BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ponti


Osy


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Milanezi

Mislim da su prve 2 godine bile problematične na novom vodenjaku, ne bi trebalo da sada ima takvih problema. Verujem da se taj čovek obratio direktno bmw-u u Nemačkoj uz overenu serv.knjigu, da bi mu izašli u susret sa opravkom. Ispali su pederi, nema šta  :thumbdown:

Dugar je uzeo rt pre mesec dana, danas smo bili u djiru  :moto2:


tibertov

Kako mozes bit frend s nekim tko ima bmw...kakoooo :smijeh:

keko

 :buahaha:
E moj Milanezi, sad si pao u mojim očima  :belj: :buahaha: :beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Šta mu se ugasio, pa ste stali :-\ :smijeh:

Danijel 23


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Veljača 02, 2018, 17:13:58
RT
Čovjek je na RTu i spreman da krene.....mislim da je problem u Stromu.....tako ja čitam sliku!

Milanezi


Osy

Ime, daj malo olabavi...zajebavam se na naš račun, vidiš da guštaju pa neka uživaju...aludiram na onog Pontijevog frenda, a ti napišeš Strom :-\ :smijeh:

Milanezi

Bude tu raznih bmw-a  :moto2:



Evo primer neprežaljene ljubavi, zvane strom. Sa stroma na gs-a al' ne vredi. Pošto sam tolerantan, dozvoljavam grljenje mog motorčeta. Kad sam dobre volje, dam i krug, da ih mine želja, i da  se podsete kako je to dobra maccina  :)






Patak

Citat: Milanezi  u Veljača 02, 2018, 18:42:07
Bude tu raznih bmw-a  :moto2:



Evo primer neprežaljene ljubavi, zvane strom. Sa stroma na gs-a al' ne vredi. Pošto sam tolerantan, dozvoljavam grljenje mog motorčeta. Kad sam dobre volje, dam i krug, da ih mine želja, i da  se podsete kako je to dobra maccina  :)



Lijep ti je motor.

Danijel 23

Citat: Osy  u Veljača 02, 2018, 17:57:58
Ime, daj malo olabavi...zajebavam se na naš račun, vidiš da guštaju pa neka uživaju...aludiram na onog Pontijevog frenda, a ti napišeš Strom :-\ :smijeh:
Ime, nema labavo, nismo pićkice! SAMO OŠTRO  :smajser: