Situacije u prometu

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 23:24:46

« natrag - naprijed »

Ponti


Ponti

Citat: Black Betty  u Srpanj 29, 2017, 08:14:15
Ooo bem ti nedilju i peč roštilj i jest cijeli dan

E sad pitanje za ove koji su korisnici zakrpa na motorima,dal vama smeta kad neko pretiče tu skupinu motora po cesti(mislim na klubove),naime sustigo jednu grupicu od 6 motora koji su trkeljili po cesti 89 na uru i normalno ih prestigo,da bi mi se ubacio u putanju njihov road poručnik(šupak) da ih ne prestignem,uredno niža malo se više izbacio u điru i prestigo ih.

E sad ,ja se zaustavio na benzinskoj i kad su vidjeli motor se zaustavili i oni te mi dolazi lik i govori da ja njih NE SMIJEM PRETICAT PO CESTI,ja onako coolerski odgovorim da voze brže nebi trebao preticavat i da voze ka babe po cesti,rekoh opet ču vas preticat ako vas stignem.

I to se ponovno desilo nakon par kilometara.

Moje pitanje je Zašto je to tako?

Zato jer su budale.  ;)

Lavandić

Citat: Osy  u Srpanj 29, 2017, 08:25:33
Znači, jučer radim Osijek, mislim, komercijala po trgovinama i stanem na crveno, na velikom raskrižju ulica Županijske i Gundulićeve, Osječani će znati, a i Ponti :buahaha:...kad dolazi tip, svojih 60-tak godina, staje iznad kanalizacije, skida hlače, pa gaće :smijeh:, :smijeh: :smijeh:...i sere u kanalizaciju... :huh: :) :shhh:
Isssati, gledaš i nevjeruješ, šok i nevjerica... I tako on u pola bijela dana pred svima ispustio sadržaj, obukao se i odšetao dalje...e to se zove situacija u prometu...ove tvoje su pis of kejk
Nije to ništa, prošli tjedan nazove me od rodice muž, taksist, da ima 8 ljudova iz CH, mogu li ih smjestiti na večeru. Kažem može, dođem po njih na meeting point. Miješana roba, cca 25-30 godina, par dobrih komada, pogotovo ova koja je sa mnom zapodjenula priču, malo ih proveo okolnim putevima jer se trebalo osloboditi mjesto za njih.
Kad sam dobio signal da je stol spreman, zavrnio s njima u konobu.

Uzeli predjelo, glavno jelo, par boca vina i par piva, račun neloš.

Sjedili do zatvaranja, među zadnjima ako ne i zadnji otišli.
Nakon 5 minuta od njihovog odlaska,
Raspremamo restoran, brojim slipove, nofce kad odjednom jedan od CH dječaka protrči pokraj nas ko da ga gone neke naci postrojbe.
Za njim se širi nesnosni smrad, para nam nozdrve, suze oči.
Lik je bio dobrih 15-20 minuta u wc, sve živo je izasra osim što se posra u gaće.
Kru te jebo, ko da je netko bacio bombu u školjku, gaćice je ostavio u kanti za smeće.


Nakon cijelog dana u pogonu još me zapalo i govna čistit, jebem ti Confederatiu Helveticu.

Dva dana mi nije smrad izlazio iz nozdrva, nit sam što jeo nit pio zbog švicarskog govna.

Jednom našem se još i gore desilo, u taxiju mu se pijana ruskinja posrala. Ima i gore od goreg.

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk


Suki

:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: Lavandić  u Srpanj 30, 2017, 15:03:35
Nije to ništa, prošli tjedan nazove me od rodice muž, taksist, da ima 8 ljudova iz CH, mogu li ih smjestiti na večeru. Kažem može, dođem po njih na meeting point. Miješana roba, cca 25-30 godina, par dobrih komada, pogotovo ova koja je sa mnom zapodjenula priču, malo ih proveo okolnim putevima jer se trebalo osloboditi mjesto za njih.
Kad sam dobio signal da je stol spreman, zavrnio s njima u konobu.

Uzeli predjelo, glavno jelo, par boca vina i par piva, račun neloš.

Sjedili do zatvaranja, među zadnjima ako ne i zadnji otišli.
Nakon 5 minuta od njihovog odlaska,
Raspremamo restoran, brojim slipove, nofce kad odjednom jedan od CH dječaka protrči pokraj nas ko da ga gone neke naci postrojbe.
Za njim se širi nesnosni smrad, para nam nozdrve, suze oči.
Lik je bio dobrih 15-20 minuta u wc, sve živo je izasra osim što se posra u gaće.
Kru te jebo, ko da je netko bacio bombu u školjku, gaćice je ostavio u kanti za smeće.


Nakon cijelog dana u pogonu još me zapalo i govna čistit, jebem ti Confederatiu Helveticu.

Dva dana mi nije smrad izlazio iz nozdrva, nit sam što jeo nit pio zbog švicarskog govna.

Jednom našem se još i gore desilo, u taxiju mu se pijana ruskinja posrala. Ima i gore od goreg.

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk

Šta si im to dao jesti :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Kupujem polovnu kacigu

Lavandić

Citat: agolac  u Srpanj 30, 2017, 15:14:46
Šta si im to dao jesti :buahaha:
Jeli su svi isto, i kreten čak nije imao proljev nego se usra štatijaznam iz kojeg razloga. Bit će je mislio prdnuti kad ono upppssss

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk


Suki

...možda je do auta?! :)...u čemu si ih vozo?
:moto2:

098 9232180

Lavandić

Citat: Suki  u Srpanj 30, 2017, 15:29:19
...možda je do auta?! :)...u čemu si ih vozo?
Ajde de pročitaj još jednom, hebem te ćorava! Taxist ih je doveo do grada

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk

agolac

Citat: Suki  u Srpanj 30, 2017, 15:29:19
...možda je do auta?! :)...u čemu si ih vozo?

Pa vidš da su se kasnije usrali u taxiu  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: Lavandić  u Srpanj 30, 2017, 15:30:58
Ajde de pročitaj još jednom, hebem te ćorava!

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk
... :buahaha: :buahaha:...pa radi se o situacijama u prometu :) :smijeh:...ko zna kakvo drlo voziš na cesti :tongue:..

..nešto kasnije... ah, da , proveo si ih okolnim putevima pješke :smijeh: :) ;)
:moto2:

098 9232180

Osy

Katastrofa u p.m. stvarno su ljudi ošli u kurac :thumbdown:

JZ

Mozemo zakljuciti ovu temu!

Dakle...na pitanje kakva je situacija u prometu? Mozemo  odgovoriti samo jedno.

USRANA!
Kupujem polovnu kacigu

Stjepko


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!