BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Lavandić

Citat: Ponti  u Veljača 01, 2018, 22:10:29

Šta se ima pričati kako me molio, čovjek je vrištao od bijesa na bmw.
I tako ti on kleči i govori Tome, ne kupuuuuujjjjj bmw, Tome nikada ga ne kkkKKKuuuupppuuuujjjjj (tu je malo zamuckivao).

Ili te zanima priča o motoru? :buahaha:
Da, zanima me priča o motoru!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Osy  u Veljača 01, 2018, 22:34:37
Jedan Bmw u kurcu i sad ne kupuj Bmw-a...de dobro je... :bzvz:

Njemu je taj jedan bio sve.

Štedio kao hrčak i novog je kupio.


Citat: Lavandić  u Veljača 01, 2018, 22:41:36
Da, zanima me priča o motoru!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk



Izvarali su ga za garanciju. Tu je problem, a ne što se pokvario, jer svaki kvar se popravi.
On je u garanciji čuo ponekad neki čudni zvuk iz mašine i na servisu je to prijavio. Odgovorili mu nije ništa. Opet na slijedećem servisu nije ništa, prošla garancija i kad se mašina raspala, odgovor je bio kako motor nije u garanciji. Mislim da mu je riknula bregasta osovina, pukla ili nešto tako, uglavnom šteta prevelika.

Evo dolje Klepeta, inače je komedija od čovjeka .... za ovu sliku kako se šminka s labelom sam mu krv popio  :buahaha:

Patak

Citat: Suki  u Veljača 01, 2018, 22:23:39
...jakna i hlače su OK ;) :)....

Konfekcija :P

Martin edition :smijeh: :smijeh: :smijeh: :bzvz:

Suki

Citat: Patak  u Veljača 01, 2018, 23:01:03
Konfekcija :P

Martin edition :smijeh: :smijeh: :smijeh: :bzvz:
Ma šta pričaš, do jučer si nosio Revit :ooda: :P
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Ponti  u Veljača 01, 2018, 22:46:01
Njemu je taj jedan bio sve.

Štedio kao hrčak i novog je kupio.


Izvarali su ga za garanciju. Tu je problem, a ne što se pokvario, jer svaki kvar se popravi.
On je u garanciji čuo ponekad neki čudni zvuk iz mašine i na servisu je to prijavio. Odgovorili mu nije ništa. Opet na slijedećem servisu nije ništa, prošla garancija i kad se mašina raspala, odgovor je bio kako motor nije u garanciji. Mislim da mu je riknula bregasta osovina, pukla ili nešto tako, uglavnom šteta prevelika.

Evo dolje Klepeta, inače je komedija od čovjeka .... za ovu sliku kako se šminka s labelom sam mu krv popio  :buahaha:
A jbga, neka piše u tvornicu. Pa ne mora Tomić zauvijek biti zastupnik za Bmw. Kako je Radulović u Beogradu popušio, tako može i ovaj  :thumbup:

Black Betty

Ja sam imao ok iskustva za BMW al za auto,vrlo profesionalno i brzo.
Prepostavka je majka zajeba

Patak

Citat: Osy  u Veljača 02, 2018, 00:28:40
A jbga, neka piše u tvornicu. Pa ne mora Tomić zauvijek biti zastupnik za Bmw. Kako je Radulović u Beogradu popušio, tako može i ovaj  :thumbup:

I vuko u sl. brodu.

keko

Citat: Osy  u Veljača 02, 2018, 00:28:40
A jbga, neka piše u tvornicu. Pa ne mora Tomić zauvijek biti zastupnik za Bmw. Kako je Radulović u Beogradu popušio, tako može i ovaj  :thumbup:
Sve je on to poduzeo, čini mi se i dobio popust na popravak nekih soma-dva eura, ali je i dalje to skupo i poanta je da unatoć njegovom reklamiranju da nešto lupa sad mu ne žele priznati štetu, a mašina mu riknula čini mi se mjesec nakon isteka garancije
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy

Nešto tu ima što mi ne znamo...čovjek je nešto popušio dok je još imao jamstvo ili je krenuo u popravak sam bez da je čekao odgovor od tvornice (kako god to bilo teško)...
Zapamtite da za svaku primjedbu ozbiljniju koju imate i očekujete da se nešto učini po tom pitanju, morate imati PISANI trag. Inače je kao da niste ništa pričali...
Da on ima par radnih naloga kako se žalio, a ovi davali stručan odgovor kako je sve u redu, onda mjesec dana van jamstva i nije baš presudan trenutak. Naravno, ako si servise radio na vrijeme i poštovao ostale pizdarije iz jamstva... :misli:

tibertov

Gle ti ovog kako zna  :vino:

