Akrapovič za DL650, puknuće karbonske oplate

Autor Ćoso, Rujan 17, 2017, 21:41:56

« natrag - naprijed »

Ćoso

Ne znam da li sam pisao o puknuću mog auspuha (radi se o auspuhu koji sam stavio novi na motor prije manje od 15K km i kojem je pukla karbonska oplata i pritom se oštetila i vuna iznutra (nije bilo pada niti udarca koji je fizički mogao prouzročiti pucanje)





Nakon što mi se vratio Akrapovič s reparacije (nova vuna i novi karbonski oklop...još čekam naljepnicu (trošak je u potpunosti preuzeo distributer za Hrvatsku [emoji1303] (nakon što je proizvođač odbio reklamaciju (steram ih ja lagano u Q da tako nekoga otkantaju bez provjere za produkt koji prodaju za 800-1000 €) jer su tvrdili da je auspuh puknuo zbog udarca))), odlučio sam malo ispolirati grane.


Jučer smo se punac i ja poigrali dB killerom koji je bio puno tamniji nego grane (tek sam kasnije slikao grane tako da, na žalost, nemam sliku od dB killera prije). Purol pasta [emoji1303]

dB killer poslije poliranja


Evo slika grane "prije"


top prije poliranja


...nastaviti će se



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Ćoso

Još malo, pa k'o pesja jajca [emoji1303]



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Osy


Patak

Dobro si prošao. Meni je progorila karbonsak oplata nakon  7000km (ako se dobro sječam), te remus nije prihvatio reklamaciju - nisam imao račun. Uspio sam se dogovoriti da za 110eu izvrše popravak plašta i nova ovojnice ispod plašta.

Ćoso

Iskreno, već sam na vagi i mislim da će se Crveni još jedno vrijeme voziti [emoji850] (taman sam ga sredio po svome i ne želim ga dati za kikiriki, a opet sam svjestan godina i kilometraže (da ja kupujem motor, filterima bi ga izolirao i ne bih ga ni gledao (ne starije od, ne prikazuj s xy km na više [emoji16]))


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Osy

Citat: Ćoso  u Rujan 21, 2017, 07:33:19
Iskreno, već sam na vagi i mislim da će se Crveni još jedno vrijeme voziti [emoji850] (taman sam ga sredio po svome i ne želim ga dati za kikiriki, a opet sam svjestan godina i kilometraže (da ja kupujem motor, filterima bi ga izolirao i ne bih ga ni gledao (ne starije od, ne prikazuj s xy km na više [emoji16]))


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !
Ostavi ga Ani, a ti se ponovi i to je to. Ako se dobro sjećam, pričao si mi da ima želju voziti motor...

Ćoso

Probala je malo, ok joj je...međutim dala bi ga ona prvom prilikom za neku šivaću mašinu. Ne dam!


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

keko

Citat: Ćoso  u Rujan 21, 2017, 07:40:56
Probala je malo, ok joj je...međutim dala bi ga ona prvom prilikom za neku šivaću mašinu. Ne dam!


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !
..ha gle, ak si ti mogao stolariju zamijeniti stromom, kak sad možeš zamjeriti ženi da ga mijenja za šivaću mašinu  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy


agolac

Super izgleda, bravo. Koliko vremena ti uzmu te dvije cefke da to tako izgleda?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

2-3 sata, 2l gemišta i tuba purola


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

SirOliver

Bilo koji što drže boje i lakove, ili centri Pevec , Građa Bauhaus.....Cca 15-20kn/ tuba

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

keko

..nema bolje od Purola za poliranje takvih stvari i nije skup  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Citat: SirOliver  u Rujan 21, 2017, 17:05:08
Bilo koji što drže boje i lakove, ili centri Pevec , Građa Bauhaus.....Cca 15-20kn/ tuba

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

E to :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain