BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Igor Mihajlik

Ante ja još nisem vidijo starog Bmw da je stao zbog prevelike temperature.
Lado je moj idol

Danijel 23

Citat: Igor Mihajlik  u Kolovoz 01, 2017, 08:29:27
Ante ja još nisem vidijo starog Bmw da je stao zbog prevelike temperature.
A vodenjake?

Lavandić

Citat: Igor Mihajlik  u Kolovoz 01, 2017, 08:29:27
Ante ja još nisem vidijo starog Bmw da je stao zbog prevelike temperature.
Ali nije baš zdravo da mu temperatura ode iznad 5 crtica. Meni su se tri puta dogodilo da je došlo do 5 crtica, i onda ili izgasi i u hlad ili se izvuci negdje i po gasu.
Malo mi je to stvaralo presing, lani u Prägu, kolone na ulazu u grad, + 35, ne mogu se provući između auta s kuferima, temperatura na 5 crtica, sve vrije, blesim u crtice i gledam gdje da se izvučem i da ga razvučem malo da padne na 4.
Ispizdilo me dobro. Pričao sam sa serviserom, ako ode u gornju trećinu neće uskuhati nego može samo blokati.
Je li se ikom to desilo nemam pojma ali sama spoznaja nije baš ugodna.

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk


glažar

Menjač prema starom je lošiji ali ako upotrebljavaš ,quick shifter tu se menja super nema sklocanja ali srce i glava nikako da preskoči da ti ne treba kvačila,
Sa selmom sam radio sa rezervarom od 600 do 660 km  i nasipo  od 33 litre sa novim od 550 km do 600 km i sipam 30 litara ,dobro potrošnja je tu negdje  od 4,5 do 5,1 to ne pređe .
I sada da kažem jo nešto što mi je ugotovila moja draga supotnica  u primerjavi sa SELMOM i ĐORĐIJEM  :smijeh:Selma imala puno bolju vetrovnu zaščitu  nije bilo vjetra u kacigu na avtoputu ,puno teže se penje na motor jel je stražnnji nogar višji za 4cm ,ima manje prostora ( 7 cm ) to mogu rešit sa pomicanjem zadnjeg kofera i moram to rešit jel su mi jaja na rezervaru
A što se tiče vilica i opozivi morate znat da su to ekstremni vozači koji mi nikad nečemo bit,ali sve jedno kada se ide na servis če to pogledat.

Evo dobro došao novi forum da se može tu i to raspravljat  jel na starom bi več bio baniran  :gimme5:

Danijel 23

Citat: glažar  u Kolovoz 01, 2017, 08:40:21
Menjač prema starom je lošiji ali ako upotrebljavaš ,quick shifter tu se menja super nema sklocanja ali srce i glava nikako da preskoči da ti ne treba kvačila,
Sa selmom sam radio sa rezervarom od 600 do 660 km  i nasipo  od 33 litre sa novim od 550 km do 600 km i sipam 30 litara ,dobro potrošnja je tu negdje  od 4,5 do 5,1 to ne pređe .
I sada da kažem jo nešto što mi je ugotovila moja draga supotnica  u primerjavi sa SELMOM i ĐORĐIJEM  :smijeh:Selma imala puno bolju vetrovnu zaščitu  nije bilo vjetra u kacigu na avtoputu ,puno teže se penje na motor jel je stražnnji nogar višji za 4cm ,ima manje prostora ( 7 cm ) to mogu rešit sa pomicanjem zadnjeg kofera i moram to rešit jel su mi jaja na rezervaru
A što se tiče vilica i opozivi morate znat da su to ekstremni vozači koji mi nikad nečemo bit,ali sve jedno kada se ide na servis če to pogledat.

Evo dobro došao novi forum da se može tu i to raspravljat  jel na starom bi več bio baniran  :gimme5:
4,5-5,1....ali to je vožnja po običnoj cesti.....bez autoputa!?

JZ

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 01, 2017, 08:46:51
4,5-5,1....ali to je vožnja po običnoj cesti.....bez autoputa!?

To je normalna voznja..mix...ja sam svog Gsa LC gazio po auto putu ( od Rijeke do Osijeka)230 I onda je trosio 8-9...Motor je extra stabilan...da ide jos ja bi ga odvrnuo..

I taj opoziv..o tome sam vec pisao a I Glazar je sad potvrdio...
Vise manje danas svaki motor ima opozive....jebi ga BMW ima vise...ali bar uvidaju greske ,ispravljaju ih I usavrsavaju svoje strojeve.....imaju muda unaprijedivati tehnologiju....dok je Suzuki sa stromom ide na provijerenu kvalitetu....

Gsa I GSA se prodalo 168000 u 4g...( naravno marketing I BMW znak igra veliku ulogu u tome) nitko mu nije ni blizu...da se svi zbroje ne znam dali bi dosli na tu brojku...




Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 01, 2017, 08:30:48
A vodenjake?

Vodenjaci ne kuhaju...osim ako im pumpa vode rikne :smijeh:..sto se desavalo na prvim modelima..
Kupujem polovnu kacigu

zorro

Citat: JZ  u Kolovoz 01, 2017, 09:42:11


Gsa I GSA se prodalo 168000 u 4g...( naravno marketing I BMW znak igra veliku ulogu u tome) nitko mu nije ni blizu...da se svi zbroje ne znam dali bi dosli na tu brojku...
Ha ..statistika i brojke su neumoljivo nepobitne  ;)
..ima nešto u tom GS-u ..njemačka kvaliteta..karizma..il pak radoznalost kupca da vidi baš el to to kak se piše/priča ..kak god..u konačnici  kak rekoh..statistika pritišće sve ostale debelo ispod..tak da  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Eto i mene da se malo objavim sa moim iskustvima sa 3 gsa koje sam imao i imam....sada doduse imam samo 2 gsa ahahah :smijeh:

Model 2011 110HP bio je mnogo povozitiji na gasu od prethodnog 2009 sa 105HP. Definitivno!!!!
A LC je mnoooooogo povozitiji na gasu od gsa iz 2011....

Gearshift i tempomat su extra stvar i koristim ih mnogo...menjac to tako savrseno odradjuje  da mi je leglo 100%

Brzinu ne testiram , ponekad malo ga navrnem ali retko dostignem 180kmh...dosta je bilo lomljave kostiju itd...

Sve u svemu sjajan sklop i uravnotezenost celog motora u svim uslovima....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

glažar

Ako se provozaš po Italji jih ima mnogo tako da pričamo da kada kupiš u Italiji prašak za pranje perila dobiješ pored BMW-ja :smijeh:

Osy Razilka između starog i novog je ista razlika kao kod tebe kada si preši iz KLV-ja na BMW-ja  :bravo:

bajki

Glažar, hoćeš reći da je Osy uložio tolike novce u motor, a opet vozi KLV-a? ;)

Igor Mihajlik

Lado je moj idol

tibertov

Citat: bajki  u Kolovoz 01, 2017, 12:06:52
Glažar, hoćeš reći da je Osy uložio tolike novce u motor, a opet vozi KLV-a? ;)

:smijeh:

Suki

:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: bajki  u Kolovoz 01, 2017, 12:06:52
Glažar, hoćeš reći da je Osy uložio tolike novce u motor, a opet vozi KLV-a? ;)

:buahaha: otpast će mu i brada od ovoga
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain