BREMBO RCS 19x20x18 Radial Brake Pump Master Cylinder

Autor agolac, Rujan 13, 2017, 19:44:21

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: agolac  u Rujan 21, 2017, 09:17:05
Aha, dakle rekla, kazala  :buahaha:

Ne kazala! Kazao! Tvrdio čak, a argumente si tražite sami...za i protiv... :tongue: :tongue: :tongue:

zorro

Citat: fatboy  u Rujan 21, 2017, 09:20:09
Ne kazala! Kazao! Tvrdio čak, a argumente si tražite sami...za i protiv... :tongue: :tongue: :tongue:
GS je bio u prednosti..kako tehničkoj tako i po kočnicama u vrijeme kad je izašao strom..Vradero..Caponord...i slični... (početkom ovog stoljeća)
Međutim..zadnjih godina ..a gledajući samo ovog novo Kekinog..ako već nisu prestigli GS-a (kočnice..tehnikalije)..onda su bar alpari  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


agolac

Baš me zanima šta bi vozači npr. Ducati Multistrade s full monty Brembo radial sistemom rekli  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Još malo DL1000 i DL1000A. Oba imaju 310 mm diskove.

Za usporedbu, 2017 BMW GS ima 305 mm diskove i Brembo monoblock kalipere.

2017 Ducati Multistrada 1200 ima 330 mm prednje diskove i Brembo monoblock M50 kalipere.

Yamaha FJR 1300 ima 320 mm prednje diskove.

Honda XX ima 310 mm prednje diskove


Što veći promjer diska, jače kočenje s istim pritiskom pločica jer je veći krak
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Citat: zorro  u Rujan 21, 2017, 09:36:39
GS je bio u prednosti..kako tehničkoj tako i po kočnicama u vrijeme kad je izašao strom..Vradero..Caponord...i slični... (početkom ovog stoljeća)
Međutim..zadnjih godina ..a gledajući samo ovog novo Kekinog..ako već nisu prestigli GS-a (kočnice..tehnikalije)..onda su bar alpari  ;)
Ja sam imao GS 1200 2009 i tvrdim da ima bolje kočnice od V-strom 1000 2014 i Yamahe ST 1200 2013. Doduše dobar dio zasluga ide ovjesu tellelelelellever. Ne kažem da ovo dvoje ima loše kočnice ali ovaj ima bolje.
KLV 1000 naspram DL 1000 L4 nema kočnice.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Bagy

Citat: Lavandić  u Rujan 21, 2017, 12:53:25
Ja sam imao GS 1200 2009 i tvrdim da ima bolje kočnice od V-strom 1000 2014 i Yamahe ST 1200 2013. Doduše dobar dio zasluga ide ovjesu tellelelelellever. Ne kažem da ovo dvoje ima loše kočnice ali ovaj ima bolje.
KLV 1000 naspram DL 1000 L4 nema kočnice.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Hm, znači dosad sam prešao skoro 30.000 km s motorom koji nema kočnice!? A bilo je svakojakih škakljivih situacija.  :strah: Sam, natovaren, sa supatnicom... stao sam kad god je trebalo!
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Rujan 21, 2017, 14:18:45
Hm, znači dosad sam prešao skoro 30.000 km s motorom koji nema kočnice!? A bilo je svakojakih škakljivih situacija.  :strah: Sam, natovaren, sa supatnicom... stao sam kad god je trebalo!

Ma, ima kočnice i stati ćeš, kao što sam i ja stajao ..... ali u usporedbi s npr. hondinim kočnicama ispada kao da kočiš tabanima o asfalt (Kremenko)  :buahaha:

Stvar je u tome da kod stroma trebaš baš muški stisnuti kočnicu, a kod honde, bmw-a i novih stromova samo s dva prsta lagano stisneš i on staje.

fatboy

Citat: Ponti  u Rujan 21, 2017, 14:43:29
Ma, ima kočnice i stati ćeš, kao što sam i ja stajao ..... ali u usporedbi s npr. hondinim kočnicama ispada kao da kočiš tabanima o asfalt (Kremenko)  :buahaha:

Stvar je u tome da kod stroma trebaš baš muški stisnuti kočnicu, a kod honde, bmw-a i novih stromova samo s dva prsta lagano stisneš i on staje.

:chillout:

zare

Ponti budes vidio koliko ce puta Ane zavrsiti na tebi  :smijeh: dok se ne naviknes, cak ces pomisliti da su prednje vilice premekane i da tone bez veze
Pogotovo ti koji si se naucio malo zesce voziti  :thumbup: onom tko se lagano vozio na starom se to nece tako cesto dogadati
Jos da se naviknes koristiti i zadnju  :)

fatboy

Citat: zare  u Rujan 21, 2017, 15:55:11
Ponti budes vidio koliko ce puta Ane zavrsiti na tebi  :smijeh: dok se ne naviknes, cak ces pomisliti da su prednje vilice premekane i da tone bez veze
Pogotovo ti koji si se naucio malo zesce voziti  :thumbup: onom tko se lagano vozio na starom se to nece tako cesto dogadati
Jos da se naviknes koristiti i zadnju  :)

Pa vama sa ABSom bi to trebalo biti OK. Ili nije?  :huh:

gianni

CBS zakon :thumbup:
Osim za bocno klizanje, ali to smo prerasli hi hi

Ponti

Citat: zare  u Rujan 21, 2017, 15:55:11
Ponti budes vidio koliko ce puta Ane zavrsiti na tebi  :smijeh: dok se ne naviknes, cak ces pomisliti da su prednje vilice premekane i da tone bez veze
Pogotovo ti koji si se naucio malo zesce voziti  :thumbup: onom tko se lagano vozio na starom se to nece tako cesto dogadati
Jos da se naviknes koristiti i zadnju  :)

Počeo sam kočiti i sa zadnjom ali samo zato da motor ne ponire baš ono do kraja i da me Vještica ne zgnječi kao komarca.
Inače, kada sam sam nema šanse da pipnem zadnju, samo prednja i to onako muški :)

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 21, 2017, 16:15:39
Počeo sam kočiti i sa zadnjom ali samo zato da motor ne ponire baš ono do kraja i da me Vještica ne zgnječi kao komarca.
Inače, kada sam sam nema šanse da pipnem zadnju, samo prednja i to onako muški :)

Šta, loša iskustva s zadnjom?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Citat: fatboy  u Rujan 21, 2017, 15:56:01
Pa vama sa ABSom bi to trebalo biti OK. Ili nije?  :huh:
Ja sam i na starom bez ABS navikao kociti s oboje, pa tako i sad na somari
kad se malo ostrije vozim puno se sigurnije osjecam nego kad lupim malo jace samo prednju pred zavojom