BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Lavandić

Citat: zorro  u Veljača 01, 2018, 10:02:41
Ma bitno mi je da se ne kvari  [emoji106] ..i da me nedaj bože ostavi negdi..haj na cesti je lako..imam kombi pa ko ga hebe  ;) ..al u šumi ..treba nać traktor  :-\ 
Zadnjih par god. sam dosta promjenio pogled na sam motor..sve je to gomila željeza kojeg sam ja kupio, a ne on mene.. i koji mi služi za zadovoljstvo (štob rekli osy i Lava..za ispunjenje  [emoji14] ) a ne za lickanje u garaži. ..i jebe mi se el lijep il nije..kak rekoh..bitno da služi svrsi za koju je i proizveden  [emoji106]
..pali i gas  :blato:
Evo kako je lijepo vrijeme svaki dan iz salona izvadim drugi motor za malo napuniti akumulator, napumpam gume, zavrtim kola.

Zaključujem da je bitno imati bilo što, svaki motor mi izmami osmijeh. Evo danas TDM vozim, ne mogu reći da mi paše ali se lijepo vozi

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Osy


zander

Citat: Lavandić  u Veljača 01, 2018, 10:47:37
Evo kako je lijepo vrijeme svaki dan iz salona izvadim drugi motor za malo napuniti akumulator, napumpam gume, zavrtim kola.

Zaključujem da je bitno imati bilo što, svaki motor mi izmami osmijeh. Evo danas TDM vozim, ne mogu reći da mi paše ali se lijepo vozi

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk



Ma najbolje je na Gs 1200LC :smijeh: :P :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Lavandić

Citat: zander  u Veljača 01, 2018, 13:30:41
Ma najbolje je na Gs 1200LC :smijeh: [emoji14] :smijeh:
Nemam to u ponudi!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


sasaa

Citat: JZ  u Veljača 01, 2018, 09:47:56
Kad smo kod Aprilie. ..kec na grobnicu ima svoju za školu vožnje već ..nekih 6g....motor nikad nije vidio treću i jaše ga svatko i nikad ga nije izdala....dobra je aprilia. .. :blato:

kad upali  :ooda:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

cisco

novi RT...nije loše  :thumbup:


U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Ponti


keko

Citat: Ponti  u Veljača 01, 2018, 21:47:48
Pitaj Klepu iz Vodica  :smijeh: :smijeh:
Baš htio napisati, šteta boli glava i čini mi se da ga još nije složio  :thumbdown:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ponti

Citat: keko  u Veljača 01, 2018, 21:49:36
Baš htio napisati, šteta boli glava i čini mi se da ga još nije složio  :thumbdown:

Molio me na koljenima da ne kupujem bemveja, kaže ako ga kupiš više te ne poznam. A ja mu govorim neću, ma neću... eto njega opet za 10 min: ne kupuj bemveja i tako cijele dvije noći :buahaha:
Čovjek je vozač kamiona, naradi se kao pseto, onda pljune 20 iljada eura i pušiona, nema garancije, samo ko te hebe. ???

Lavandić

Citat: Ponti  u Veljača 01, 2018, 21:55:09
Molio me na koljenima da ne kupujem bemveja, kaže ako ga kupiš više te ne poznam. A ja mu govorim neću, ma neću... eto njega opet za 10 min: ne kupuj bemveja i tako cijele dvije noći :buahaha:
Čovjek je vozač kamiona, naradi se kao pseto, onda pljune 20 iljada eura i pušiona, nema garancije, samo ko te hebe. ???
De daj cijelu priču!!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Lavandić  u Veljača 01, 2018, 21:59:11
De daj cijelu priču!!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Šta se ima pričati kako me molio, čovjek je vrištao od bijesa na bmw.
I tako ti on kleči i govori Tome, ne kupuuuuujjjjj bmw, Tome nikada ga ne kkkKKKuuuupppuuuujjjjj (tu je malo zamuckivao).

Ili te zanima priča o motoru? :buahaha:





Danijel 23

Citat: cisco  u Veljača 01, 2018, 20:39:09

Bil sam i upoznao čiku Martina...vrlo jednostavan čovjek...jedino kaj nije strastveni biker!

Suki

...jakna i hlače su OK ;) :)....motor izgleda ko cirkus :puke:
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Ponti  u Veljača 01, 2018, 22:10:29

Šta se ima pričati kako me molio, čovjek je vrištao od bijesa na bmw.
I tako ti on kleči i govori Tome, ne kupuuuuujjjjj bmw, Tome nikada ga ne kkkKKKuuuupppuuuujjjjj (tu je malo zamuckivao).

Ili te zanima priča o motoru? :buahaha:
Jedan Bmw u kurcu i sad ne kupuj Bmw-a...de dobro je... :bzvz: