I love Lidija Bačić

Autor Mrki, Rujan 10, 2017, 14:38:09

« natrag - naprijed »

Suki

...kad već Joze nije, ajd ja ću s vama luzerima podijelit fotke iz kalendara :) ;) :smijeh: ....sorry ak ima mrlja :ooda:...
:moto2:

098 9232180

Suki

:moto2:

098 9232180

Suki

:moto2:

098 9232180

Suki

:moto2:

098 9232180

Suki

...i mijenjajte ruku...povremeno... :smijeh: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: Patak  u Siječanj 18, 2018, 16:28:35
jebeš naslovnu, hoču siječanj :ooda:
...kod mene kolovoz cijelo vrijeme :)
:moto2:

098 9232180

Mrki

[emoji106]
Biti će u Osijeku uskoro koncert ko želi uživo gledati.. :)

Osy

Mogos u grupi pitat, alo levati, hoće još neko da mu naručim, a ne ovako :bzvz: evo bilježim se nagodinu za jedan primjerak, kad istekne :ooda: :smijeh:

agolac

Citat: Osy  u Siječanj 18, 2018, 17:49:43
Mogos u grupi pitat, alo levati, hoće još neko da mu naručim, a ne ovako :bzvz: evo bilježim se nagodinu za jedan primjerak, kad istekne :ooda: :smijeh:

Mogu naručiti samo oni koji još imaju naljepnicu na motoru. Imaš? :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Siječanj 18, 2018, 17:59:29
Mogu naručiti samo oni koji još imaju naljepnicu na motoru. Imaš? :)
Ma da..moš mislit..Dijana bi odmah DHL-om vrnula motor nazad u Njemačku  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: Osy  u Siječanj 18, 2018, 17:49:43
Mogos u grupi pitat, alo levati, hoće još neko da mu naručim, a ne ovako :bzvz: evo bilježim se nagodinu za jedan primjerak, kad istekne :ooda: :smijeh:
...ko te hebe :P...da voziš Alfu :-* bio bi jako dobar sa svojim mehaničarom :), kao ja ;),  a mehaničari imaju i dilaju ovakve kalendare :ooda: :smijeh:


...eto, ako javno obećaš da ćeš kalendar okačit o zid i slikat se s Dijanom kraj njega i ovdje stavit sliku kao dokaz, poklanjam ti primjerak odmah :ooda: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Suki  u Siječanj 18, 2018, 18:26:19
...ko te hebe :P...da voziš Alfu :-* bio bi jako dobar sa svojim mehaničarom :), kao ja ;),  a mehaničari imaju i dilaju ovakve kalendare :ooda: :smijeh:


...eto, ako javno obećaš da ćeš kalendar okačit o zid i slikat se s Dijanom kraj njega i ovdje stavit sliku kao dokaz, poklanjam ti primjerak odmah :ooda: :thumbup:
Ljudi smo, dogovorit ćemo se :thumbup: :beer:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

joze

Drugi misec ne radimo pa san mora okrenit stranicu