BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

tibertov


:smijeh: odličan haiku

Citat: Black Betty  u Veljača 02, 2018, 09:10:14
I ja imam pozitivna iskustva sa BMW -om
Puko lanac i ovi rekli nemoguče,ja reko moguče
Ovi rekli nemoguče,ja reko moguče
Dovezite auto
Jebote stvarno moguče,dat čemo motor za đabe
Ja reko nemoguče,oni rekli moguče
Ja reko nemoguče,oni rekli moguče

Sad je novi motor u autu
Ovo je skračena verzija događaja...

zander

tako je Ponti....ali MORA da bude napismeno....a covek , sto je i normalno, hteo da se vozi, i otisao....da je imao pisani trag primedbe na rad motora, ili, da ga je ostavio u srvisu da ga provere, pa oni napisu da nema promene, a za mesec dana posle isteka garancije taj isti kvar postane ocigledan da je puklo nesto, e ondaaaa....

mogao je da ih je>> ko volove....ali samo tako....a ponavljam, BMW centrala , na osnovu pisma ili maila iz tog servisa, moze da da nalog za popravku ili zamenu dela o trosku BMWa a musterija plati mozda nesto sitno za ruke....sto je mnogo bolje nego da placa sve!!!

Isto vazi za sve proizvodjace i samo napismeno sa radnim nalogom funkcionise garancija i posle isteka, ali mesec dva tri....posle toga nek je Bog u pomoc!!!
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Napiši šta se dogodilo Raduloviću, nisam baš sve zapamtio... ;)

zander

Citat: Osy  u Veljača 02, 2018, 09:23:35
Napiši šta se dogodilo Raduloviću, nisam baš sve zapamtio... ;)

Ako mislis na mene, to je preduga prica...i nije Radulovic nego Delta...ali sam imao pisane tragove gde su konstatovali da je sve u redu, a nije bilo....e kad je sve postalo ocigledno, dva meseca van garantnog roka.....nastao haos u njihovim redovima....a ja samo pokaziao papire, i ostavio motor i otisao kuci....sve o njihovom trosku....posle me zvali da uzmem vaucer skoro 200E na poklon i kupio BMW rukavice 100E, duks 80 E i futrolu za kljuceve koju i dan danas imam...

Svima koji voze BMW a u garanciji je samo ostavljajte motor u servisu da se otvori nalog, detaljno opisite sta ste primetili.i prst u uvo....pokrice oni sve samo pod ovim uslovima...

U pitanju kod mene je bio diferencijal i menjac u kompletu...cca 4000E....da ne bude zabune...ja platio 60E ruke
OPENMINDED PEOPLE WANTED

iviccaa

Citat: Black Betty  u Veljača 02, 2018, 09:10:14
I ja imam pozitivna iskustva sa BMW -om
Puko lanac i ovi rekli nemoguče,ja reko moguče
Ovi rekli nemoguče,ja reko moguče
Dovezite auto
Jebote stvarno moguče,dat čemo motor za đabe
Ja reko nemoguče,oni rekli moguče
Ja reko nemoguče,oni rekli moguče

Sad je novi motor u autu
Ovo je skračena verzija događaja...

N47?

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

iviccaa

imas G12?  :huh:
s N47 motorom unutra?  :huh: :misli:

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

iviccaa

a jos da kazes koji je motor unutra.... :smijeh:

N47? 520d?
Koje godiste i koliko km?

pitam zato sto je taj N47 motor ultra problematican i tesko da su se u BMW-u
cudili kako je pukao lanac. tih lanaca je promijenjeno na tisuce, nesto nakon pucanja (tj. tada ide novi motor), a dosta je mijenjano preventivno, nakon sto se istegnuo i poceo strugati o klizace.

Black Betty

Bmw 2012,520 D,automatic,puko lanac na 160 i nešto tkm,kupljen u Tomiću.Bmw reko nemoguče i dali novi motor u zamjenu.
Prepostavka je majka zajeba

fatboy

Citat: iviccaa  u Veljača 02, 2018, 12:12:49
a jos da kazes koji je motor unutra.... :smijeh:

N47? 520d?
Koje godiste i koliko km?

pitam zato sto je taj N47 motor ultra problematican i tesko da su se u BMW-u
cudili kako je pukao lanac. tih lanaca je promijenjeno na tisuce, nesto nakon pucanja (tj. tada ide novi motor), a dosta je mijenjano preventivno, nakon sto se istegnuo i poceo strugati o klizace.

Kad radiš na takvim poslovima, svakom kvaru se čudiš ko pura glisti i ne mopžešđ vjerovati da se desilo! Bar službeno... :smijeh: :smijeh:

Osy

Citat: Black Betty  u Veljača 02, 2018, 12:17:45
Bmw 2012,520 D,automatic,puko lanac na 160 i nešto tkm,kupljen u Tomiću.Bmw reko nemoguče i dali novi motor u zamjenu.
Jel to onaj sa povišenim vozačkim sjedalom :-\

Black Betty

Ja stavim trudnički kušin kad ga vozim,nije za male ljude  :smijeh: :smijeh: :)
Prepostavka je majka zajeba

Bobi

Ja sam tu samo shvatio da RT nije za kamiondzije, i da Betty ima spusteno vjetrobransko staklo (kad zaboravi kusin) :-)

Ponti

Citat: Bobi  u Veljača 02, 2018, 14:35:03
Ja sam tu samo shvatio da RT nije za kamiondzije, i da Betty ima spusteno vjetrobransko staklo (kad zaboravi kusin) :-)

U pravu si, za kamiondzije su svi motori osim bemveja  :smijeh: