BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

cisco

Citat: tibertov  u Siječanj 30, 2018, 20:07:56
Cisco opet spavaš na satu [emoji23]

a jebi ga...nisam redovni gost...
pa kad ima bmw sekta više tema nego naša...
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

tibertov

Pa dođi sektu, toplije je [emoji23]

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

cisco

ovoj bi se pridružio...

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Ponti


Osy


Danijel 23


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2018, 22:52:37
..aprilia je aprilia..sve ostalo su motori   :tongue: :smijeh:

...

Svaka aprilia je drlog .... ali barem relativno jeftin drlog za razliku od skupog drloga  :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 30, 2018, 22:55:13
Svaka aprilia je drlog .... ali barem relativno jeftin drlog za razliku od skupog drloga  :smijeh:
..ha ne znam
70 iljada..ni korpa..ni TPS..ni konektori ...zadnje godine ..po šumi..kamenju..blatu ..trese ..lupa..udara....
..da tvoja somara sam pol tog prođe..raspo bi mu se swingram  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2018, 23:03:10
..ha ne znam
70 iljada..ni korpa..ni TPS..ni konektori ...zadnje godine ..po šumi..kamenju..blatu ..trese ..lupa..udara....
..da tvoja somara sam pol tog prođe..raspo bi mu se swingram  :ebudale:

Mmm da, aprilija je najbolji motor na svijetu :smijeh:  Ostavi ga jednu noć na kiši pa ćemo pričati.  :ooda:

A ovaj moj sada kao ne valja, a dok si ga ti gonjao bio je najbolji :P

zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 30, 2018, 23:12:36
Mmm da, aprilija je najbolji motor na svijetu :smijeh:  Ostavi ga jednu noć na kiši pa ćemo pričati.  :ooda:

A ovaj moj sada kao ne valja, a dok si ga ti gonjao bio je najbolji :P
Pa nisam ti ja Osy i Tibi da se vazda kurčim da je najbolje ono što ja vozim  :buahaha: ..BTW, ovo je 1, put od kad je ovog foruma da sam ja svoju Apriliu pohvalio  :tongue:
..a glede kiše..pa šta misliš da radim suho pranje nakon šume  :smijeh: ..-perem ga šlaufom po pol sata i više..a bio je par put i na kiši  :P

..i na kraju..nemoj nikad zaboravit...SOMARA JE SOMARA  ;)  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2018, 23:16:26
Pa nisam ti ja Osy i Tibi da se vazda kurčim da je najbolje ono što ja vozim  :buahaha: ..BTW, ovo je 1, put od kad je ovog foruma da sam ja svoju Apriliu pohvalio  :tongue:
..a glede kiše..pa šta misliš da radim suho pranje nakon šume  :smijeh: ..-perem ga šlaufom po pol sata i više..a bio je par put i na kiši  :P

..i na kraju..nemoj nikad zaboravit...SOMARA JE SOMARA  ;)  :thumbup:

Šlaufom se zalijeva cvijeće, pravi frajeri peru motor ne mini wash-em, nego turbo wash-em od 160 bara minimalno. Tako ja svoga... i po konektorima, nek se vidi da je muško ili neka crkne. :)

tibertov

Tako da, samo daj po konektorima [emoji23]

zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 30, 2018, 23:20:03
Šlaufom se zalijeva cvijeće, pravi frajeri peru motor ne mini wash-em, nego turbo wash-em od 160 bara minimalno. Tako ja svoga... i po konektorima, nek se vidi da je muško ili neka crkne. :)
kad nemam mini wash..ima Suki nekakav..kaže da vrijedi pola Osy-evog drla od GS-a ..ja mu dajem pošteno 800 kn. za njega..a on neće   :thumbdown:  ..veli..dodaj još 10% da bude to to  ..mislim..pola GS-a ..jel  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: