Ixon ili Buse

Autor Renči, Rujan 18, 2017, 11:19:15

« natrag - naprijed »

Mrki

Jesi probao veličinu kada si bio ondje tako da možeš naručiti online da ne moraš ići po nju?

bajki

Kvaliteta materijala, po meni manje više isto kao i ostali proizvođači. Inače na to nisam obraćao nešto previše pažnje!

Nisam ništa kupio, ništa nisam probao! Bio preumoran da bilo šta probam!
Ali nekako sam sve bliže tom Buse-u! :ooda: :ooda: Dodatno mi se sviđa što imaju i produžene veličine u ponudi.
S time da su u ponudi imali samo crnu i svjetlu kombinaciju, a ja bi najradije crnu sa onim fluo elementima, ali nju nisu imali.



Mrki

Citat: bajki  u Listopad 02, 2017, 10:32:59
Kvaliteta materijala, po meni manje više isto kao i ostali proizvođači. Inače na to nisam obraćao nešto previše pažnje!

Nisam ništa kupio, ništa nisam probao! Bio preumoran da bilo šta probam!
Ali nekako sam sve bliže tom Buse-u! :ooda: :ooda: Dodatno mi se sviđa što imaju i produžene veličine u ponudi.
S time da su u ponudi imali samo crnu i svjetlu kombinaciju, a ja bi najradije crnu sa onim fluo elementima, ali nju nisu imali.
A popust je samo na to što imaju? Ne mogu naručiti tu kombinaciju koju ti želiš?

Renči

Probal sam u petak Modeku Ventura, trnutno nemaju broja, ali je 480€!
Materijal mije Ok, jedino za kroj nisam siguran dal će mi pasat, mislim na jaknu!

bajki


Renči

Citat: Mrki  u Listopad 02, 2017, 10:40:55
A popust je samo na to što imaju? Ne mogu naručiti tu kombinaciju koju ti želiš?
Imaš na njihovoj stranic online chat. Odgovaju odmah!

Renči

ako se odlučim na Buse, skočio bi gore sutra ili prekosutra, jer bi trebal za Rumunjsku u četvrtak.
Ako bu vrijeme OK!

Mrki

Citat: Renči  u Listopad 02, 2017, 10:44:37
Probal sam u petak Modeku Ventura, trnutno nemaju broja, ali je 480€!
Materijal mije Ok, jedino za kroj nisam siguran dal će mi pasat, mislim na jaknu!
Previše strukirana?

Renči


Mrki

Citat: Renči  u Listopad 02, 2017, 10:58:20
Kak si pogodil? :shhh:
Zato što ja imam Venturu.. a ona mi paše super.. :)
Sve drugo što sam gledao i probao je bilo previše lufta u predjelu stomaka.. i koliko god ja stegnuo na onim čičkima sastrane svejedno je bilo previše lufta..

Osy

Materijal je odličan, mislim da im je to top model...ja bi je sigurno kupio da su imali moj broj

Renči

Citat: Mrki  u Listopad 02, 2017, 11:03:42
Zato što ja imam Venturu.. a ona mi paše super.. :)
Sve drugo što sam gledao i probao je bilo previše lufta u predjelu stomaka.. i koliko god ja stegnuo na onim čičkima sastrane svejedno je bilo previše lufta..
Buš i ti došel u moje godine, pa te bum pital! :ooda:
dobro, nisam nikad nosil slim fit, ali regular mi je bil pase!

Renči

U četvrtak bi, oko podne otišel do ovih u Miklavžu, da probam i Buse.
Pošto im je cijena OK, i ako mi odgovara kroj i materijal, bit će kupljeno!

Osy


bajki

Ajd vidi s njima dali se može naručiti određena kombinacija ili je akcija samo na ovo što imaju u trgovini?