Motori u dolasku! - Komentari

Autor Patak, Rujan 15, 2017, 20:51:48

« natrag - naprijed »

Patak

Pozdrav, probaj nabaviti kojeg DRZ-a po mogučnosti "S" model. Sigurno ćeš imati puno zainteresiranih :thumbup:

Lavandić

Citat: Patak  u Rujan 15, 2017, 20:51:48
Pozdrav, probaj nabaviti kojeg DRZ-a po mogučnosti "S" model. Sigurno ćeš imati puno zainteresiranih [emoji106]
Nema, našao sam jednog Danijelu jedva. I to privatni prodavač. Ostali su svi od 4000-5000€, a ja nisam lud dat tolike nofce za 400 ccm3.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Patak

Citat: Lavandić  u Rujan 15, 2017, 20:54:25
Nema, našao sam jednog Danijelu jedva. I to privatni prodavač. Ostali su svi od 4000-5000€, a ja nisam lud dat tolike nofce za 400 ccm3.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Sve znam, svog sam tražio 2 godine :'( Sezona je...Biti će ih na zimu...

Lavandić

Citat: Patak  u Rujan 15, 2017, 20:57:05
Sve znam, svog sam tražio 2 godine :'( Sezona je...Biti će ih na zimu...
Ma ako što vrijede cijena je u nebo, dok ja platim njega, davanja, transport i ostala sranja on je oko 5000 a za te novce kupiš opaku pilu

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: Lavandić  u Rujan 15, 2017, 20:58:53
Ma ako što vrijede cijena je u nebo, dok ja platim njega, davanja, transport i ostala sranja on je oko 5000 a za te novce kupiš opaku pilu

A jebiga..opaka pila  :huh: to je sad diskutabilno...ima vjerojatno ljudi koji bi za dobar primjerak i dobru godinu dali 4-5 soma €
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: Lavandić  u Rujan 15, 2017, 20:58:53
Ma ako što vrijede cijena je u nebo, dok ja platim njega, davanja, transport i ostala sranja on je oko 5000 a za te novce kupiš opaku pilu

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Vlasnici dobro znaju koliko on vrijedi :shhh: a oni što ga nemaju sanjaju o njemu :gimme5:

Patak

Citat: zorro  u Rujan 15, 2017, 21:09:25
A jebiga..opaka pila  :huh: to je sad diskutabilno...ima vjerojatno ljudi koji bi za dobar primjerak i dobru godinu dali 4-5 soma €

Budeš ga probao ;) al poslije vožnje popiješ normabel da se lakše vratiš u stvarnost tj. svoj motor.

Zorro sorry na iskrenom odgovoru a i tebi Lavandić, debelo smo u off-u.

Lavandić

Citat: Patak  u Rujan 15, 2017, 21:17:17
Budeš ga probao ;) al poslije vožnje popiješ normabel da se lakše vratiš u stvarnost tj. svoj motor.

Zorro sorry na iskrenom odgovoru a i tebi Lavandić, debelo smo u off-u.
Ja sam stari offer i boli me qiqi, samo offajte, Mrki će to da prekobaci u temu komentara

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Vinko

Citat: zorro  u Rujan 15, 2017, 21:09:25
A jebiga..opaka pila  :huh: to je sad diskutabilno...ima vjerojatno ljudi koji bi za dobar primjerak i dobru godinu dali 4-5 soma €

Tesko da bi se takav nasel......ja prvi nebi dal tu lovu za DRZa......svaka cast motoru ali budemo realni......svi sline na DRZa ali kad treba lovu skesirat onda zaljubljenost uvene......
Podsjeca me to na mog eMZu televizora,  obnovio ga u detalje.....original Trophy model.....svi svrsavaju kad ga vide, cude se....pa di tog ima, ja bi to.....takvog mi stari imal......svi bi to hteli...bla bla.....
Evo televizora na prodaju.....niko ni da bi mrdnul a ne neku lovu ponudil......jedno je reci ja bi takvog, drugo je platit takvog....
Po meni bolje kupit u HR, vidimo da ih ima izmedju 2-3000€, pisem za S model, i da je losiji motor takva enduraca se za par sto € dovede u odlicno stanje, nakraju jeftinije nego uvoz...... :thumbup:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Lavandić

Citat: Vinko  u Rujan 15, 2017, 21:49:12
Tesko da bi se takav nasel......ja prvi nebi dal tu lovu za DRZa......svaka cast motoru ali budemo realni......svi sline na DRZa ali kad treba lovu skesirat onda zaljubljenost uvene......
Podsjeca me to na mog eMZu televizora,  obnovio ga u detalje.....original Trophy model.....svi svrsavaju kad ga vide, cude se....pa di tog ima, ja bi to.....takvog mi stari imal......svi bi to hteli...bla bla.....
Evo televizora na prodaju.....niko ni da bi mrdnul a ne neku lovu ponudil......jedno je reci ja bi takvog, drugo je platit takvog....
Po meni bolje kupit u HR, vidimo da ih ima izmedju 2-3000€, pisem za S model, i da je losiji motor takva enduraca se za par sto € dovede u odlicno stanje, nakraju jeftinije nego uvoz...... [emoji106]
Bravo Vinko!

U sridu, ja sam u početku slušao druge e nemoj ovo, uzmi ovo, ovo će ti ići, na kraju qita, slušam svoj unutarnji glas i po tome kupujem pa što bude. Sam pao sam se ubio.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


tonciv666

Nu,ovo je Tomina iljadarka..

...


zorro

..dobro je..prebačena je tema pa možemo offati  :)
Vinkec..el znaš koliko koštao novi drz s (ne zna ese još radi..al mislim da je 2014-15 još rađen )
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo


Patak

Citat: Vinko  u Rujan 15, 2017, 21:49:12
Tesko da bi se takav nasel......ja prvi nebi dal tu lovu za DRZa......svaka cast motoru ali budemo realni......svi sline na DRZa ali kad treba lovu skesirat onda zaljubljenost uvene......
Podsjeca me to na mog eMZu televizora,  obnovio ga u detalje.....original Trophy model.....svi svrsavaju kad ga vide, cude se....pa di tog ima, ja bi to.....takvog mi stari imal......svi bi to hteli...bla bla.....
Evo televizora na prodaju.....niko ni da bi mrdnul a ne neku lovu ponudil......jedno je reci ja bi takvog, drugo je platit takvog....
Po meni bolje kupit u HR, vidimo da ih ima izmedju 2-3000€, pisem za S model, i da je losiji motor takva enduraca se za par sto € dovede u odlicno stanje, nakraju jeftinije nego uvoz...... :thumbup:

Dobro znam što pišeš i kao razmišljaš, prije par mjeseci sam prodao svog BMW-a boxer 1970 godina, neki bi rekli ko novi, cijenu dizali u nebesa a još kada bi rekao da je svoj staž služio na Brijunima (titu) svršavali bi.

2. godine se vrtio na njuškalu, 2-3 poziva, koje kakve zamjene na kraju ga stavi na evropsko tržište i prodao ga za 2 mjeseca.

Citat: Lavandić  u Rujan 15, 2017, 21:54:54

Bravo Vinko!

U sridu, ja sam u početku slušao druge e nemoj ovo, uzmi ovo, ovo će ti ići, na kraju qita, slušam svoj unutarnji glas i po tome kupujem pa što bude. Sam pao sam se ubio.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Svaka roba ima svog kupca, pa tako i ovdje. V-strom, kawasaki, yamaha su motori koji se prodaju kod nas. Mlađa/starija populacija nebitno/prodaju se sve ostalo je zavrzlama.

Na kraju, tko sam ja da ti pričam o prodaji. Imaš dobar feedback kako bi englezi rekli, samo tako nastavi... :bravo:

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu