ON/OFF motocikli srednje klase (250-650), samo homologirani

Autor Danijel 23, Rujan 14, 2017, 09:03:44

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Koji je motor ostao na EU tržistu il sta ima na RH trzištu kao dual moto u srednjoj klasi:
Yamaha WR 450f
Honda Crf 250L i Rally model
Kawasaki KLX 450r
Suzuki nema nista
KTM....ima ali blizi je hardu nego dualu
......?
Faka je politika EU da izbaci rekreativce iz prirode...il na cestu il na MX stazu, a u gljive i ribe biciklinom ko Dudek!


Patak

Husquarna 701 enduro :ooda:

Motor je fenomenalan, zvijer vozio sam ga negdje prije. Jak, uglađeni, puzdan agregat, vuče ko lud stisnem gas pogledam na sat a ono već 160km/h ubacujem u 6 i još ide! Ne moram ni spominjati da ima odlične kočnice, ovjes itd.

Danijel 23

Da, ali on je kao KTM...vise vuce na off nego na on/off....u biti po meni to je čisti enduro. On/off mora imati "udoban " zic....kao na maloj Hondi CRF i tvom starom DRZu...a ne tapeciranu štaflu! To su ekonomicni motori koji sluze narodu, a ne tvornici. Ad sa njime prevezi 280kg rize u Bankoku il se laganini vozi 5-8 sati uz Dravu!?  :smijeh:
Koliko vidim zato ih i vise nema....sve ih je manje u EU.

fatboy

Ja mislim da će se ovaj Danijel na kraju odselitu u Ognjenu zemlju... :tongue:

Danijel 23

Citat: fatboy  u Rujan 14, 2017, 13:46:04
Ja mislim da će se ovaj Danijel na kraju odselitu u Ognjenu zemlju... :tongue:
Jok....bum nacimo braco od Osija da mi kupi nju DRZa i posalje u RH. Zato vreme bum iz Digićije nabavi reganu ramu, pardon, motor za kilu makarona.....a dalje znate!  :)

Vinko

Citat: Danijel 23  u Rujan 14, 2017, 13:45:11
Da, ali on je kao KTM...vise vuce na off nego na on/off....u biti po meni to je čisti enduro. On/off mora imati "udoban " zic....kao na maloj Hondi CRF i tvom starom DRZu...a ne tapeciranu štaflu! To su ekonomicni motori koji sluze narodu, a ne tvornici. Ad sa njime prevezi 280kg rize u Bankoku il se laganini vozi 5-8 sati uz Dravu!?  :smijeh:
Koliko vidim zato ih i vise nema....sve ih je manje u EU.
Po meni zic na DRZu nije niš udobniji nego na ovom 701.....
A mislim da je sic na DRZ modelu S i E isti što puno govori....uostalom Stane je na svom S DRZu prerađival sic jer se svi koji sjede duže na tom sicu/motoru žale na udobnost....
Meni se ćini da tražiš "dlaku u jaju".....idealni motor nebudeš našel.....i mi ostali ti možemo predlagat, sugerirati ali jedino ti znaš kaj hočeš....valjda.....  :tongue: :beer:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

agolac

Ako je sic jedini problem, loše razmišljaš. Pretapeciraj ga u šta želiš ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy


zorro

Eno npr yamaha XT 660 R je više orijentirana na off..pa ima i takav sic ..a i nešto je malo teža nego Pegaso Trail..a Trail ima "normalan" sic
Ja sam na početku pucao na XT 660 R ..ali je ispala prilika koja je..pa sam upravo zbog toga nabavio drugi set kotača.
Pa probaj i ti razmišljati u tom pravcu..(ne nužno Pegasa) nego na nešto što ti se čini ok..pa samo drugi set kotača..bilo cestovne ili enduru..a promjeniš ih za 15-20 min.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Uh što je dobra;

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/husqvarna-husquarna-701-enduro-oglas-23266099

Postoji riješenje za sic, zove se "Seat Concepts" i to su najbolji sicevi za enduro motore. Navlaka i spužva koštaju 130 eu što i nije puno ali dostava je skupa.

Suki

Citat: Vinko  u Rujan 14, 2017, 14:05:33
Po meni zic na DRZu nije niš udobniji nego na ovom 701.....
A mislim da je sic na DRZ modelu S i E isti što puno govori....uostalom Stane je na svom S DRZu prerađival sic jer se svi koji sjede duže na tom sicu/motoru žale na udobnost....
Meni se ćini da tražiš "dlaku u jaju".....idealni motor nebudeš našel.....i mi ostali ti možemo predlagat, sugerirati ali jedino ti znaš kaj hočeš....valjda.....  :tongue: :beer:
Potpisujem u potpunosti :bravo: :thumbup:.
...digić bi se izgleda jebavo, al da mu ne uđe :smijeh: ...e pa neće moći, neće moći :tongue: :tongue:
:smijeh:
:moto2:

098 9232180

Mrki

Taj Huso je ako se ne varam od Paysera tu sa foruma..

Suki

:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Rujan 14, 2017, 14:46:39
Potpisujem u potpunosti :bravo: :thumbup:.
...digić bi se izgleda jebavo, al da mu ne uđe :smijeh: ...e pa neće moći, neće moći :tongue: :tongue:
:smijeh:
Faka ju olwejs  :smajser: i vaše jednoumlje...odo ja u pokret otpora kod svog suseda Giannia.
Arrivederci  :thumbup:
p.s. al prije do GURUA pogleda jednoga kenjca GS Dakar-a
:kava:

fatboy

E ako postoji kenjac, onda je to zbilja F 650 GS taj stari... :thumbdown:
Izgleda primamljivo kao ja na atletskom mitingu... :tongue: