BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Danijel 23

A ja ja....folcika! A i na tom AGREGAT sam diplomiro.....dok sam radio u vatrogastvu....Rosenbauer,Ziegler, Magiru....dve je isti agregat. Boljka....ako je je trul/zaštopan auspuh, smrzaval se usisba grana! [emoji38]

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Ponti

Dvije bube sam imao, prva je bila 1200, a druga 1303 S ... mašina 1600cm3  >:D

agolac

Citat: Ponti  u Kolovoz 02, 2017, 18:01:48
Dvije bube sam imao, prva je bila 1200, a druga 1303 S ... mašina 1600cm3  >:D

To mora da je letilo :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Kolovoz 02, 2017, 18:11:01
To mora da je letilo :)

Najbolje je bilo što su 1. i 2. brzina bile duge, tako kreneš i ne moraš odmah šaltati. A i išla je ko avion, samo je i trošila 11-12L.

fatboy

Citat: Ponti  u Kolovoz 02, 2017, 18:20:26
Najbolje je bilo što su 1. i 2. brzina bile duge, tako kreneš i ne moraš odmah šaltati. A i išla je ko avion, samo je i trošila 11-12L.

Isto ko avion... ;)

Ponti

Citat: fatboy  u Kolovoz 02, 2017, 18:21:25
Isto ko avion... ;)

Ali tada gorivo bilo đabe, kao danas u americi  :)

Osy

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 02, 2017, 09:08:44
Kad koristiš adekatvno ulje onda netreba doljevat od servisa do servisa!
Ime ti si moj glasnogovornik :gimme5: Znači unutra je Castrol, koji je uvijek bio, moram pogledati oznaku i u 5000 km nije kapljicu potrošio...pa vi pjevajte borbene :buahaha:

Ponti

Citat: Osy  u Kolovoz 02, 2017, 18:27:04
Ime ti si moj glasnogovornik :gimme5: Znači unutra je Castrol, koji je uvijek bio, moram pogledati oznaku i u 5000 km nije kapljicu potrošio...pa vi pjevajte borbene :buahaha:

Inače, cepaš ga do maksimuma, ono svaka vožnje barem 14 puta u crveno  :smijeh: :smijeh:



Ajde Osy, pa ti si poznat po finoj i umjerenoj vožnji.....
                                            ..... ili recimo to bez celofana, voziš ko baba  :))

Osy

Citat: Ponti  u Kolovoz 02, 2017, 18:42:26
Inače, cepaš ga do maksimuma, ono svaka vožnje barem 14 puta u crveno  :smijeh: :smijeh:



Ajde Osy, pa ti si poznat po finoj i umjerenoj vožnji.....
                                            ..... ili recimo to bez celofana, voziš ko baba  :))
Sad blebetaš bezveze...sigurno ne vozim kao ti niti to želim niti me privlači, ali vozim brzo i dinamično.
Uostalom vožnja ne utječe na potrošnju ulja, jer onda tvoja kenja nikad ne bi imala ulja zato nemoj pjevat :tongue:

Ponti

Citat: Osy  u Kolovoz 02, 2017, 19:07:52
Sad blebetaš bezveze...sigurno ne vozim kao ti niti to želim niti me privlači, ali vozim brzo i dinamično.
Uostalom vožnja ne utječe na potrošnju ulja, jer onda tvoja kenja nikad ne bi imala ulja zato nemoj pjevat :tongue:


Plačem (nema smješka koji bi opisao moje stanje)  :) :smijeh:






A sada malo ozbiljno. Naravno da je nije bitno kako tko vozi.
No, što bih ja bez tebe, život bi mi bio siromašniji jedno 70%. Nitko me nikada nije nasmijao kao što možeš ti. Kada te vidim skačem gore i ljubim te. Ti si moja pozitiva  :thumbup: :thumbup:


Osy

Citat: Ponti  u Kolovoz 02, 2017, 19:13:48

Plačem (nema smješka koji bi opisao moje stanje)  :) :smijeh:






A sada malo ozbiljno. Naravno da je nije bitno kako tko vozi.
No, što bih ja bez tebe, život bi mi bio siromašniji jedno 70%. Nitko me nikada nije nasmijao kao što možeš ti. Kada te vidim skačem gore i ljubim te. Ti si moja pozitiva  :thumbup: :thumbup:
Volim veseliti ljude, al pitaj ekipu ak ne vjeruješ,  :gimme5:

Ponti

Citat: Osy  u Kolovoz 02, 2017, 19:37:58
Volim veseliti ljude, al pitaj ekipu ak ne vjeruješ,  :gimme5:

Na ravnoj štrafti se ne računa, tek kada Dija bude vrištala onda ćeš voziti brzo i dinamično.
Mene moja tuče u vožnji, da nemam kacige gadno bih nastradao :)

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 02, 2017, 19:59:29
Na ravnoj štrafti se ne računa...
..korespondiram   ;)
:smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


zorro

..ovo se zove fluidna vožnja  :thumbup: ..nebih nikak rekao prebrza  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: