ON/OFF motocikli srednje klase (250-650), samo homologirani

Autor Danijel 23, Rujan 14, 2017, 09:03:44

« natrag - naprijed »

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Rieju, jedna od starih Španjolskih moto marki kupila prava na bivše GasGas hard enduro modele.....te je nastalo ovo:

http://www.enduromagazine.com/rieju-deja-escoger-la-decoracion-de-su-gama-de-hard-offroad/

Razlog tome je što je Austrijski proizvođač motocikala boje buče, KTM, preuzeo većinski dio GasGas-a i odlučio postojeće hard enduro modele zamijeniti svojima odnosno samo nakalemiti crvene plastike na svoje endurače....

https://enduro21.com/index.php/40-general/4484-ktm-buying-gasgas-what-s-the-story

Navodno novi GasGas modeli će biti jeftinija podmarka narančastih, kontra od Husqarne koja je mrvicu skuplja.....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Danijel 23


Vinko

Citat: Danijel 23  u Travanj 02, 2020, 15:08:08
Vinko, dali si susretao sa CRF mašinama/ cam glavama. Zanima me ovakva igračka?
https://www.honda.de/motorcycles/range/off-road/crf150r-2014/overview.html
Jedino sa 250 modelima, isto samo kurbla, teško pale kad su tople....posebno kad se koriste za ono za kaj nisu, hard enduro....
Za ovu 150tku neznam....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Patak



Paf


Vinko

Citat: Patak  u Siječanj 16, 2021, 23:10:03
Beštija stigla u garažu :smijeh:  :-*
:gimme5:  :bravo:
Nisi ti o Tenerki 700 pričal da sljedeći....
A di je Drz?
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....


Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Patak

Citat: Vinko  u Siječanj 17, 2021, 08:11:28
:gimme5:  :bravo:
Nisi ti o Tenerki 700 pričal da sljedeći....
A di je Drz?

Jesam, ovo je punnnoo bolje :) prošle godine sam par puta vozio 990 adv, 3 frenda ga imaju i malo sam se napalio... Ovo mi uletilo sličajno :want:, znači mint stanje ko novo, prvi vlasnik, 3 original kufera, crash bar, leovince, tank torba, serviriran u ovlaštenom servisu itd....

Ponti

Citat: Patak  u Siječanj 17, 2021, 19:34:10
Jesam, ovo je punnnoo bolje :) prošle godine sam par puta vozio 990 adv, 3 frenda ga imaju i malo sam se napalio... Ovo mi uletilo sličajno :want:, znači mint stanje ko novo, prvi vlasnik, 3 original kufera, crash bar, leovince, tank torba, serviriran u ovlaštenom servisu itd....

A koji je to ovlašteni servis?

Patak


Ponti

Citat: Patak  u Siječanj 17, 2021, 19:38:41
Moto špica, viktor motosport.

Viktor je ovlašten i za ktm? Pa, on je ovlašten za hondu, kawasaki, triumph, dakle ktm, za neke kineze. Ovlašteni kažeš  :buahaha:
A moto špica .... potpuno isto kao da se motor da u ruke Grunfu. :smijeh:
Sve je u redu kada je redovni servis u pitanju, ulje, filteri, svječice itd. Ali ne daj Bože nekih većih problema, onda pravac Graz.
Ali da, ktm je stroj, želim ti puno sretnih km

gianni

Opuzenac ha, pratio sam taj motor od kad se pojavio u oglasu ;) cijena mu je pala 2500e u pola godine.
Sretno :thumbup:
Vrhunski mehanicar za takve modele je Žac iz Sesveta/Soblinca, ne treba u Graz :smijeh:
Dobio sam info vec prije da si ti kupio, znas od koga :misli: ;)