SINHRO TESTER

Autor Danijel 23, Ožujak 24, 2021, 12:28:22

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Dali tko ima uređaj i radi sinhronizaciju vakuma? Mene zanima SYNX ELEKTRONISCHER SYNCHRONTESTER ajmo reć iz Louisu.
https://m.louis.de/artikel/synx-elektronischer-synchrontester-profi-line/10009136?filter_article_number=10009136

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ciklama

Kupiš dvije Graševine i dvije mineralne, zoveš me da ti pomognem ispraznit ih. Dobro dođe i malo mesa na gradelama.
Napravimo sofisticirani alat za sinhronizaciju!


Osy


Suki

:moto2:

098 9232180

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Ciklama  u Siječanj 14, 2022, 17:56:35
Kupiš dvije Graševine i dvije mineralne, zoveš me da ti pomognem ispraznit ih. Dobro dođe i malo mesa na gradelama.
Napravimo sofisticirani alat za sinhronizaciju!

hahahaaaa..  :ebudale:
volim kad neko zaofa ozbiljnu temu ovom talijanu..on kao fol uvijek s pitanjima, a il već sve zna o tom ili je već kupio takav uređaj  :bzvz: ..tak da..samo vi krečite..nije uzalud  :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Ciklama  u Siječanj 14, 2022, 17:56:35
...
E ciklama slušaj !!! Imam originalne topove od KLV-a ..nisu bili ni 3-4 mj. na motoru..jer sam odmah nakon kupnje novog stavio Wingse.
Pa ono..ak trebaš ..dogovorit ćemo se  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ciklama

Citat: zorro  u Siječanj 14, 2022, 21:03:55
hahahaaaa..  :ebudale:
volim kad neko zaofa ozbiljnu temu ovom talijanu..on kao fol uvijek s pitanjima, a il već sve zna o tom ili je već kupio takav uređaj  :bzvz: ..tak da..samo vi krečite..nije uzalud  :buahaha:
Ovo nije of, nego ozbiljna prijetnja Louisu