Tako ja uvijek dignem ljude na foru kad ih na sudu pitam jesu li prigovarali računu...kažu jesmo...a ja pitam jeste pismeno prigovarali s poštanskom povratnicom....nismo  :smijeh:

zander

Citat: fatboy  u Veljača 02, 2018, 08:42:40
Nešto tu ima što mi ne znamo...čovjek je nešto popušio dok je još imao jamstvo ili je krenuo u popravak sam bez da je čekao odgovor od tvornice (kako god to bilo teško)...
Zapamtite da za svaku primjedbu ozbiljniju koju imate i očekujete da se nešto učini po tom pitanju, morate imati PISANI trag. Inače je kao da niste ništa pričali...
Da on ima par radnih naloga kako se žalio, a ovi davali stručan odgovor kako je sve u redu, onda mjesec dana van jamstva i nije baš presudan trenutak. Naravno, ako si servise radio na vrijeme i poštovao ostale pizdarije iz jamstva... :misli:

Apsolutno tacno!!!! Ni u Nemackoj na rec ne funkcionise primedba....valja ostaviti motor u servisu da oni kao vide sta je i kako je....pa napisu radni nalog itd....BMW cesto izlazi u susret u slucajevima da se ispadne van roka garancije....ali mora da bude trag u pisanoj formi...imam takva iskustva licno.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: fatboy  u Veljača 02, 2018, 08:42:40
Nešto tu ima što mi ne znamo...čovjek je nešto popušio dok je još imao jamstvo ili je krenuo u popravak sam bez da je čekao odgovor od tvornice (kako god to bilo teško)...
Zapamtite da za svaku primjedbu ozbiljniju koju imate i očekujete da se nešto učini po tom pitanju, morate imati PISANI trag. Inače je kao da niste ništa pričali...
Da on ima par radnih naloga kako se žalio, a ovi davali stručan odgovor kako je sve u redu, onda mjesec dana van jamstva i nije baš presudan trenutak. Naravno, ako si servise radio na vrijeme i poštovao ostale pizdarije iz jamstva... :misli:
Citat: zander  u Veljača 02, 2018, 08:54:26
Apsolutno tacno!!!! Ni u Nemackoj na rec ne funkcionise primedba....valja ostaviti motor u servisu da oni kao vide sta je i kako je....pa napisu radni nalog itd....BMW cesto izlazi u susret u slucajevima da se ispadne van roka garancije....ali mora da bude trag u pisanoj formi...imam takva iskustva licno.

Napisah kako je bilo. Servisi su bili uredni i na vrijeme. Garanciju nije izgubio, nego kada je sve riknulo garancija je prošla nešto malo vremena, kako Keko kaže možda mjesec dana.
On je kriv što nije tražio papir da je rekao da čuje neki čudan zvuk, ali "kvar" je bio prijavio na "riječ" i na "riječ" su mu rekli da nije ništa motoru. Ali tko će u onom trenutku tražiti pisani trag, pa nismo svi pravnici ... pogotovo jer ti serviser s iskustvom kaže kako je sve u redu. I on im je vjerovao.

Uglavnom, tako je to uvijek s poluproizvodima ... zato kupiš stroma i miran si :)

Black Betty

I ja imam pozitivna iskustva sa BMW -om
Puko lanac i ovi rekli nemoguče,ja reko moguče
Ovi rekli nemoguče,ja reko moguče
Dovezite auto
Jebote stvarno moguče,dat čemo motor za đabe
Ja reko nemoguče,oni rekli moguče
Ja reko nemoguče,oni rekli moguče

Sad je novi motor u autu
Ovo je skračena verzija događaja...
Prepostavka je majka zajeba

fatboy

Pa nisam ja to napisao da bih čovjeka popljuvao ili da bih se ja pravio pametan u ovom slučaju...nego čisto eto podjelio znanje sa širokim masama...imao takvih i poslovnih i privatnih iskustava...čim tražiš nešto na pismeno, pristup se mijenja...po meni je kurvinski, ali to sam ja.
Kad sam radio u servisu i čovjek dolazi i žali se na nešto, ja sam inzistirao na otvaranju naloga, pisanju pronađenog stanja ili objašnjenju i da mi se točno zna koji je majstor radio. Ne da sa sebe skinem krivicu, već da znamo od kud krenuti ako nešto tražimo. Jbg, koga zmija ugrize i guštera se boji... :-\