BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Ponti  u Veljača 03, 2018, 23:30:38
Pa, hajde ti mi reci zašto biti skroman?
Kakva je to moralna kvaliteta ili je možda nešto drugo, treće?
bolje me nemoj  vuč za jezik  ;)
:thumbup:  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Ljudsku veličinu odlikuje skromnost i poniznost. Naravno da je u ljudskoj prirodi da stremi boljem, jačem, višem, ali u svemu u životu treba naći mjeru, rekli bi zlatnu sredinu
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Patak

Citat: zorro  u Veljača 03, 2018, 23:40:57
bolje me nemoj  vuč za jezik  ;)
:thumbup:  :beer:

Ja te vučem za jezik :-* Koja je razlika između... Između cigiča i skromnog vozača bmw-a :smijeh: NIKAKVA

Poslano preko kur...ca

Ponti

Citat: keko  u Veljača 03, 2018, 23:44:22
Ljudsku veličinu odlikuje skromnost i poniznost. Naravno da je u ljudskoj prirodi da stremi boljem, jačem, višem, ali u svemu u životu treba naći mjeru, rekli bi zlatnu sredinu

Ne slažem se .... skromnosti nije suprotnost bahatost i neponiznost, oholost, zavist.
Mislim ako imaš novaca, ako si zaradio, zašto bi bio skroman i vozio golfa ... kupi si mercedes, kupi vilu, kupi helikopter. Ja ću se radovati tvom uspjehu, kao što se ovdje radujem svakome tko si kupi motor kojeg želi, pa i bmw-a kada se kupi. :smijeh:

Zašto biti skroman, koja je poanta? Meni to više vuče na licemjerje da drugi ne vide koliko imam, nego na neki moralno ispravan stav u životu.

zorro

Citat: Patak  u Veljača 03, 2018, 23:49:36
Ja te vučem za jezik :-* Koja je razlika između... Između cigiča i skromnog vozača bmw-a :smijeh: NIKAKVA

Poslano preko kur...ca
za mene je čovjek čovjek ..ne zanima me ni nacionalnost ni boja kože..ne cijenim ljude po tome kakav motor/auto voze..kakvu opremu imaju itd..
..što više ..znam par pederčina (mislim na karakternu osobinu) kojima je oprema (na njima) vrednija no moj motor ..al opet nebih bicikl na njih naslonio  :puke:
..a s druge strane..znam jednog čovjeka koji je nedavno kupio GS-a ..jer mu je to bila želja..i nema za opremu od 3-4 soma ojra ..a dao bi ruku..bubreg za njega.  ;)

Tak da..idu mi na kurac ta podcjenjivanja i generaliziranja  :thumbdown:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Nisam ni mislio da onaj tko zaradi ne može raspolagati svojim novcrm kako želi, dapače. Moj moto je živi i puti druge da žive kako hoće, potpuni liberal po tom pitanju. A da mi je drago kad ljudi kupe što žele je i nemam potrebu biti jalan nikada i nikome. Svak nek živi radi sve što ga usrećuje i veseli pa makar to bila voznja beemvejem :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: Ponti  u Veljača 03, 2018, 23:57:45

Zašto biti skroman, koja je poanta? Meni to više vuče na licemjerje da drugi ne vide koliko imam, nego na neki moralno ispravan stav u životu.
..sorry..ali nemam namjeru ovdje pričati o crkvi  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Veljača 04, 2018, 00:04:10
za mene je čovjek čovjek ..ne zanima me ni nacionalnost ni boja kože..ne cijenim ljude po tome kakav motor/auto voze..kakvu opremu imaju itd..
..što više ..znam par pederčina (mislim na karakternu osobinu) kojima je oprema (na njima) vrednija no moj motor ..al opet nebih bicikl na njih naslonio  :puke:
..a s druge strane..znam jednog čovjeka koji je nedavno kupio GS-a ..jer mu je to bila želja..i nema za opremu od 3-4 soma ojra ..a dao bi ruku..bubreg za njega.  ;)

Tak da..idu mi na kurac ta podcjenjivanja i generaliziranja  :thumbdown:

Kakva je to oprema za 3-4 soma ojra - ronilačka :smijeh: Za soma kupiš vrhunsku, za pola soma - revit koji je vrlo dobar.




