Policija "u službi građana"

Autor zorro, Rujan 15, 2017, 07:56:35

« natrag - naprijed »

zorro

..e kad  budu predložili i izborili se za ovakvo nešto..onda ćemo ih možda tako i doživljavati i poštovati  :thumbup:
Dok god budu ko zečevi iskakali iz busije i interes im jedini i isključivo kako naplatiti bilo kakvu kaznu.. do tad će ih narod doživlajvati kak ih već doživljava godinama..šu*ci  :thumbdown:

https://www.facebook.com/diariolaverdad/videos/10156168469955400/?hc_ref=ARRjmRNFO-lPb3TkbGvyQuIZOsyDLHnywcNCW_ZvwZ16yC9CXXtfeNJEh4lgkBFiW8c
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

..kolegstvo moje, pa tek su pregovori da se bijele crte i zmije rade protuklizne, ovo bu došlo na red kod nas za stoljeće  :thumbdown:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Mrki

Hm.. Zorro sto bi rekli promašio si cijeli fudbal sa naslovom..  kakve veze ima policija sa ovim? Pa ne postavlja MUP zaštitne ograde..
Mislim da je to više do Hrvatskih cesta i države.. 

Ali da je dobra fora je..

zorro

Citat: Mrki  u Rujan 15, 2017, 10:56:47
Hm.. Zorro sto bi rekli promašio si cijeli fudbal sa naslovom..  kakve veze ima policija sa ovim? Pa ne postavlja MUP zaštitne ograde..
Mislim da je to više do Hrvatskih cesta i države.. 

Ali da je dobra fora je..
..ti ko i onaj naš glupi prijatelj  :smijeh: ..slabo čitaš..a još slabije pišeš  :tongue:
Policija je ta..između još kojekakvih institucija..koje predlažu rješenja za poboljšanje sigurnosti u prometu.
A kad se oni izbore i proguraju kroz zakonska rješenja..onda te ograde može postaviti i npr. firma koja održava odašiljače  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Znači promašio si samo 80% fudbala sa naslovom..

zorro

Citat: Mrki  u Rujan 15, 2017, 11:42:27
Znači promašio si samo 80% fudbala sa naslovom..
..ne..znam točno što sam mislio i napisao  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Rujan 15, 2017, 12:01:30
..ne..znam točno što sam mislio i napisao  :tongue:

Zorro, ja sam uz tebe ... čim se spomene policija.....  odmah im majku spominjem, bili krivi ili ne .... uvijek su krivi. :buahaha:

Mrki

Citat: Ponti  u Rujan 15, 2017, 15:28:48
Zorro, ja sam uz tebe ... čim se spomene policija.....  odmah im majku spominjem, bili krivi ili ne .... uvijek su krivi. :buahaha:
Ko što je Zorro uvijek u pravu :)

Ponti

Citat: Mrki  u Rujan 15, 2017, 15:35:35
Ko što je Zorro uvijek u pravu :)

Da nije komunjara bio bi skoro kao Bog  :buahaha: :buahaha:

Opsss... to se danas zove liberal :smijeh:

zorro

Citat: Mrki  u Rujan 15, 2017, 15:35:35
Ko što je Zorro uvijek u pravu :)
..ne..ti i Osy ste uvijek najpametniji  :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

HAL

Ovako nešto smo mi postavili u Čvoru Karlovac na A1 pred 10 godina. Ali onda kao ni danas nije bilo sluha za nastavak zaštite motociklista.
Pokušali smo i preko Revizora cestovne infrastrukture ali nije uspjelo..

zorro

Citat: HAL  u Rujan 21, 2017, 11:23:28
Ovako nešto smo mi postavili u Čvoru Karlovac na A1 pred 10 godina. Ali onda kao ni danas nije bilo sluha za nastavak zaštite motociklista.
Pokušali smo i preko Revizora cestovne infrastrukture ali nije uspjelo..
Ma koga briga za sigurnost bikera, a i bilo kojeg sudionika u prometu.
Nikad neće Hr ceste dobiti kaznenu ili prekršajnu prijavu kad netko nastrada zbog rupe na cesti ..nego opet mi..nismo prilagodili vožnju uvjetima na cesti i slično.
Ili kad je prije dosta god. izašao zakon da teretna vozila moraju imati bočne lajsne između prednjih i zadnjih osovina ..to su mogli uvesti i ozakoniti..i hrpu kazni naplatiti tko nije imao u to vrijeme..dok na kraju to nije ušlo u serijsku proizvodnju teretnih vozila.
Sve se može kad se hoće..ali vrana vrani oči ne kopa ..svi oni kusaju govna iz istog lonca  :thumbdown:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


zander

Ljudiiii!!!!!!!!  Da li je ovo moguce???   :huh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Bagy

Bit će opet - džabe ste krečili... Jebe se svima u Hrvatskoj, a naročito "vrhu" za bajkere i njihove molbe.
mob: 095/573-6874