Benelli TRK 702 X

Autor Bagy, Kolovoz 08, 2023, 14:22:49

« natrag - naprijed »

Bagy

Kinez, a izgleda ko križanac GS-a i Multice:

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/benelli-trk-702-x-698-cm3-oglas-41002110

Full oprema, s alu koferima za 8.799 €!!! Pa di toga ima...
mob: 095/573-6874

jessy

Vozio sam nedavno to kinesko talijansko čudo. Ako na vagu stavimo cijenu i ono što dobivamo definitivno best by. Najlakše bi ga mogao usporediti sa malim stromom. Bolje ide, bolje koči ima bolju ciklistiku. Izgled u maniri dobre talijanske škole dizajna. Uživo djeluje kvalitetnije od japanske konkurencije.
Možda bi ovjes i kočnice mogli biti bolji, ali u usporedbi sa najboljim. Suma sumarum, za 8800 € ne možete dobiti kvalitetnije, ljepše i opremljenije vozilo na dva kotača.
Bonus su i tri alu kofera koja idu u cijenu.
E sad dali jedan gs vrijedi 3 trka 702?
Onaj koji ima za gs a njemu vrijedi ali ovdje ne pričamo o tome.
Mislim da japan i europa imaju problem na vidiku. Kinezi su počeli gurati visoku tehnologiju i kvalitetu po diskontnoj cijeni. Mnogi više ne žele plaćati cijenu branda.

gianni

Eto i ex moj talijanski kufer na Beneliću :-*
Motorić je top za te nofce :thumbup:
Cijelu minutu sam razmišljao da ga kupim novog :smijeh:
Svadba bi to bila mislim...

gianni

 Da vestrom 800 ovak zgleda, mam bi ga kupil :smijeh:

Grba

Citat: jessy  u Studeni 18, 2023, 07:51:48Vozio sam nedavno to kinesko talijansko čudo. Ako na vagu stavimo cijenu i ono što dobivamo definitivno best by. Najlakše bi ga mogao usporediti sa malim stromom. Bolje ide, bolje koči ima bolju ciklistiku. Izgled u maniri dobre talijanske škole dizajna. Uživo djeluje kvalitetnije od japanske konkurencije.
Možda bi ovjes i kočnice mogli biti bolji, ali u usporedbi sa najboljim. Suma sumarum, za 8800 € ne možete dobiti kvalitetnije, ljepše i opremljenije vozilo na dva kotača.
Bonus su i tri alu kofera koja idu u cijenu.
E sad dali jedan gs vrijedi 3 trka 702?
Onaj koji ima za gs a njemu vrijedi ali ovdje ne pričamo o tome.
Mislim da japan i europa imaju problem na vidiku. Kinezi su počeli gurati visoku tehnologiju i kvalitetu po diskontnoj cijeni. Mnogi više ne žele plaćati cijenu branda.
Da 👍
I tak imaš poluproizvod Gs 750 gol Made in PRC za 12 soma doduše nešto jači i  ovaj TRK iz PRC za manje od 9 s nekom opremom.
S druge strane iste je snage ko mali strom i samo 200€ jeftiniji...
098 737 604