I love Lidija Bačić

Autor Mrki, Rujan 10, 2017, 14:38:09

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: gianni  u Rujan 26, 2017, 18:23:54
Ti i Suki ste izdajice :tongue:
...prošlu koju mi je Mirek zaljepio MILFHUNTER stajala je do kraja sve dok nisam zdrobio motor :'(...i Lidija :bombonjera: bi ostala, al mi ju je vrag zaljepil na auspuh, pa sam se pribojao da će kad se ugrije ostaviti nekakav neizbrisiv trag kao tetovaža, a onda ga jebi. Lidija će proć, doći će neka nova Maja ili Šeri i štać onda?!
:moto2:

098 9232180

fatboy

Citat: Suki  u Rujan 26, 2017, 18:47:16
...prošlu koju mi je Mirek zaljepio MILFHUNTER stajala je do kraja sve dok nisam zdrobio motor :'(...i Lidija :bombonjera: bi ostala, al mi ju je vrag zaljepil na auspuh, pa sam se pribojao da će kad se ugrije ostaviti nekakav neizbrisiv trag kao tetovaža, a onda ga jebi. Lidija će proć, doći će neka nova Maja ili Šeri i štać onda?!

Zna se - Bos!  :smijeh:

Ponti


Suki

...eto, tu me reži (pokazujem kažiprstom po vratu) ako sad taj Bos ne postane majka svih auspuha, svemirska tehnologija itd :ooda: :buahaha:...
:moto2:

098 9232180

agolac

Već vidim FB grupu gdje se svi čude neki V-Strom motori i poneka violina voze okolo s tom naljepnicom. Fun group.  :buahaha:
Ono, svi se pitaju, GDJE SE TO MOŽE KUPITI  :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: Suki  u Rujan 26, 2017, 19:09:20
...eto, tu me reži (pokazujem kažiprstom po vratu) ako sad taj Bos ne postane majka svih auspuha, svemirska tehnologija itd :ooda: :buahaha:...

To je drugi auspuh u svemiru, prvi je Akrapovič .... Amen!

:buahaha:

Suki

Citat: Ponti  u Rujan 26, 2017, 19:34:35
To je drugi auspuh u svemiru, prvi je Akrapovič .... Amen!

:buahaha:
:buahaha: :buahaha: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Ponti

E da.... taj drugi ima zanimljiviji db killer od prvog, rekli bi znalci svemirski db killer :)

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 26, 2017, 19:35:48
E da.... taj drugi ima zanimljiviji db killer od prvog, rekli bi znalci svemirski db killer :)

Ma to je samo jedna spulja. Očepi ti to do kraja i ako šteka, će ga malo podebljamo  :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 26, 2017, 19:40:08
Ma to je samo jedna spulja. Očepi ti to do kraja i ako šteka, će ga malo podebljamo  :beer:

Pogledaj kako napraviti neki svemirski derestriktor za novu somaru, ono da dobijem jedno 30 ks, pa da budem brži od Zareta i Bajkija  :buahaha:

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 26, 2017, 20:21:26
Pogledaj kako napraviti neki svemirski derestriktor za novu somaru, ono da dobijem jedno 30 ks, pa da budem brži od Zareta i Bajkija  :buahaha:

Hahah, nemaš ti potrebe za time.
Možeš se jedino krenuti igrati s agregatom, drugi klipovi, kompresija, proekt do jaja i to je to.

Ma ide nova vjerujem super. I mislim da je to čak fora da vuče iz podruma, iako se malo brzo ispuše u višim okretajima. Ali ajde, baš me zanima kako ćeš ti to percipirati. Ja nisam vozio novoga tako da ne znam, samo predpostavljam...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 26, 2017, 20:26:48
Hahah, nemaš ti potrebe za time.
Možeš se jedino krenuti igrati s agregatom, drugi klipovi, kompresija, proekt do jaja i to je to.

Ma ide nova vjerujem super. I mislim da je to čak fora da vuče iz podruma, iako se malo brzo ispuše u višim okretajima. Ali ajde, baš me zanima kako ćeš ti to percipirati. Ja nisam vozio novoga tako da ne znam, samo predpostavljam...

Ne znam niti ja .... mog Kralja sam vozio najčešće od 5 do 6 T okr. Kažu da se nova somara vozi na nižim okretajima. Vidjeti ćemo kako će to izgledati. Ako mi se ne svidi ide u prodaju, onda kupujem ducatija.

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 26, 2017, 20:34:07
Ne znam niti ja .... mog Kralja sam vozio najčešće od 5 do 6 T okr. Kažu da se nova somara vozi na nižim okretajima. Vidjeti ćemo kako će to izgledati. Ako mi se ne svidi ide u prodaju, onda kupujem ducatija.

Hehe, teško da ti se neće svidjeti :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 26, 2017, 20:49:15
Hehe, teško da ti se neće svidjeti :gimme5:

I ja mislim, ali eto kao i uvijek kod mene, rezervna opcija postoji  :smijeh:

Lavandić

Ovoga ćeš voziti između 3500-5000 i to je to. Upside down vilica je zakon, osjećaj težine je kao da voziš kenju L2

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk