BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Patak  u Veljača 04, 2018, 00:20:20
Dijelimo donekle mišljenje, ali ovdje si svašta nešta zdrobio... Skromnost = poniznost Točka

U mojim očima to nije isto.

"Poniznost se odnosi na naš unutarnji stav prema vrednovanju samoga sebe. Ponizna osoba je objektivna, točno vidi i sebe i druge, svjesna je svoje uloge u svijetu ali i uloge drugih ljudi. Promatra svijet u cjelini i ne stavlja sebe u središte niti na prvo mjesto.
Za razliku od toga skromnost je socijalna vrlina, tj. način na koji sebe predstavljamo u javnosti. Skromnost može odražavati našu unutarnju poniznost, ali i ne mora. Neki ljudi jednostavno mogu glumiti skromnost kada procijene da im se to u nekoj situaciji više isplati."





zorro

Citat: fatboy  u Veljača 04, 2018, 00:29:06
1. Ponti, cekaj, sta ti ne mozes kupit helikopter?!?! Ja sam razocaran... :belj:

2. Brate mili al ste se uskokodakali oko teme koja ima bar 20 odgovora tocnih...
Ponti podjebava jer mu se tako oce, Zorro bi se zavadio sa đavlom samo da dokaže svoje, Patak isto ko revolucionar podbada i jebeno brzo i lako generalizira....ja vrtim ocima (jer sam skinuo naocale) i pisem...
Keko vam je najbolje rekao. Ako moramo u ovim godinama objasnjavat sta je skromnost i da nisu isti uvjeti za tu karakteristiku sada i prine 50 godina - e jebi ga, tada ta skromnost takvima nije ni bitna...
Parole i izreke je lako pisat...svatko od nas zna svij nacin i put i realno je da ga ne vidimo svi na isti nacin...

Debeli je rekao!  :samaranje:
..išo sam još jednom pročitat..pa dvaput..al stvarno nemam na ovo ništa za reč sem one poznate :
...puno se priča..malo se kaže..padaju čaše s naše stalaže ...  :bzvz:

:buahaha: :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Veljača 04, 2018, 00:26:05

je..na tragu licemjerja  :P

Tebi je neskromnost i licemjerje isto?
Crkva nikad nije bila skromna, zamisli .... otvarala je prve bolnice, gimnazije, fakultete. Financirala Mikelanđela i umjetnost. Otvarala prve apoteke. Sve to uopće nije bilo skromno. :smijeh:


Citat: fatboy  u Veljača 04, 2018, 00:29:06
1. Ponti, cekaj, sta ti ne mozes kupit helikopter?!?! Ja sam razocaran... :belj:
.....

Ma, šalim se .... mogu, al sam skroman pa neću  :buahaha: :buahaha:

tibertov

Ja mislim da je pop najskromniji kad s oltara s jos masnim prstima od mlade janjetine govori sirocicima ispred sebe da trebaju biti skromni i zadovoljni sa korom kruha...jer Bog voli sirotinju...a kad misa završi onda se nastavlja red janjcica red luka...i svi sretni i zadovoljni...ljudi jer su dobili potvrdu da je dobro biti skroman, a pop zato kaj je dobro prodao maglu.

zorro

Citat: Ponti  u Veljača 04, 2018, 00:41:05
Tebi je neskromnost i licemjerje isto?
Crkva nikad nije bila skromna, zamisli .... otvarala je prve bolnice, gimnazije, fakultete. Financirala Mikelanđela i umjetnost. Otvarala prve apoteke. Sve to uopće nije bilo skromno. :smijeh:

:buahaha:  :puke:  :smijeh:  :ebudale: :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

joze


Patak

Citat: zorro  u Veljača 04, 2018, 00:26:05
A taj Revit će te kao spasit više kod nedaj bože nekog pada nego nekakve hlače i Jakna iz Louisa ili ona iz Lidla za 200 €  ;) ..de aj molim te  :bzvz:

Gdje je ona ikonica za šoked :-\? Naravno da hoće, pa de si pogledaj testove opreme (ne review nego stvarna testiranja), firme potroše miliun/dva eu na testiranja - padni na asfaltu u hlačama iz lidla i revit pa ćeš vidjeti razliku na svojoj koži!

Revit (a i ostali premium proizvođači) u zadnje vrijeme ulaže najveće novce u razvoj, "sad" već možeš kupiti 3 različita nivoa zaštite za koljena/ramena/laktove (certificirana od eu)...

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Veljača 04, 2018, 00:27:11
vas dvojica ste mal preveč bahati zato i dijelite mišljenje  :smijeh:  :tongue:

Naravno, zato što sam realan i pričam iz iskustva. ODmah sutra idem kupiti GS i u lidl hlačice, te slijedi post koje pločice - što jeftinije a najbolje.

