VALVOLINE DURABLEND 4T SAE 10W-40 1L

Autor Bagy, Rujan 22, 2017, 09:14:49

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: agolac  u Rujan 22, 2017, 14:33:33
Ljudi, ne opterećujte se s uljima, već ih rađe mjenjajte na vrijeme. Šta me boli šta troši ulje kad ga ionako izbacim van i bacim. Nisam ništa dobio ako troši više ili manje. :gimme5:

Baš TO :gimme5:

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 22, 2017, 20:26:32
Ma ne razbijajte glavu oko ulja.

BTW. Amer koji je s DL1000 prošao 650 000 km (zadnje šta ja znam o sjećanju) je u njega stavljao ulje za AUTE, ne za motore. I vidi čuda, 650 000 km i još ide.
Tako da, samo gasss :gimme5:
I kumplung je funkcionira?

agolac

Citat: Danijel 23  u Listopad 13, 2017, 19:58:02
I kumplung je funkcionira?

Ima auto ulja koja su za wet clutch i rade kako treba očito (bez slippinga)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Bitno da ulje zadovoljava one SAE specifikacije.
Mislim ne zagovaram ja stavljanje auto ulja, ali stvar radi.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Borko

Jučer bacim oko na prozorčić od ulja i neugodno me iznenadi razina malo iznad donje crte. Strom je kod mene 3 mj, napravljenih cca 2000 km, možda malo manje. Nisam divlji vozač, al jesam malo eksperimentirao, u svrhu boljeg upoznavanja. Fleke ulja ispod bajka nema, dakle planilo je. Vidia sam da je kod starijih stromova to ok na dužim turama, ako ga se odvrće i na većim temperaturama... E sad vaša iskustva, a i neka preporuka za ulje ne bi loše došla, pošto očito i za to postoje kombinacije. :)

Bagy

Najbitnije je prije SVAKE vožnje baciti oko na prozorče!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Ponti


Suki

Citat: Bagy  u Travanj 22, 2019, 16:15:22
Najbitnije je prije SVAKE vožnje baciti oko na prozorče!  :thumbup:
...isto i provjerit tlak u gumama i šarafe da se koji nije popustio...al ko će to radit :bzvz:...
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Borko  u Travanj 22, 2019, 16:06:36
Jučer bacim oko na prozorčić od ulja i neugodno me iznenadi razina malo iznad donje crte. Strom je kod mene 3 mj, napravljenih cca 2000 km, možda malo manje. Nisam divlji vozač, al jesam malo eksperimentirao, u svrhu boljeg upoznavanja. Fleke ulja ispod bajka nema, dakle planilo je. Vidia sam da je kod starijih stromova to ok na dužim turama, ako ga se odvrće i na većim temperaturama... E sad vaša iskustva, a i neka preporuka za ulje ne bi loše došla, pošto očito i za to postoje kombinacije. :)
Jel bio na centralnom ili na bočnom nogaru...to je jako bitno, vjeruj mi :gimme5:

Borko

Ma nikakvi nogari. Centriran na podu, sa šoferom. I vidim u knjižici bajka, sugerira se 10w-40. U čemu je kvaka sa 15-50?

Struja

Citat: Ponti  u Travanj 22, 2019, 16:43:18
Silkolene 15-50
To.  Nakon dosta razlicitih ulja, ovo se pokazalo najbolje, tj. trosio ga je najmanje. Na malom, nisam jos eksperimentirao na velikom.

Koliko se sjecam probao sa dva motula, repsolom, mobile i silkolene par vrsta. Sa mobile npr. je bilo nemoguce ubaciti u neutral, morao sam ugasit motor.

Na malom iunad 6000 okretaja je trosio ulje, sto ga se vise vrtilo, to je vise trosio, ispod ne. I to ne znaci nekakavo ganjanje, nego npr serpetine po alapama, non stop prva, druga i u okretaje.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Borko

Ok, okušat ću se s tim. Mislim da je ipak iskustvo majka znanja. Hvala! :)

Dinko

Citat: Borko  u Travanj 22, 2019, 16:06:36
Jučer bacim oko na prozorčić od ulja i neugodno me iznenadi razina malo iznad donje crte. Strom je kod mene 3 mj, napravljenih cca 2000 km, možda malo manje. Nisam divlji vozač, al jesam malo eksperimentirao, u svrhu boljeg upoznavanja. Fleke ulja ispod bajka nema, dakle planilo je. Vidia sam da je kod starijih stromova to ok na dužim turama, ako ga se odvrće i na većim temperaturama... E sad vaša iskustva, a i neka preporuka za ulje ne bi loše došla, pošto očito i za to postoje kombinacije. :)
Apsolutno nemaš razloga za brigu - ja sam imao DL650 K8 koji je znao trošiti malo ulja - pogotovo na putu kada sam natovaren i pogotovo ako se voziš autocestom. Tako se ponašao kada sam ga kupio (sa 30tak tkm) i cijelo vrijeme dok je bio kod mene (do 80ak tkm). To je nešto s čime računaš te moraš steći naviku redovitog gledanja u stakalce. Za na putu sam imao tubu sa lijeve strane (Gogs  :beer: ) u kojoj sam imao ulje za nadoliti, sprej za lanac, krpu, duct tape i rukavice te sam recimo svaki drugi dan  odrađivao ritual provjere ulja/podmazivanja lanca....

Ćoso

Citat: Dinko  u Travanj 23, 2019, 22:39:50
Apsolutno nemaš razloga za brigu - ja sam imao DL650 K8 koji je znao trošiti malo ulja - pogotovo na putu kada sam natovaren i pogotovo ako se voziš autocestom. Tako se ponašao kada sam ga kupio (sa 30tak tkm) i cijelo vrijeme dok je bio kod mene (do 80ak tkm). To je nešto s čime računaš te moraš steći naviku redovitog gledanja u stakalce. Za na putu sam imao tubu sa lijeve strane (Gogs  :beer: ) u kojoj sam imao ulje za nadoliti, sprej za lanac, krpu, duct tape i rukavice te sam recimo svaki drugi dan  odrađivao ritual provjere ulja/podmazivanja lanca....
Upravo tako. Ja sam imao i onu torbicu iz Louisa u koju stane litra ulja...Nekada smo nakon muške vožnje znali odraditi rundu pive i rundu ulja


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Ćoso  u Travanj 23, 2019, 22:46:34
...Nekada smo nakon muške vožnje znali odraditi rundu pive i rundu ulja

..kad je bog hodao po zemlji i muškarčine vozili Stromove ..danas ošlo sve u 3 lepe  :-X
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: