BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zorro

neko je tu bio napisao kolko košta godišnji kasko..zaboravio sam točno..al bogumi ..pari mi se skoro pa jedna polovna kenja  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Veljača 03, 2018, 22:32:33
Svak za svoje pare kupuje šta oće i di hoće  :thumbup: ..pa sve da se vozi u japankama i kupaćim gaćama na najnovijem GS-u  :-\ ..meni ne smeta  :-*
..i Osy se svojevremeno prosro (kao i inače  :smijeh: ) glede kaska za GS-a ..pa sad grize govno kad ga podjebavaju.  :prrr:
Kolegstvo sve si rekao...a i ovo za kasko, omaklo se :ooda: :smijeh:

Patak

Citat: zorro  u Veljača 03, 2018, 22:32:33
Svak za svoje pare kupuje šta oće i di hoće  :thumbup: ..pa sve da se vozi u japankama i kupaćim gaćama na najnovijem GS-u  :-\ ..meni ne smeta  :-*
..i Osy se svojevremeno prosro (kao i inače  :smijeh: ) glede kaska za GS-a ..pa sad grize govno kad ga podjebavaju.  :prrr:

Ni meni ne smeta, samo takve ljude žalim :smijeh:.

Neki dan vidim naj novijeg mercedesa "E" klasa a iz njega izlazi cigoš s poderanim hlačama i prljavom majicom...Njemu to ne smeta, pa ne smeta ni onim koji voze GS ali ja ih žalim. Nek voze stroma i uživaju u životu :belj:

zorro

Lidl ima dobre opreme..ok..ima i sranja kao što imai Louis..al generalno za običan puk  ;) ..super    :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Citat: Osy  u Veljača 03, 2018, 22:47:25
Lidlić po pitanju opreme nisam, bio sam nekad u počecima kada sam se izrikao za prvi motor...što je uvijek najteže. Odnosno lažem, zamislite u original tank torbi sa znakom Bmw-a se nalaze Lidlovi kišnjaci koje obučemo možda jednom godišnje...
Jbte, baš sam seljak :smijeh: :thumbdown:
A motor sam isto kupio tek 2009 godište za cca 11000 eura, jer eto ne radim na brodu, u vojsci, platformi, nemam svoju firmu i takoooooo ;)
Svejedno sam zbog toga sretan čovjek :thumbup:

alo ej, BMW dolazi sa slijedecom kombinacijom: Schuberth, Rukka i Daytona.  :smijeh:
ako ista drugo kupis onda si totalni luzer.  :buahaha:

salim se naravno, vozi sta imas i budi sretan, nakelji na njega najgore kinesko sranje jer je tvoje i boli te kuki.  :beer:

zorro

Citat: Patak  u Veljača 03, 2018, 22:50:46
Ni meni ne smeta, samo takve ljude žalim :smijeh:.

..e viš..ja cijenim skromnost pa u bilo kom pogledu ..ak već nije bio skroman po pitanju vozila..bar je u nečemu  :gimme5:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: iviccaa  u Veljača 03, 2018, 22:53:03
alo ej, BMW dolazi sa slijedecom kombinacijom: Schuberth, Rukka i Daytona.  :smijeh:
ako ista drugo kupis onda si totalni luzer.  :buahaha:

salim se naravno, vozi sta imas i budi sretan, nakelji na njega najgore kinesko sranje jer je tvoje i boli te kuki.  :beer:
:thumbup: :gimme5:

Patak

Citat: iviccaa  u Veljača 03, 2018, 22:53:03
alo ej, BMW dolazi sa slijedecom kombinacijom: Schuberth, Rukka i Daytona.  :smijeh:
ako ista drugo kupis onda si totalni luzer.  :buahaha:

salim se naravno, vozi sta imas i budi sretan, nakelji na njega najgore kinesko sranje jer je tvoje i boli te kuki.  :beer:

Ako ga vozi po selu i krokse su dovoljne, bitan je statusni simbol :P :buahaha: :tongue:

zorro

..el ja moram i u ovoj temi stavljati onaj kratki video iz "mrtav ladan"   :huh:  :samaranje:  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Veljača 03, 2018, 22:54:21
..e viš..ja cijenim skromnost pa u bilo kom pogledu ..ak već nije bio skroman po pitanju vozila..bar je u nečemu  :gimme5:

Skromnost je samo loš izgovor za neambicioznost i neuspjeh, to su luzeri izmislili da sami sebe tješe.

Patak

Citat: zorro  u Veljača 03, 2018, 22:51:24
Lidl ima dobre opreme..ok..ima i sranja kao što imai Louis..al generalno za običan puk  ;) ..super    :thumbup:

U Louisu nikad nisam kupovao opremu, jer nemaju izbora (revit, rukka, spidi, aplinestar) samo potrošne materijale (ulje, lance itd. zaletio se tu i šator, stolica...). Kacigu što si ti kupio je nevjerojatno dobar deal, pričam s frendovima ne pamte tako dobar popust u zadnjih desetak godina!

Citat: zorro  u Veljača 03, 2018, 22:54:21
..e viš..ja cijenim skromnost pa u bilo kom pogledu ..ak već nije bio skroman po pitanju vozila..bar je u nečemu  :gimme5:

Da je skromnost u pitanju, ne bi vozili motor od 10+ teu :smijeh: Ovako nek si jedno drugome pruže ruku!

Ti bi trebao znati, nema veze - ja sam naučio da se na opremi ne štedi! Jer zdravlje nema cijenu :-*.

Patak

Citat: Ponti  u Veljača 03, 2018, 23:12:59
Skromnost je samo loš izgovor za neambicioznost i neuspjeh, to su luzeri izmislili da sami sebe tješe.
:gimme5: :-*

Ponti

Citat: Patak  u Veljača 03, 2018, 23:15:19
  :gimme5: :-*

Punica meni barem do sada 100x kako trebam biti skroman ... pitam zašto i naravno da nema smislenog odgovora.
Pa, ja bih si i helikopter kupio, samo da mogu :)

zorro

..ha ne znam što bi vam napisao  :huh: ..u jednu ruku imate pravo  :thumbup: ..a u drugu ...kurac  :finger:
..et..to je najkraće što mogu..da ne ulazim u dalje dubioze  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Veljača 03, 2018, 23:20:48
..ha ne znam što bi vam napisao  :huh: ..u jednu ruku imate pravo  :thumbup: ..a u drugu ...kurac  :finger:
..et..to je najkraće što mogu..da ne ulazim u dalje dubioze  :-\

Pa, hajde ti mi reci zašto biti skroman?
Kakva je to moralna kvaliteta ili je možda nešto drugo, treće?