De nemoj me zajb.

Patak

Citat: tibertov  u Veljača 04, 2018, 00:47:10
Ja mislim da je pop najskromniji kad s oltara s jos masnim prstima od mlade janjetine govori sirocicima ispred sebe da trebaju biti skromni i zadovoljni sa korom kruha...jer Bog voli sirotinju...a kad misa završi onda se nastavlja red janjcica red luka...i svi sretni i zadovoljni...ljudi jer su dobili potvrdu da je dobro biti skroman, a pop zato kaj je dobro prodao maglu.

Ovo ti nije trebalo, isti si ko pop :P Daš podosta somova za motor i sam bi šelovao ventile :smijeh:

zorro

Citat: Patak  u Veljača 04, 2018, 01:03:05
zato što sam realan i pričam iz iskustva.
..jooj de aj dobro je ..ja sam jučer počeo vozit motor   :bzvz: ..nemoj molim te meni pričat o iskustvu.  ;)
a na kraj krajeva..to uopće nije bitno..bitno je to da ne treba opremu usko vezati uz tip motora..u ovom slučaju GS-a jer isti je vrag vozio se na GS-u ili Pegasu ili DRZ-u ..dobro je imati dobru opremu..ako se može..ako ne ..zašto prcati te ljude..ismijavati ih ..žaliti ili ne znam što.

Možemo mi ovdje..il na bilo kojoj temi pričati o opremi..davati savjete uvjeravati jedne druge zašto je taj komad opreme bolji nego neki drugi..ali sprdati ljude što voze BMW  a ne nose opremu od 2 soma ojra.. za tak šta mogu ti staviti ovo što sam zadnje vrijeme više put stavio:
...
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Veljača 04, 2018, 01:22:59
..jooj de aj dobro je ..ja sam jučer počeo vozit motor   :bzvz: ..nemoj molim te meni pričat o iskustvu.  ;)
a na kraj krajeva..to uopće nije bitno..bitno je to da ne treba opremu usko vezati uz tip motora..u ovom slučaju GS-a jer isti je vrag vozio se na GS-u ili Pegasu ili DRZ-u ..dobro je imati dobru opremu..ako se može..ako ne ..zašto prcati te ljude..ismijavati ih ..žaliti ili ne znam što.

Možemo mi ovdje..il na bilo kojoj temi pričati o opremi..davati savjete uvjeravati jedne druge zašto je taj komad opreme bolji nego neki drugi..ali sprdati ljude što voze BMW  a ne nose opremu od 2 soma ojra.. za tak šta mogu ti staviti ovo što sam zadnje vrijeme više put stavio:
...

Nema smisla o iskustvu pričati, doduše nismo još zajedno Papuk odvozili do kraja ni približno, a di je Dilj, Psunj ;)...

Molim te nemoj, takve likove opravdavati, žaliti...ni slučajno uspoređivati s nama. Sutra budem kupio GS, pa si kupi GPS :P

Pa kak nije bitno, bitno je - voziš motor od 10+ teu s tankom od +30l goriva!? Podrazumijeva se među gradske vožnje min 200-300km, daleka putovanja, oprema itd.

JZ

Citat: Osy  u Veljača 03, 2018, 22:47:25
Lidlić po pitanju opreme nisam, bio sam nekad u počecima kada sam se izrikao za prvi motor...što je uvijek najteže. Odnosno lažem, zamislite u original tank torbi sa znakom Bmw-a se nalaze Lidlovi kišnjaci koje obučemo možda jednom godišnje...
Jbte, baš sam seljak :smijeh: :thumbdown:
A motor sam isto kupio tek 2009 godište za cca 11000 eura, jer eto ne radim na brodu, u vojsci, platformi, nemam svoju firmu i takoooooo ;)
Svejedno sam zbog toga sretan čovjek :thumbup:
...zaboravi si dodati ,da i nemaš nikoga iz Amerike ili Australije koji bi ti poslao koju kitu. . :novac:

Nego...Šta želiš reći. ..da si kupio motor koji ne želiš ali si ipak sretan .... :ebudale:
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Dakle. ..slika govori kako jedan vozač BMWa treba biti obučen. ..tako da ne kenjate više. .. :belj:
Kupujem polovnu kacigu

Ćoso

E sada sam totalno shrvan :-(...

Neću moci imati najbolji gadget za motor jer nije markiran.[emoji23][emoji23][emoji23]


Da ne duljim...Od danas cijena 500 kn za ovaj izuzetan gadget jer je namijenjen za BMW [emoji33]
Prodajem Highway Pegs
https://r.tapatalk.com/shareLink?share_fid=1955391&share_tid=66&url=http%3A%2F%2Fvstrom-klv%2Eeu%2Findex%2Ephp%3Ftopic%3D66&share_type=t