Ponti

Citat: zorro  u Veljača 04, 2018, 00:04:10
za mene je čovjek čovjek ..ne zanima me ni nacionalnost ni boja kože..ne cijenim ljude po tome kakav motor/auto voze..kakvu opremu imaju itd..
..što više ..znam par pederčina (mislim na karakternu osobinu) kojima je oprema (na njima) vrednija no moj motor ..al opet nebih bicikl na njih naslonio  :puke:
..a s druge strane..znam jednog čovjeka koji je nedavno kupio GS-a ..jer mu je to bila želja..i nema za opremu od 3-4 soma ojra ..a dao bi ruku..bubreg za njega.  ;)

Tak da..idu mi na kurac ta podcjenjivanja i generaliziranja  :thumbdown:

I kakve veze ima skromnost sa svime napisanim?
To što onaj nema za opremu od 3-4 soma ojra ne znači da je skroman. Ili oni s opremom što su pederčine, nisu pederčine zato što su neskromni, nego su možda bahati i oholi.


Ponti

Citat: zorro  u Veljača 04, 2018, 00:10:23
..sorry..ali nemam namjeru ovdje pričati o crkvi  :smijeh:

Kakve veze ima Sveta katolička Crkva s ovim .... osim toga ona je na mom tragu  :buahaha:

Patak

Citat: Ponti  u Veljača 03, 2018, 23:57:45
Ne slažem se .... skromnosti nije suprotnost bahatost i neponiznost, oholost, zavist.
Mislim ako imaš novaca, ako si zaradio, zašto bi bio skroman i vozio golfa ... kupi si mercedes, kupi vilu, kupi helikopter. Ja ću se radovati tvom uspjehu, kao što se ovdje radujem svakome tko si kupi motor kojeg želi, pa i bmw-a kada se kupi. :smijeh:

Zašto biti skroman, koja je poanta? Meni to više vuče na licemjerje da drugi ne vide koliko imam, nego na neki moralno ispravan stav u životu.

Dijelimo donekle mišljenje, ali ovdje si svašta nešta zdrobio... Skromnost = poniznost Točka


zorro

Citat: Patak  u Veljača 04, 2018, 00:14:10
Kakva je to oprema za 3-4 soma ojra - ronilačka :smijeh: Za soma kupiš vrhunsku, za pola soma - revit koji je vrlo dobar.
Čizme..hlače, jakna, rukavice, kaciga-komunikacija ..pododijela....
A taj Revit će te kao spasit više kod nedaj bože nekog pada nego nekakve hlače i Jakna iz Louisa ili ona iz Lidla za 200 €  ;) ..de aj molim te  :bzvz:

Citat: Ponti  u Veljača 04, 2018, 00:15:49
I kakve veze ima skromnost sa svime napisanim?
To što onaj nema za opremu od 3-4 soma ojra ne znači da je skroman. Ili oni s opremom što su pederčine, nisu pederčine zato što su neskromni, nego su možda bahati i oholi.


Ak ti ne vidiš nikakvu vezu..ja ti tu stvarno više nemrem pomoć ..a jedini koga sam iole poznavao da bi ti mogao pomoć..Dr. Treskanica je otišao u mirovinu  :huh: ..eventualno da probaš kod Bože Petrova  :smijeh:

Citat: Ponti  u Veljača 04, 2018, 00:17:08
Kakve veze ima Sveta katolička Crkva s ovim .... osim toga ona je na mom tragu  :buahaha:
je..na tragu licemjerja  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Patak  u Veljača 04, 2018, 00:20:20
Dijelimo donekle mišljenje, ali ovdje si svašta nešta zdrobio... Skromnost = poniznost Točka
vas dvojica ste mal preveč bahati zato i dijelite mišljenje  :smijeh:  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

1. Ponti, cekaj, sta ti ne mozes kupit helikopter?!?! Ja sam razocaran... :belj:

2. Brate mili al ste se uskokodakali oko teme koja ima bar 20 odgovora tocnih...
Ponti podjebava jer mu se tako oce, Zorro bi se zavadio sa đavlom samo da dokaže svoje, Patak isto ko revolucionar podbada i jebeno brzo i lako generalizira....ja vrtim ocima (jer sam skinuo naocale) i pisem...
Keko vam je najbolje rekao. Ako moramo u ovim godinama objasnjavat sta je skromnost i da nisu isti uvjeti za tu karakteristiku sada i prine 50 godina - e jebi ga, tada ta skromnost takvima nije ni bitna...
Parole i izreke je lako pisat...svatko od nas zna svij nacin i put i realno je da ga ne vidimo svi na isti nacin...

Debeli je rekao!  :samaranje:

zorro

Citat: fatboy  u Veljača 04, 2018, 00:29:06
Zorro bi se zavadio sa đavlom samo da dokaže svoje
s kim se ja svađam  :huh: ..aj nemoj me molim te žderat
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: