Adapteri za radijalna kliješta

Autor agolac, Rujan 14, 2017, 22:18:39

« natrag - naprijed »

agolac

Mislim da to još nitko nije stavio na stare DL modele, no ako tko poželi staviti radijalne kalipere, nije problem. Treba malo premjeriti i složiti adaptere pa to izgleda ovako:



"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

sasaa

Samo ti jos karbonski diskovi fale   :ooda: :ooda:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

agolac

Citat: sasaa  u Rujan 15, 2017, 00:50:23
Samo ti jos karbonski diskovi fale   :ooda: :ooda:

Hehe. Valjda neće trebati  :shhh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

sasaa

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

sasaa

Citat: agolac  u Rujan 15, 2017, 01:24:33
Je valja to šta?  :)

Cekaj da poderem ove... pa probam, u znanstvene svrhe.

Kazu upuceniji da na hladno ne koci bas dobro.. cemo vidjet.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

agolac

Citat: sasaa  u Rujan 15, 2017, 01:26:47
Cekaj da poderem ove... pa probam, u znanstvene svrhe.

Kazu upuceniji da na hladno ne koci bas dobro.. cemo vidjet.

Da podereš ove ti treba 100.000 km. Si siguran da će drlo toliko ostati u garaži  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

sasaa

Citat: agolac  u Rujan 15, 2017, 01:31:16
Da podereš ove ti treba 100.000 km. Si siguran da će drlo toliko ostati u garaži  :)

Uzeo sam nedavno nesto.. malo brze od GS-a, sta malo brze zdere diskove. Pa sad pimpam oko toga :)

Na GS-u... sam napravio sta sam mislio, on je sad samo tocit i vozit, sve dalje bi bilo pretjerivanje. Njega za sad nemam namjeru mjenjat :)
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

agolac

Aj. Iako i dobra radijalna pumpa te bar 4 klipna kliješta rade čuda već po sebi.

A ako mi Tokico 4pot koji je sad na DL1K ne bude dosta, zabijem još Brembo M50. To recimo stavljaju na KTM 1290 i Ducati Panigale itd. Onda ću stvarno imati najbolje moguće kočnice na DL :)

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

sasaa

Citat: agolac  u Rujan 15, 2017, 01:44:12
Aj. Iako i dobra radijalna pumpa te bar 4 klipna kliješta rade čuda već po sebi.

A ako mi Tokico 4pot koji je sad na DL1K ne bude dosta, zabijem još Brembo M50. To recimo stavljaju na KTM 1290 i Ducati Panigale itd. Onda ću stvarno imati najbolje moguće kočnice na DL :)



To sad sta smo nabrojali si skoro pola onih 35k kn sta si za motor dao - vec potrosio samo na brenze.. Napredujemo brzo do onih 150k :)
M50 je j.ben od performansi do izgleda i to ako slozis...  :bravo: :bravo:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

agolac

Citat: sasaa  u Rujan 15, 2017, 01:53:05
To sad sta smo nabrojali si skoro pola onih 35k kn sta si za motor dao - vec potrosio samo na brenze.. Napredujemo brzo do onih 150k :)
M50 je j.ben od performansi do izgleda i to ako slozis...  :bravo: :bravo:

Ma nee. Radijalna pumpa je cca 230€ nova. Kaliperi se nađu polovni za sličnu lovu. Ima jedan na njuškalu šta ih prodaje s Panigalea za 3800 kn, ali ima ih jeftinije vani. Daleko sam ja od 150k. :) ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Kupuj ...sta se ceka...dolazi Zima...Sv agregat mora imati tak nesto....
Kupujem polovnu kacigu

fatboy

Karbonski diskovi isto kao i sve racing komponenete daju sve od sebe kad su ugrijani. Znaci treba uznojit guzicu i to ugrijat i onda su mrak... :thumbup:


P.S. ne zaboravite da se te stvari i puno brze hlade od obicnih... >:(

Igor Mihajlik

Uzmite u obzir da morate takve kočnice konkretno ugrijati da bi one dale svoje od sebe. Take kočnice nisu za svaki dan i za malo do Senja na kavicu.
Isto vam je sranje kod avtomobila. Impreza wrx sti je super avto al dok se kočnice ne ugriju, kočenje je u kurcu skroz. :)
Lado je moj idol