BREMBO RCS 19x20x18 Radial Brake Pump Master Cylinder

Autor agolac, Rujan 13, 2017, 19:44:21

« natrag - naprijed »

Toni

Ja na hondi imam 4 plocice i koci brutala. Mislim da postoji neki efekt vakuma kod 4 plocice. Brembo sa istim kocionim cilindrima na stromu , sa dvije i cetiri plocice je razlika nebo i zemlja.
Nije mi nista.

agolac

Citat: Toni  u Listopad 02, 2017, 12:41:27
Ja na hondi imam 4 plocice i koci brutala. Mislim da postoji neki efekt vakuma kod 4 plocice. Brembo sa istim kocionim cilindrima na stromu , sa dvije i cetiri plocice je razlika nebo i zemlja.

Ja ne vidim 4 pločice?

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ovo gore je klasika i za Tokico/Nissin koje dosta nas koristi. 4 klipa, dve pločice po kaliperu.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Nego glede dodirne površine sjećate se školskih dana. Koja je formula za trenje?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Nije mi nista.

agolac

Citat: Toni  u Listopad 02, 2017, 13:55:53
U pravu si. Taman san bolje pogleda.  :beer:

Dobro koče jer je očito dobro izbalansiran sustav. Africa ima isti promjer diskova kao DL motori i isto su floating. Probam negdje iskopati MC i kaliper specs. Ali nema neke treće komponente koja bi utjecala na sustav :huh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Toni, imaš možda manual od Africe? Ili Suki? Da škicnemo kakve su specifikacije klipova u kaliperima i MC?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: agolac  u Listopad 02, 2017, 14:25:16
Toni, imaš možda manual od Africe? Ili Suki? Da škicnemo kakve su specifikacije klipova u kaliperima i MC?
Imam :ooda:
:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: Suki  u Listopad 02, 2017, 21:15:32
Imam :ooda:

Pjevaj onda. Caliper piston diameter i master cylinder piston diameter. Btw, koliko je velik da mi ga pošalješ na email? Mogu vam ga staviti na forum u Honda grupu da vam je uvijek dostupan :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: Suki  u Listopad 02, 2017, 21:25:21
...jel to ovo?!

Da, ti isto imaš master cylinder 14mm kao i DL1000A i noviji DL650. :thumbup:

Honda kaliperi klipovi 27/30
Moji TOKICO klipovi 30/34
Ćoso Brembo s 4 pločice 34/34
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Neman nista niti mi treba. Kad pocne zajebavat ide nanbubanj. Danas narucija u motormanije prednje plocice EBC . 800 i nesto kuna za dva diska. Nekako se brzo trose. Jos je ostalo mesa za 10 k km ali isu ko lude. Motor koci ka lud i sve pet. Napokon sam kupija novi sic od kojeg guzica ne boli. Bagster gel. :beer:
Nije mi nista.

agolac

Citat: Toni  u Listopad 02, 2017, 22:34:17
Neman nista niti mi treba. Kad pocne zajebavat ide nanbubanj. Danas narucija u motormanije prednje plocice EBC . 800 i nesto kuna za dva diska. Nekako se brzo trose. Jos je ostalo mesa za 10 k km ali isu ko lude. Motor koci ka lud i sve pet. Napokon sam kupija novi sic od kojeg guzica ne boli. Bagster gel. :beer:

Na kraju možda zaključiš da su stock pločice i bolje od EBC?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Citat: agolac  u Listopad 02, 2017, 22:36:15
Na kraju možda zaključiš da su stock pločice i bolje od EBC?
Jesu bolje , mozda ali su i skuplje duplio . Toliko bolje nisu.
Nije mi nista.

Patak

Citat: Toni  u Listopad 02, 2017, 22:34:17
Danas narucija u motormanije prednje plocice EBC . 800 i nesto kuna za dva diska. Nekako se brzo trose. :beer:

400 i nešto kuna za jedan disk. Hvala lijepo, pare nisu problem al nisam lud :hellno: