BREMBO RCS 19x20x18 Radial Brake Pump Master Cylinder

Autor agolac, Rujan 13, 2017, 19:44:21

« natrag - naprijed »

Stjepko


fatboy

Pa jebote ja na TA ne moram stiskat konjski...?!?  :what:

agolac

Citat: fatboy  u Rujan 20, 2017, 13:30:58
Pa jebote ja na TA ne moram stiskat konjski...?!?  :what:

Šta ti imaš na TA? Jesi kad vozio u dvoje, ti i žena plus koferi? Javi kako je stiskanje tad?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Citat: agolac  u Rujan 20, 2017, 13:32:57
Šta ti imaš na TA? Jesi kad vozio u dvoje, ti i žena plus koferi? Javi kako je stiskanje tad?

Fala na komplimentu, ali ja sam sam težak sasvim dosta  ;) Stiskao sam ko kreten, dok nisam promijenio pločice i ulje. Pločice su normalne Lucas za sve uvjete, ništa specijal i podešena ručica tako da je kočenje sa dva prsta...
Dvoklipna kliješta su naprijed...koliko znam... :)

zare


Gogs aj ti reci kako si stisko ove godine na transalpini :)

gogs


Ma, pile me gonilo pa sam morao bježat.

Generalno, isto opće ne kužim šta ovi pričaju. Znam samo da nisam presretan s ovim mojim kočnicama

Saxi

Ja sam visok i lagan i posle probne vožnje I par sati vožnje Afrike, posle vraćanja iste I prolaskom sa kenjom sam u trenu krenuo da stiscem kao blesav u strahu da sam ostao bez kočnica [emoji16] na lepše i bolje se čovek u trenu navikne i zaboravi kako je 'gadno' bilo pre [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

O kočnicama na Klajvu i sada na GSu je bespotrebno pisati...iako sam na Klajvu imao EBC Sinter, što je malo popravilo situaciju, ništa ne može nadjebat Brembo u kombinaciji sa teleleverom, ovjesom koji uvijek ostaje u istom položaju i ne ponire... vrijedi svake kune :thumbup:

zorro

Citat: Osy  u Rujan 20, 2017, 14:55:58
O kočnicama na Klajvu i sada na GSu je bespotrebno pisati...iako sam na Klajvu imao EBC Sinter, što je malo popravilo situaciju, ništa ne može nadjebat Brembo u kombinaciji sa teleleverom, ovjesom koji uvijek ostaje u istom položaju i ne ponire... vrijedi svake kune :thumbup:
..koje imaš..radijalne il aksijalne..dvo-klipne..3-klipne-4 klipne....
a da je telelever toliko dobar..stavljali bi ga na GP motore  :tongue:
..ok..dobra je to stvar..al za penzionere  :smijeh:

Po meni je ovaj novi sistem na somari o kojem je Ofi pisao..da se može kočit prednjom u zavoju   :thumbup: ..svjetlosnu godinu ispred tog televizora  :prrr:
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Sto se tice kocenja u zavoju, na ravnom, krivom, mokrom i ostalom, vecina motora moze BMW poljubit u guzicu... :)

fatboy

Ne treba to potvrdivat...to je cinjenica, volili mi nju ili ne... :)

agolac

Citat: fatboy  u Rujan 20, 2017, 20:07:48
Ne treba to potvrdivat...to je cinjenica, volili mi nju ili ne... :)

Ti to možeš podkrijepiti nekim testovima ili je to samo tvoje osobno mišljenje? :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Motor sa najgorim kočnicama koji sam vozio je KLE 500 i kad posle njega sednem na Smora odusevim se stim da kad sednem na bilo koji moderniji motor skapiram koliko su kočnice na kenji bolje od KLE ali daleko od dobrih. I KTM adventure i GS imaju kočnice koje kidaju I grizu asfalt i razlika kod njih je po meni neprimetna, ali je zato izmedju njih i kenje skoro svetlosna godina, ko vozi oštrije I jos sa teretom lako spozna.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


fatboy

Citat: agolac  u Rujan 20, 2017, 20:31:13
Ti to možeš podkrijepiti nekim testovima ili je to samo tvoje osobno mišljenje? :)

Po testovima su Anakee 2 super gume - nekima su klizale
BMW na testovima je imao kvarova - jebeno se prodaje
Tebi je Daineze se pokazao super - puno ljudi ga pljuje
Schubert po testovima i cijenama u visini - pun kuki ljudi mi reklo da im nije ništa posebno

Eto, riješili smo testove...

Kočnice, izjava je na osnovu onoga što sam probao i mosdela koje sam probao, ili ljudi koje znam kako voze pa vozili ispred mene. A postoji još nešto. čovjek koji ima brdo kilometara sa svakakvim motorima, vozi Kenju već jedno 60 tkm i još uvijek ne shvaća o čemu pričate kad se napadaju kočnice. On kaže da počne kočiti na vrijeme i nema problema s tim...

Dakle, da se vratimo na početak. BMW je kralj u kočnicama!  ;)  :P

agolac

Citat: fatboy  u Rujan 21, 2017, 07:20:24
Po testovima su Anakee 2 super gume - nekima su klizale
BMW na testovima je imao kvarova - jebeno se prodaje
Tebi je Daineze se pokazao super - puno ljudi ga pljuje
Schubert po testovima i cijenama u visini - pun kuki ljudi mi reklo da im nije ništa posebno

Eto, riješili smo testove...

Kočnice, izjava je na osnovu onoga što sam probao i mosdela koje sam probao, ili ljudi koje znam kako voze pa vozili ispred mene. A postoji još nešto. čovjek koji ima brdo kilometara sa svakakvim motorima, vozi Kenju već jedno 60 tkm i još uvijek ne shvaća o čemu pričate kad se napadaju kočnice. On kaže da počne kočiti na vrijeme i nema problema s tim...

Dakle, da se vratimo na početak. BMW je kralj u kočnicama!  ;)  :P

Aha, dakle rekla, kazala  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain