Revit Sand III

Autor bajki, Rujan 11, 2017, 13:21:54

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: JZ  u Rujan 11, 2017, 22:10:01
Imam ja hlace...odlicne su...kupio sam druge jer su mi one prosle bile pre kratke...zajebo sam se kad sam kupovao prvi put...

Inace moje odijele revit sand je kod mene od 2009. Nikakvih ostecenja...a bacao sam jaknu posvida I sa hlacama sjedio po svakakvim grabama...ne bi nikad nista kupio osim revita....

dok dainese ...kupio sam vodonepropusne cizme koje su porpustile na prvoj jacoj kisi....

Eto. Valjda nam je tako u zvijezdama zapisano. Ja šta god kupim od Dainese super, a RevIT zakurac. Istina imao sam samo jedno odijelo. Danas puno rupa i propušta ko sito, ali od prvih dana. Ali stvarno mi se neda roknut te nofce i opet ispasti loše sreće. Bolje me sere s Dainese ehehehe
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: agolac  u Rujan 11, 2017, 22:19:43
Eto. Valjda nam je tako u zvijezdama zapisano. Ja šta god kupim od Dainese super, a RevIT zakurac. Istina imao sam samo jedno odijelo. Danas puno rupa i propušta ko sito, ali od prvih dana. Ali stvarno mi se neda roknut te nofce i opet ispasti loše sreće. Bolje me sere s Dainese ehehehe

a rukavice koje si imao dainese?

Mislim da imas srece sa onom jaknom od dainesa jer je od koze..I vozila se samo po gradu..od kuce do posla...
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Citat: JZ  u Rujan 11, 2017, 22:39:59
a rukavice koje si imao dainese?

Mislim da imas srece sa onom jaknom od dainesa jer je od koze..I vozila se samo po gradu..od kuce do posla...

Ha kožna jakna je non stop na meni, godinama. Više nego revit. Dainese hlače isto. Jebate, ne mogu ih poderat, ali nikako.... Moram kupit još 5 takvih da traju vječno.
Dainese rukavice su vrijedile koliko su plaćene. Held ima ne znam, godinu, dvije i puuuuno manje vožnje. Popucale po šavovoima, xtrafit unutra se počeo odljepljivati. jedva čekam da ih zapalim.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: agolac  u Rujan 11, 2017, 22:54:23
Ha kožna jakna je non stop na meni, godinama. Više nego revit. Dainese hlače isto. Jebate, ne mogu ih poderat, ali nikako.... Moram kupit još 5 takvih da traju vječno.
Dainese rukavice su vrijedile koliko su plaćene. Held ima ne znam, godinu, dvije i puuuuno manje vožnje. Popucale po šavovoima, xtrafit unutra se počeo odljepljivati. jedva čekam da ih zapalim.
Koza je koza...izdrzljivija nego textile....a hlace ...moje misljenje je da nisu bile izlozene  kilometrima....pa sta su ti se revit hlace raspale? Nisam video da je I jedan sav otisao, isto tako za jaknu?
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Citat: JZ  u Rujan 11, 2017, 23:02:23
Koza je koza...izdrzljivija nego textile....a hlace ...moje misljenje je da nisu bile izlozene  kilometrima....pa sta su ti se revit hlace raspale? Nisam video da je I jedan sav otisao, isto tako za jaknu?

Zato što mi ne gledaš u muda  :ooda:

Tamo je rupčaga. Kad krene kiša, samo potočić teče unutra  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Sljdeće, od prvog dana puštaju kišu. Ne samo meni nego i kolegi Braletu. Jedne godine davno u Alpama je bilo, ja oblačim kišnjak jer znam da je vrag odnia šalu i da smeće ne valja, a taj frend s istim odjelom kaže "Ja neću, suh sam kao barut". Dva kilometra dalje stanemo na prijevoju i on nama "Mokar sam kao miš". Ultimativno smeće od opreme, bar za nas dvoje....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: agolac  u Rujan 11, 2017, 23:10:31
Sljdeće, od prvog dana puštaju kišu. Ne samo meni nego i kolegi Braletu. Jedne godine davno u Alpama je bilo, ja oblačim kišnjak jer znam da je vrag odnia šalu i da smeće ne valja, a taj frend s istim odjelom kaže "Ja neću, suh sam kao barut". Dva kilometra dalje stanemo na prijevoju i on nama "Mokar sam kao miš". Ultimativno smeće od opreme, bar za nas dvoje....

Isto tako I moje cizme dainese....

ali ti taj revit imas 10g....nije ti rupa odmah dosla...ma nije da ja branim revit...samo zelim reci da ne valja generalizirati nista.... :thumbup:
Kupujem polovnu kacigu

tibertov

Rupa je došla zato kaj se raširio, a ne radi nekvalitete  :buahaha:

Mislim znam jer je tako meni bilo  :smijeh:

Patak

Pogledaj si i Rev'it cayenne pro  :thumbup:

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 11, 2017, 22:19:43
Eto. Valjda nam je tako u zvijezdama zapisano. Ja šta god kupim od Dainese super, a RevIT zakurac. Istina imao sam samo jedno odijelo. Danas puno rupa i propušta ko sito, ali od prvih dana. Ali stvarno mi se neda roknut te nofce i opet ispasti loše sreće. Bolje me sere s Dainese ehehehe
Možda je poanta di kupuješ. I roba sa greškom se prodaje pod OK, ali trgovac ne iskaže da je roba sa greškom, a od "tvornice" dobi odličan rabat.
Ja nemam zamjerke na svom Defenderom. Bilo je da su se raspale gurtnice-trake/čičak na kraju rukava ali to je uredno zamjenjeno...jakna otišla u tvornicu i zamjenjene trake. A što se tiče propusnosti ....još nije pustilo. Je da se počela ona režasta plastika rspadat...ali to je ok...dosta sam na koljenima a za mene je to nikakvo oštečenje. Ne patim za Kenom-manekenom!
Inače jaknu i hlače sam kupio od prve ruke za SI Italiju...http://www.lagunaseca.it/en/

Mrki

Bajki trebao bi probati Revit svakako prije kupovine..
Jer ti si visok i tanak.. a Revit ti ima više kroj da imaš malo ovu struku..  bar je meni tako djelovalo kada sam ga isprobavao..

Danijel 23

Citat: Mrki  u Rujan 12, 2017, 08:36:59
Bajki trebao bi probati Revit svakako prije kupovine..
Jer ti si visok i tanak.. a Revit ti ima više kroj da imaš malo ovu struku..  bar je meni tako djelovalo kada sam ga isprobavao..
Ima standard, kratke i produžene modele. Samo takav izbor nema u Louisu i ni možda u TCu.

bajki

Revit je interesantan jer u TC shopu bude dobrih sniženja cijena.

Mrki

Citat: Danijel 23  u Rujan 12, 2017, 08:38:31
Ima standard, kratke i produžene modele. Samo takav izbor nema u Louisu i ni možda u TCu.
A nisam znao da oni imaju isto.. ja sam tražio M dugački kada sam uzimao odijelo samo to rijetko tko drži na stanju.. samo na službenoj web stranici od Modeke sam našao da se može naručiti..

Danijel 23

Citat: Mrki  u Rujan 12, 2017, 08:41:45
A nisam znao da oni imaju isto.. ja sam tražio M dugački kada sam uzimao odijelo samo to rijetko tko drži na stanju.. samo na službenoj web stranici od Modeke sam našao da se može naručiti..
Da, naručit i kaj ak ne paše? Ak se odlući za Revita, Padova nije na graju svjeta samo je ispod Dolomita  :ooda: ali zato u trgovini ima svega od Revita, em modeli,  em pod brojevi...a daje i dobar popust. :)