BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

tibertov

Kaj nije patnja africa?

Igor Mihajlik

Lado je moj idol

Danijel 23

Citat: Suki  u Kolovoz 02, 2017, 13:51:28
...ajde uzmi ga više i riješi se patnje :P...
Pa zemem ga kad hoču...viš da sam bio i u planinama sa GSom, a sad je  naredu R1200R!  :)

Suki

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 02, 2017, 14:26:28
Pa zemem ga kad hoču...viš da sam bio i u planinama sa GSom, a sad je  naredu R1200R!  :)

...ma ne mislim posudit, uzmi si ga za stalno :)...sigurno može guru Igor od tri zdrobljena sastaviti jednog "ko novog" i GaSsss... :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Nema potrebe....ovak je jeftinije! [emoji23][emoji23]

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


glažar

Citat: Osy  u Kolovoz 01, 2017, 23:00:11
Danas vas nemam vremena pratiti, ali evo da se nadovežem na ovo pregrijavanje motora..Kad sam bio kod Tomića, priča mi majstor kakav su imali slučaj negdje na moru. Znači, poznato je da održavaju RT-e od murije i kako sam ga ja pitao baš u vezi pregrijavanja, priča on da je policajac išao sa motorom na uviđaj prometne nesreće. To je bilo prošlo ljeto, vani 35 , on ostavlja motor  da radi zbog rotacije i ledica i tako nekih 2 i pol sata...kad je završio posao sjeda na motor, prva i gas...nikakvo pregrijavanje, zaribavanje i ostala p.m.
Eto, priča iz prve ruke :thumbup:

LAŽE :)

Kada sam bio u Marocu  i vozili po puščavi ,pjesku voziš ok 20 km na sat i tako oko 40 km na 35 stepeni  nema zraka upalila se crveno svetlo za ulje  i bila panika  ali na kraju kada smo došli na glavni put i se počeli kretat na normalnih 80km/h odmah ogasila i do tada in na dalje se nije nikad opalila

JZ

Citat: glažar  u Kolovoz 02, 2017, 09:33:42
I najviše problem oko potrošnje ulja su ti kratke vožnje

Kreneš  staneš i staviš na stranski nogar ulje se ti slije na jednu stranu i ispari ,kap po kap 
Ako imaš duže ruta meni na primer uvjek kada sam išao ma poputovanje daleke ture skupna km oko 4.000 km do 4.500 km   nije bilo nikakve potrošnje ulja pa isto radio postanke na svakih 150 km . Bar kod mene bilo tako ,i na 80,000 stalo ništa više nije pilo ulja od servisa do servisa  :bravo:

Novi oko toga malo bolje  :P

:thumbup:
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: glažar  u Kolovoz 02, 2017, 15:18:19
LAŽE :)

Kada sam bio u Marocu  i vozili po puščavi ,pjesku voziš ok 20 km na sat i tako oko 40 km na 35 stepeni  nema zraka upalila se crveno svetlo za ulje  i bila panika  ali na kraju kada smo došli na glavni put i se počeli kretat na normalnih 80km/h odmah ogasila i do tada in na dalje se nije nikad opalila

Znao sam da si to pisao vec...eto ipak nisam toliko lud...
Kupujem polovnu kacigu

Ponti

Ja sam znao da mehaničar laže .... uvijek lažu  :)

Danijel 23

Citat: Ponti  u Kolovoz 02, 2017, 15:50:15
Ja sam znao da mehaničar laže .... uvijek lažu  :)
Nemoj tako...ima nas i poštenih!

glažar

Razmislite i FIČA i Bitel I bilo koji je bio na zračno hlađenje je zakuhao kad je išao na more, to nam je bio

NACIJONALNI ŠPORT

nije bilo jel če zakuhat pitanje je bilo KOLKO PUTA  :smijeh:

Danijel 23

Citat: glažar  u Kolovoz 02, 2017, 16:28:19
Razmislite i FIČA i Bitel I bilo koji je bio na zračno hlađenje je zakuhao kad je išao na more, to nam je bio

NACIJONALNI ŠPORT

nije bilo jel če zakuhat pitanje je bilo KOLKO PUTA  :smijeh:
Neznam kakva je to auto Bitel I, ali moj prvi avto je bio Fićo....i nikad nije zakuho, a ni hauba nije bila otvorena, ni pucali gumigelengi i prirubnice, a vozio sam se uvijek gas do daske.....po ljeti svaki vikend na more u ZD i često u Graz po opremu!
Problem kod Fiće je bio loše nategnut remen ventilatora-pumpe i največi to sto nije radio termostat koji je otvarao klapnu ispod hladnjaka. Ak je to sve ok i paljenje narihtano....samo GaSsssss

tonciv666

Zašto bi otvara haubu kad je motor zada[emoji1] [emoji1]

...


zare

Ma prirubnice su odlazile ko lude, dok ih nisam zavario za poluosovinu :smijeh:

fatboy

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 02, 2017, 16:37:28
Neznam kakva je to auto Bitel I, ali moj prvi avto je bio Fićo....i nikad nije zakuho, a ni hauba nije bila otvorena, ni pucali gumigelengi i prirubnice, a vozio sam se uvijek gas do daske.....po ljeti svaki vikend na more u ZD i često u Graz po opremu!
Problem kod Fiće je bio loše nategnut remen ventilatora-pumpe i največi to sto nije radio termostat koji je otvarao klapnu ispod hladnjaka. Ak je to sve ok i paljenje narihtano....samo GaSsssss

Buba, Beetle, Kafer, Hrošč...  ;)