ON/OFF motocikli srednje klase (250-650), samo homologirani

Autor Danijel 23, Rujan 14, 2017, 09:03:44

« natrag - naprijed »

Doda

U pravu si, ali agolac želi reći da se sa kraljem ne može mjeriti nitko, pa ni drz... :tongue:  :shhh:  :beer:
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

agolac

Citat: Patak  u Rujan 21, 2017, 11:07:19
Nije ti loša ova formula :)!

Usporedbi s motorima iz svoje klase Ktm, Huski, Yamaha itd. za razliku od DRZ-a oni su bili na 2-3 transplantacije dijelova :ooda: Kolega je s njime napravio 70.000km i radio generalku, veli mu majstor da su svi dijelovi (ležajevi,klipovi) bili unutara specifikacije.

Što se tiče rečenice da nije motor za put oko svijeta...Ne stoji, znam 2-3 ljudi koji sad trenutno putuju DRZ-om po svijetu. Za takav put, nije bitna kubikaža nego volja, karakter itd.

Naravno, samo da agregat izdži put i nema problema :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Vinko

Citat: agolac  u Rujan 21, 2017, 10:50:28
Tako malo? Neki to odgule u dve godine..
Ovo je neki drugi svijet, ne može se uspoređivati sa cestovnim motorima.....
Danijel kak je krenulo ti ideš na ovaj đir.....ADV kit.... :thumbup:
https://www.youtube.com/watch?v=R1ERYFmMuK8
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Danijel 23

Ali gazda...zašto nemogu stavljat SVOJE slike sa srednjeg foruma?

agolac

Istina bog, opseg planete je 40.000 km tako da tu i nema problema  :)

Da, to je šteta gonjat po cesti, već udri po prirodi dok ne zabrane :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: Danijel 23  u Rujan 21, 2017, 11:44:01
Ali gazda...zašto nemogu stavljat SVOJE slike sa srednjeg foruma?

Kako ih pokušavaš staviti? Znaš da je srednji blokiran na van, tako da samo linkanje neće raditi. Uploadaj u galeriju tu pa linkaj u temu
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Bum pokušo na Motori.hr...ako nemre ni tam pita ću IB u čemu je problem...zašto blokira moje fotke.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Danijel 23  u Rujan 21, 2017, 11:50:19
Bum pokušo na Motori.hr...ako nemre ni tam pita ću IB u čemu je problem...zašto blokira moje fotke.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk

Nećeš moći nigdje linkati. Cijeli forum je blokiran, ne samo tvoje fotke :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Ali ja neželim da me netko  blokira.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Danijel 23  u Rujan 21, 2017, 11:59:31
Ali ja neželim da me netko  blokira.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk

Da, morati ćeš popričati s IBom  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Dobro je da te banka ne blokira, a kaj te IB blokira ko ga jebe  :smijeh:


gianni

Pocetkom ove godine sam namjeravao kupiti xt 660 r, ali sve neki majmuni bili prodavaci, onda je uletio TA, pa FJR i nisam postao vonabic ;D
Kaj recimo fali XT za solo putovanje i soft off, provjerena makina za pristojne nofce ;)

keko

Citat: gianni  u Rujan 21, 2017, 13:03:28
Pocetkom ove godine sam namjeravao kupiti xt 660 r, ali sve neki majmuni bili prodavaci, onda je uletio TA, pa FJR i nisam postao vonabic ;D
Kaj recimo fali XT za solo putovanje i soft off, provjerena makina za pristojne nofce ;)
..to je jako dobar motorić  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Patak

Citat: gianni  u Rujan 21, 2017, 13:03:28
Pocetkom ove godine sam namjeravao kupiti xt 660 r, ali sve neki majmuni bili prodavaci, onda je uletio TA, pa FJR i nisam postao vonabic ;D
Kaj recimo fali XT za solo putovanje i soft off, provjerena makina za pristojne nofce ;)

Fali joj 6 brzina, jači/mirniji agregat... Priča je jednostavna, prerasteš XT, kupiš nešt ozbiljnije tipa F800GS, KTM 990 ili prihvatiš njene mane i nedostatke te uživaš.