Žbićane felge-odžavanje

Autor Danijel 23, Rujan 07, 2017, 17:57:10

« natrag - naprijed »

fatboy

To je istina! Samo ja od kad se eto tužan vozim vlakom na posao (8 jebenih godina) a auto više koristi Zmajo...svejedno mi je kako kanta izgleda... :shhh:

agolac

Citat: fatboy  u Rujan 08, 2017, 09:20:22
To je istina! Samo ja od kad se eto tužan vozim vlakom na posao (8 jebenih godina) a auto više koristi Zmajo...svejedno mi je kako kanta izgleda... :shhh:

Šta se buniš. I Švicarci se voze na posao vlakom.

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


fatboy

Citat: agolac  u Rujan 08, 2017, 09:27:07
Šta se buniš. I Švicarci se voze na posao vlakom.

Ne bunim se...ŽALIM SE JER MI TO IDE NA QAC...niti mogu ić kad ja hoću, kud ja hoću, slušat radio, uživat u miru dva puta u danu...banana je to prijatelju moj... :'(

Ponti

Citat: fatboy  u Rujan 08, 2017, 10:04:55
Ne bunim se...ŽALIM SE JER MI TO IDE NA QAC...niti mogu ić kad ja hoću, kud ja hoću, slušat radio, uživat u miru dva puta u danu...banana je to prijatelju moj... :'(

Kupi neki mali i jeftini auto na plin i organiziraj si život po svome, a ne po ženinom .... majku im, sve su iste, hoće vladati i gotovo. :smijeh:

fatboy

Ma mogu ja seruckat koliko hoću, ali vožnja sa privatnim prijevozom na moj posao, jednsotavno nema ekonomsku računicu... :thumbdown:

U jednom smjeru imam 56 km, 112 dnevno, 22 radna dana, 2500 km mjesečno, 30 somova za godinu...pun kuki goriva, guma, servisa, ... :'(

Bagy

Citat: fatboy  u Rujan 08, 2017, 10:04:55
Ne bunim se...ŽALIM SE JER MI TO IDE NA QAC...niti mogu ić kad ja hoću, kud ja hoću, slušat radio, uživat u miru dva puta u danu...banana je to prijatelju moj... :'(

MP3 na uši, neka dobra knjiga (može i MotoPuls)  ;) i nirvana...  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Citat: fatboy  u Rujan 08, 2017, 10:04:55
Ne bunim se...ŽALIM SE JER MI TO IDE NA QAC...niti mogu ić kad ja hoću, kud ja hoću, slušat radio, uživat u miru dva puta u danu...banana je to prijatelju moj... :'(
Eto....ja poželim da idem na poso kao i ti....kao nekad u školu...javni prijevoz...bez brige i pameti! Bome da mi je kolodvor u I Gradu bliži i išao bi.

Suki

Citat: Bagy  u Rujan 08, 2017, 10:55:13
MP3 na uši, neka dobra knjiga (može i MotoPuls)  ;) i nirvana...  :thumbup:
...to sam i ja probao, al jbg ne prođe niti refren prve pjesme, a ja već stigo, i to pješke :smijeh:..
:moto2:

098 9232180

fatboy

Ma nije to kraj svijeta, negi mi jednostavno nije drago i točka!  :thumbdown:

Da ioma ekonomskog smisla i da je službeno opuštenije, jest. U mom slučaju ja se do vlaka dovezem ili budem dovežen, inače je 20 min hoda laganog u oba smjera. Ista stvar i na ovoj strani posla. Kad bi bilo hodanje u oba slučaja, plus vožnja u svakom smjeru od 50-55 minuta - jebi ga, računajte...Ponti toliko radi u prosjeku... :tongue:

Ponti

Citat: fatboy  u Rujan 08, 2017, 11:13:43
Ma nije to kraj svijeta, negi mi jednostavno nije drago i točka!  :thumbdown:

Da ioma ekonomskog smisla i da je službeno opuštenije, jest. U mom slučaju ja se do vlaka dovezem ili budem dovežen, inače je 20 min hoda laganog u oba smjera. Ista stvar i na ovoj strani posla. Kad bi bilo hodanje u oba slučaja, plus vožnja u svakom smjeru od 50-55 minuta - jebi ga, računajte...Ponti toliko radi u prosjeku... :tongue:

Imam ja rješenje za tebe, ali ti slušaš ko moja Vještica .... nađi posao bliže kući i onda daj otkaz i vlaku i poslu tamo u onoj pripizdini :)

zare

Citat: sasaa  u Rujan 08, 2017, 09:14:50
Pa cistis ako te smeta.. kako si i sam rekao.. vecinom sam vidis razlike.. prljavo ili cisto.
Mene zivcira kad mi je auto ili motor prljav.. jbg pa operem redovito, lakse je za odrzavat tako.
;)
Ako nesto ne volim raditi, to je cistiti motor ili auto
somara je zadnji put oprana prije 3 tkm a bilo je voznje i po kisi i po makadmu i kroz sumu :) onda znate kakva je, u stvar nisam je pogledao 2 mjeseca od 6-8 mj

fatboy

Citat: Ponti  u Rujan 08, 2017, 11:50:37
Imam ja rješenje za tebe, ali ti slušaš ko moja Vještica .... nađi posao bliže kući i onda daj otkaz i vlaku i poslu tamo u onoj pripizdini :)

Bih ja...a bio bi i mrsaviji...jerbo plaća ide za 40 - 50% dole onda... :'(

agolac

Citat: fatboy  u Rujan 08, 2017, 12:27:27
Bih ja...a bio bi i mrsaviji...jerbo plaća ide za 40 - 50% dole onda... :'(

Ali bi bio zdraviji. Jebeš pare bez zdravlja  :) ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

sasaa

Citat: zare  u Rujan 08, 2017, 12:26:16
Ako nesto ne volim raditi, to je cistiti motor ili auto
somara je zadnji put oprana prije 3 tkm a bilo je voznje i po kisi i po makadmu i kroz sumu :) onda znate kakva je, u stvar nisam je pogledao 2 mjeseca od 6-8 mj
Kud bi ovaj svijet otisao da smo svi isti [emoji23]

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "