BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: tibertov  u Siječanj 30, 2018, 23:21:25
Tako da, samo daj po konektorima [emoji23]

Ma, ko mu japansku mater j ... neće mene neki mali žuti zahebavati u životu. Udarim po njemu s onim topom od miniwasha pa kome obojci, kome opanci  ;)

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2018, 23:22:35
kad nemam mini wash..ima Suki nekakav..kaže da vrijedi pola Osy-evog drla od GS-a ..ja mu dajem pošteno 800 kn. za njega..a on neće   :thumbdown:  ..veli..dodaj još 10% da bude to to  ..mislim..pola GS-a ..jel  :bzvz:

Kad dođem naći ćemo onu praonicu na kovanice, pa ću ti ga ja oprati. Ako upali iza toga, dobiješ ćevape i pivo  :smijeh:

tibertov

Pogotovo daj onog iza hladnjaka :-)

zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 30, 2018, 23:26:02
Kad dođem naći ćemo onu praonicu na kovanice, pa ću ti ga ja oprati. Ako upali iza toga, dobiješ ćevape i pivo  :smijeh:
..može ..pivo, ćevapi i još 100 € ..ak ne upali ja ti dam sve to  :thumbup: ..i pred tobom izvadim benzin iz rezervoara i zapalim factory-a   :gimme5:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2018, 23:28:50
..može ..pivo, ćevapi i još 100 € ..ak ne upali ja ti dam sve to  :thumbup: ..i pred tobom izvadim benzin iz rezervoara i zapalim factory-a   :gimme5:

:buahaha: :buahaha:   Ne znaš ti koliko kila kovanica ja imam, nemoj da ga smočim da nikada više ne upali :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 30, 2018, 23:34:07
:buahaha: :buahaha:   Ne znaš ti koliko kila kovanica ja imam, nemoj da ga smočim da nikada više ne upali :buahaha:
..da mi neko prije pričao šta sve može letić konjić i kolko je to drlo pouzdano..poslo bi ga u kurac ko i ti mene  :bzvz: ..al šta je sve prošao zadnje dvi godine ..mogu mu se samo  :klanjase: ..a ti fićukaj i dalje borbene   :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2018, 23:38:06
..da mi neko prije pričao šta sve može letić konjić i kolko je to drlo pouzdano..poslo bi ga u kurac ko i ti mene  :bzvz: ..al šta je sve prošao zadnje dvi godine ..mogu mu se samo  :klanjase: ..a ti fićukaj i dalje borbene   :P

Al zato jednom kad crkne, crko je zauvijek  :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 30, 2018, 23:39:08
Al zato jednom kad crkne, crko je zauvijek  :buahaha:
..a ko ga jebe..nije gomila gvožđa mene kupila..neg ja nju  :bzvz: ..nek ostane rama čitava..ugradit ću EMZinu mašinu  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2018, 23:41:15
..a ko ga jebe..nije gomila gvožđa mene kupila..neg ja nju  :bzvz: ..nek ostane rama čitava..ugradit ću EMZinu mašinu  :)

Al smo se fino napričali o bemveju  :buahaha: :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 30, 2018, 23:41:59
Al smo se fino napričali o bemveju  :buahaha: :buahaha:
jašta bogat draga..pa moramo pisat o tom vrhunskom motoru.. vazda  :thumbup:
:bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Citat: Osy  u Siječanj 30, 2018, 16:13:52
:bravo: Kalendarska [emoji106] Gdje je to?
Milance satire krivine po Albaniji [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

Citat: Saxi  u Siječanj 31, 2018, 00:43:19
Milance satire krivine po Albaniji [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
:gimme5: :thumbup:

Osy

A vas dvojica matorčina, otvorite si temu o Aprililililiji i tamo prdite, a ne ovdje gdje je opisan najbolji motor na svijetu :P :ooda: :smijeh:

JZ

Kad smo kod Aprilie. ..kec na grobnicu ima svoju za školu vožnje već ..nekih 6g....motor nikad nije vidio treću i jaše ga svatko i nikad ga nije izdala....dobra je aprilia. .. :blato:
Kupujem polovnu kacigu

zorro

Citat: JZ  u Veljača 01, 2018, 09:47:56
Kad smo kod Aprilie. ..kec na grobnicu ima svoju za školu vožnje već ..nekih 6g....motor nikad nije vidio treću i jaše ga svatko i nikad ga nije izdala....dobra je aprilia. .. :blato:
Ma bitno mi je da se ne kvari  :thumbup: ..i da me nedaj bože ostavi negdi..haj na cesti je lako..imam kombi pa ko ga hebe  ;) ..al u šumi ..treba nać traktor  :-\ 
Zadnjih par god. sam dosta promjenio pogled na sam motor..sve je to gomila željeza kojeg sam ja kupio, a ne on mene.. i koji mi služi za zadovoljstvo (štob rekli osy i Lava..za ispunjenje  :P ) a ne za lickanje u garaži. ..i jebe mi se el lijep il nije..kak rekoh..bitno da služi svrsi za koju je i proizveden  :thumbup:
..pali i gas  :blato: 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: