BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Toni

Jeben vas usrane i vase bemveje. Motor ka motor. Kome pase  neka gonja. Istini za volju je komad motora. Izgleda mocno i kosta puno.Ne more ga svako kupit. Oni sta ga kupe neka ga i voze jet nije lako drcat oce se drlo pokvarit i koliko ce kostat servis. Sta se tice obleke . Bitno da je bojom usklađena motoru i da ne pusta kisu ka da je nema. Ako padnes najeba si u svakoj. Sad neki kazu moras bit cili tip top. Ma moras kurac. Ja prvi si mogu kupit sta ocu pa mj zaj dat lovu za obleku. Kupija ruku na kraju na tesko nagovaranje i veliko Sale. Cinjenica je da smo mi svi u sitaciji kad imamo previse hobija i sad nije lako sve izbalansirat . Kupis motor od 15K€ i sad jos i obleku . Ma vidi kurca. Di to pise? Bogati bitno je da si ti zadovoljan a sta ce mi neko drugi rec boli me kita. Pa nismo spali na to sa kupujemo stvari radi sela i sta ce ko rec. Nu vidiga. Jz ima Shubert kacigu. Zasto? Zato jer je imaju drugi. Nit je najbolja niti najlaksa niti najtisa. A da budem nije mi ni lipa.Sad je to stvar ukusa. Pravi BMW rider mora imat kesu jer ako nema onda mu BMW samo bude patnja. Po meni je lipse kupit kenju i gustat u njoj nega drcat ka ja oce li mi ono drlo od Afrike falit i koliko ce mene to kostat. Sad nije problem ni para ali sam posta skrt za placat skupe popravke. Vidite Drage nasega. On vozi apriliju i cili je ispunjen. Jebe se njemu za servis i servisere i sta mađarska nema mora iostala sranja. Znaci pokri se sa onoliko lancuna koliko imas. Kazu sam ces servis radit. Najrađe ne bi da imam servisera sta mu mogu virovat. Na zalost nemam i sad mogu reskitat pa vidit za ubuduce ili ne reskitat nego sam napravit i e zamarat se . Sta vi mislite triba li biti skroman i sam radit motor ili platit kad imas makar drces oce li ti dobro napravit? Nisan pametan.Najlakse bi bilo uzet novi motor .
Nije mi nista.

Ćoso

Zamisli tek kako je Sukiju...Kupio Afriku i ima cijeli Slavonski chapter "iza guzice" [emoji23][emoji23][emoji23]

fatboy

Citat: zorro  u Veljača 04, 2018, 00:32:12
s kim se ja svađam  :huh: ..aj nemoj me molim te žderat

Ti si iz citanja s razumijevanjem imao -1! To je bila samo figura u pisanju da docaram lik i djelo...  :bzvz:

damjandugi

Kako ču se tek ja naslušat,ako ne kupim za koju godinu bmw k1600gt i umjesto toga uzmem Harley Davidsona road glide?
Morat ču baciti sve-od kacige pa na niže.Morat ču ič svake godine na Faaker see,obavezno kupiti neki dodatak sa jasno vidljivim natpisom.
Da ne spomijem,da ču morati kupiti potpuno novu opremu-od kacige pa na niže sa obaveznim hologramom HD.

fatboy

O ja bi jednog Fat Boba potpisao odmah!!  :-*

Suki

Citat: JZ  u Veljača 04, 2018, 02:32:08
Dakle. ..slika govori kako jedan vozač BMWa treba biti obučen. ..tako da ne kenjate više. .. :belj:

...ccc...sad će ti Patak napisat da kako si na novi GSA mogao stavit obično talijansko smeće od kofera :bzvz: :smijeh: :smijeh:....



....jebala vas sva ta svrstavanja i razvrstavanja da vas jebala i ti statusni simboli koji se "podrazumijevaju" :thumbdown: :thumbdown:

...ako ovo onda moraš ovo i ovako, ako ono onda se podrazumijeva da moraš ono i onako :puke: :puke: :puke:

Vodite brigu o sebi, druge pustite na miru :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

Lavandić

Moraš bit po PS-u ako voziš BMW ili HD!

Btw. Bez uvrede Suki i Toni ja bi radije opravljao BMW nego Africu. BMW je kao nov skup ali zato servis i dijelovi su mu jeftiniji od Honde!!

Nego oće li tko kupiti ono Wunderlich govance. Novo košta 110€, ja za 50€ dajem.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


JZ

Toni moj.. ...ja imam shuberth jer mi jedino ona stane na glavu kako treba...nosim šubert od 2010g. zato ne donosi svoje glupe zaključke o meni....slika je trebala biti šala na sve ovo rečeno. ..

PA NORMALNO DA NIJE BITNO KO ŠTA VOZI I KAKO JE OBUČEN. ..ODAKLE UOPĆE IDEJA I POTREBA DA SE PRIČA O TAKO NEČEM  GLUPOM I NEBITNOM
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: Suki  u Veljača 04, 2018, 09:13:56
...ccc...sad će ti Patak napisat da kako si na novi GSA mogao stavit obično talijansko smeće od kofera :bzvz: :smijeh: :smijeh:....

U pm....daj popravi molim te u photoshopu. ..inače sam stavio naručio naljepnice od iza...piše. orginal bmw...made in china :)
Kupujem polovnu kacigu

zare

 :smijeh: pa kako vam se da  :smijeh:

zander

Drustvo....iste takve bolesti odece, dodatne opreme i ostalo muce i mnoge druge hobije....recimo skijase, recimo pecarose, recimo tenisere....rekreativne sve naravno aktivnosti....pate i oni svi te od ovog te do onog dela opreme ....nista neobicno da su i motoristi u toj grupi...

Pecarosi jure stapove od 500 do 1000E  :ooda:, masinice isto tako, varalice japanske i do 30E komad :want:....najloni konci 50E...to je sumanuto zaista.... :bzvz:

Skijasi se bacaju u trosak sa Bogner Colmar, Napapirji i slicno odecom, carape 40Epar?!?!?!, naocare kaciga i do 400E komplet :smijeh:, cipele skije i do 1000E.... :'(za 7 do 10 dana skijanja u proseku .....katastrofa :thumbdown:

Teniseri da ne pricam detalje....slicni cenovnici....

Tako da , motoristi i ako kupe neku opremu Rukka BMW i ostali, ima OGROMNU upotrebnu vrednost, za razliku od goreneavedenih aktivnosti....tako barem ja mislim jer se po malo bavim sa svim gorenavedenim stvarima....



OPENMINDED PEOPLE WANTED

JZ

Citat: zare  u Veljača 04, 2018, 09:58:43
:smijeh: pa kako vam se da  :smijeh:

Ja sam na platformi i dosadno mi... :)  ne znam za druge...
:ebudale:
Kupujem polovnu kacigu

Osy

Žalosno je da se jučer cijeli dan na V Strom forumu proteže jedna tema i to Bmw Image...i ništa to ne bi bilo čudno da se piše nešto suvislo, kenja o kardanu, sprdanje na najjače i takooooo...
Ali ovo je sramota i predlažem da se zadnje dvije tri stranice obrišu radi dobrobiti svih nas...
Neko novi ko dođe, vidjet će hrpu bahatih idiota, a to znate da nismo...

zander

Citat: JZ  u Veljača 04, 2018, 10:01:53
Ja sam na platformi i dosadno mi... :)  ne znam za druge...
:ebudale:

I ja se dosadjujem... :)...nema nikog sto je dobro....TV , komp, youtube kafa cigarica....uzivancija...i 4 zida jbga
OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Upravo uzimam Moods i odo u birtiju na kavu...a vi kako ocete... :belj: