Situacije u prometu

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 23:24:46

« natrag - naprijed »

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Lavandić

Citat: Martin  u Srpanj 30, 2017, 16:44:29
malo treba i pretrpiti  :tongue: :tongue:
Kad završi sezona ima da se kerim barem dva tri ako ne i tjedan dana.

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk


Black Betty

 :smijeh: :smijeh: :smijeh:o kruv te jebo,plačem,plačem
Prepostavka je majka zajeba

cisco

Citat: Lavandić  u Srpanj 30, 2017, 15:03:35
Nije to ništa, prošli tjedan nazove me od rodice muž, taksist, da ima 8 ljudova iz CH, mogu li ih smjestiti na večeru. Kažem može, dođem po njih na meeting point. Miješana roba, cca 25-30 godina, par dobrih komada, pogotovo ova ....


fali on smajlič...ne vredi ništa bez slike.... :)
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

agolac

Citat: cisco  u Srpanj 30, 2017, 20:59:00

fali on smajlič...ne vredi ništa bez slike.... :)

Dodano  :thumbup:

:worthless:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Black Betty

...danas bio uzoran Stromista,kolegi Stromistu iz Bg otkazao akomulator ,pa mu pomogo upalit na kablove,i otpratio ga do prvog moto servisa da si kupi novi akomulator....
Prepostavka je majka zajeba

Danijel 23

Da ne otvaram novu temu.....kolege bosanci, oni koji se osječaju bosanci i oni koji poznaju slovo bosanskog zakona imam jedno pitanje.  :)
Sa koliko godina moze mladi biker bit suvozac na motoruu BiHi? U EU je da klinac sa 12 godina moze se uredno vozit kao suvozač. :blato:

zorro

umene ubosni užene mi jetrva vozila bađinog đetića iz 3. razreda osnovne škole  :huh:


..dvajst i neku godinu je imao   :misli:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Martin

Citat: zorro  u Lipanj 13, 2019, 21:30:18
umene ubosni užene mi jetrva vozila bađinog đetića iz 3. razreda osnovne škole  :huh:


..dvajst i neku godinu je imao   :misli:

:smijeh: :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Danijel 23

Citat: zorro  u Lipanj 13, 2019, 21:30:18
umene ubosni užene mi jetrva vozila bađinog đetića iz 3. razreda osnovne škole  :huh:


..dvajst i neku godinu je imao   :misli:
:bzvz: ni ti nisi bolji...kak si ti svog klinca popeljo na dvocjevki tak da mali i sada ima fobiju V motora!  :P

Borko

https://youtu.be/gHAu4HVw9Pg
Naletim slučajno na ovaj video nekidan. Koji se k ovdje dogodia? Napomena: nije provokacija nježnijoj bmw populaciji. Stvarno me zanima mišljenje iskusnjara. :misli:

Ćoso

Citat: Borko  u Siječanj 08, 2021, 10:57:26
https://youtu.be/gHAu4HVw9Pg
Naletim slučajno na ovaj video nekidan. Koji se k ovdje dogodia? Napomena: nije provokacija nježnijoj bmw populaciji. Stvarno me zanima mišljenje iskusnjara. :misli:
Naravno da si slučajno naletio na ovaj video (vjerojatno si ukucao u tražilicu V-Strom, king of alps)  :-X...Šala naravno...Ima tu svega za spomenuti (već je sve spomenuto u komentarima niže...)

Ovo woblanje je fakat koma (jednom sam se prilikom povratka iz Brestovca skoro razbio nasred autoceste...užasan osjećaj...nemam pojma kako sam ostao na kotačima)

Edit: Da li netko od vas provjerava na ovaj način tank torbu i zadnji kovčeg (ovo prvi puta vidim) nakon točenja? Uz SWMotech tank torbu se može kupiti i onaj "lock" (https://www.fc-moto.de/en/SW-Motech-Anti-theft-protection-for-EVO-tank-bag-Security-pin/motorbike-luggage-cable-lock) koji još dodatno osigurava torbu

zorro

Citat: Borko  u Siječanj 08, 2021, 10:57:26
https://youtu.be/gHAu4HVw9Pg
Naletim slučajno na ovaj video nekidan. Koji se k ovdje dogodia? Napomena: nije provokacija nježnijoj bmw populaciji. Stvarno me zanima mišljenje iskusnjara. :misli:
"uteko" mu prednji kraj..dobro se borio, međutim negdje na polovici druge (desne) trake se "PREDAO"  ..tad ga je već smirio..da je tad pokušao srušit ga koliko god može..al koliko sam vidio izravnao je motor.. fokusirao se na izletnu zonu.. i toj to..mala brzina pri padu al posljedice dosta velike
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Macak

Premala brzina ,,,,,,+ neiskustvo,,,,,
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220