Mrki hepi brzdaj

Autor Lavandić, Rujan 16, 2017, 08:44:09

« natrag - naprijed »

ivica medjugas

Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

munja


iviccaa

Moga si mu skoro i slijedeci cestitat. [emoji23][emoji23][emoji23]

Saxi

Bradati moderatoru, vrhunski improvizatoru, osvajaču puteva i zitnih kotlina, ispravljacu krivina , vlasniku motora punih vrlina srećno ti i ova godina urnebesnog i veselog zezanja, sve najbolje od srca i veliki pozdrav iz Beograda [emoji482]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


tibertov

Saxi jel ti vidis opce kad je Mrkiju rođendan? Kaj si poludil [emoji23][emoji23]

iviccaa

I ti saxi u okuliste....jbt pa rodjendan je bio prije 8 mjeseci!! [emoji16][emoji23][emoji23]

cisco

Citat: iviccaa  u Svibanj 17, 2018, 21:27:37
I ti saxi u okuliste....jbt pa rodjendan je bio prije 8 mjeseci!! [emoji16][emoji23][emoji23]


:buahaha:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Saxi

Ma toliko mi je čovek drag da sam požurio prvi da budem ove godine [emoji23] sad vidim da sam se zajebao jer idem preko Tetrapaka, prikaze mi zadnju poruku od danas, vidim ima gomilu, reko kuku ali sam zakasnio....
Tibi, ne može lud da poludi [emoji23][emoji23][emoji23]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Black Betty

A kad se čestita i ja mu čestitam,onda očemo tortu na UMH-u,a taman se pito dal če bit deserta,i eto rođendanske torte,ama diš bolje  :vino: :) :ooda:
Prepostavka je majka zajeba

Patak


Suki

:moto2:

098 9232180

Mrki


Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Mrki

Ne mogu.. ovi iz UMH imaju visoke standarde što se sanitarnih uvjeta tiče.. kažu ne može se torta voziti u koferu cijeli dan.. :)