđa. Jedino što se meni ne sviđa je da uopče nemaš više osečaj da voziš boksera...onaj bokserov karakter je nestao....meni se zato više sviđaju stari GSA ko recimo od Danijela ili Glažarova Selma, ona mi je bila ekstra simpatična...al jebeš ga rabljenog nema dobrog za dobit..
Treba malo tražiti, uvijek se da naći. Evo Osbikerov je super.
Ali ja bi isto vodenjaka, jebeš ti motor gdje stalno moraš zuriti u temperaturu, najebo si ako zapneš negdje u koloni a vani plus 35 C

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk


Danijel 23

Citat: Lavandić  u Kolovoz 01, 2017, 08:25:24
Treba malo tražiti, uvijek se da naći. Evo Osbikerov je super.
Ali ja bi isto vodenjaka, jebeš ti motor gdje stalno moraš zuriti u temperaturu, najebo si ako zapneš negdje u koloni a vani plus 35 C

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk
Pa nebu zakuho!

Lavandić

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 01, 2017, 08:27:17
Pa nebu zakuho!
Nego bi bilo još gore!

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk