Žbićane felge-odžavanje

Autor Danijel 23, Rujan 07, 2017, 17:57:10

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Sa čime perete, polirate, zaštičujete felge, žbice?
Ja sam zadovoljan sa pranjem jer dobro skida čađu i prljavštinu, a boja i pvc za sada ne matira.

https://www.louis.eu/artikel/procycle-complete-cleaner/10004939?list=357667068

Za poliranje....ali ne često

https://www.louis.eu/artikel/nevr-dull-magic-wadding-polish-content-142-g/10004006?filter_article_number=10004006&list=357669450

I za kraj ako ne koristim gore navedenu polir pastu pošpricam koji em čisti i zaštičuje sa .....

Jedino sam još u potrazi za dobrim četkama. Što kao



Suki

...za sada stare gaće ili potkošulja, petrolej i vodica ;) :)
:moto2:

098 9232180

Toni

Ja u glavnom odem u praonu i operen felhe i rađe . Nikakav poseban tretman ne dajem uer se ionako izprljaju za 10 km posli. Sviđa mi se ona prezadnja cetka.
Nije mi nista.

Danijel 23

Da, ali ti imaš prednost što su ti fege crne...pa se "ništa" na njime ne vidi. Samo malo higijene na žbice i ti si gotov.

sasaa

Operem ih na praoni sa mini-washem, i nakon toga glancanje sa wd-40 ili sa silikon-sprejem sta je dostupno pri ruci.

;)
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Osy

I meni su crne felge, a žbice srebrne, jako lijepa kombinacija...
Pošto je Tobias to uredno održavao, zasada ne zahtijevaju posebnu njegu, jer izgledaju ko nove :thumbup:

keko

..nikada do sada na motoru nisam imao žbičane felge  :hm: mislim da bu bilo sranja sa njima, al mislim da bu bilo ko i sa običnima - minivoš i deri dalje :kuri:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

jeeves

Imao ih na Pegasu, nikakvo posebno održavanje, ni sprejevi

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


fatboy

jebote vi to više glancate nego vozite...operi, podmaži i deri... :beer:

sasaa

Citat: fatboy  u Rujan 08, 2017, 08:42:46
jebote vi to više glancate nego vozite...operi, podmaži i deri... :beer:

Za mene je to glancanje oblik relaksacije, otpustanja od stresa...  a i volim kad je cisto.
:beer:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

agolac

Citat: sasaa  u Rujan 08, 2017, 08:45:30
Za mene je to glancanje oblik relaksacije, otpustanja od stresa...  a i volim kad je cisto.
:beer:

Da li se tako doma relaksiraš, glancanjem po stanu ? :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Citat: sasaa  u Rujan 08, 2017, 08:45:30
Za mene je to glancanje oblik relaksacije, otpustanja od stresa...  a i volim kad je cisto.
:beer:

Apsolutno, ja se više referiram na ono - joj žbičane felge, šta sad? Uzmi brate krpu/četku prođi po tome i vozi dalje. Ionako ti sam ne vidiš razliku...bar ja ne vidim  :shhh:

Citat: agolac  u Rujan 08, 2017, 08:48:04
Da li se tako doma relaksiraš, glancanjem po stanu ? :buahaha:

Indoktrinacija počela, ha?  :tongue:

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 08, 2017, 08:48:04
Da li se tako doma relaksiraš, glancanjem po stanu ? :buahaha:


Ajooooj  :buahaha: :buahaha:

sasaa

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

sasaa

Citat: fatboy  u Rujan 08, 2017, 08:49:17
Apsolutno, ja se više referiram na ono - joj žbičane felge, šta sad? Uzmi brate krpu/četku prođi po tome i vozi dalje. Ionako ti sam ne vidiš razliku...bar ja ne vidim  :shhh:

Indoktrinacija počela, ha?  :tongue:

Pa cistis ako te smeta.. kako si i sam rekao.. vecinom sam vidis razlike.. prljavo ili cisto.
Mene zivcira kad mi je auto ili motor prljav.. jbg pa operem redovito, lakse je za odrzavat tako.
;)
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "