Cyclops LED svjetla

Autor agolac, Rujan 23, 2017, 00:09:23

« natrag - naprijed »

agolac

Sviđa mi se što je plug n play. Baš si mislim da si piknem jedan set...hmmm :)



"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

sasaa

Group buy?

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Osy

Citat: sasaa  u Rujan 23, 2017, 06:45:05
Group buy?

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
El može to na naše drlo, da ne bi ono zajebavalo...ne mogu se sad na uranak sjetit kako se zove...e canbus, da

agolac

Citat: Osy  u Rujan 23, 2017, 08:03:36
El može to na naše drlo, da ne bi ono zajebavalo...ne mogu se sad na uranak sjetit kako se zove...e canbus, da

Vidio sam da na njihovim stranicama imaju modele za bemveje.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: sasaa  u Rujan 23, 2017, 06:45:05
Group buy?

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Može, organiziraj   :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

keko

..šmrc, ja to na ovo svoje drlo ne mogu staviti  :kmekme: fizički ne stane, kratko svijetlo mi je složeno za qurac, točno do sata i ne stane mi ovaj ventilator od ledice  :'(
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zare

Citat: keko  u Rujan 23, 2017, 09:20:26
..šmrc, ja to na ovo svoje drlo ne mogu staviti  :kmekme: fizički ne stane, kratko svijetlo mi je složeno za qurac, točno do sata i ne stane mi ovaj ventilator od ledice  :'(
Na nasim drlima je jebeni H7 najgora zarulja koju su ikad napravili
Sva puta mi je vec pregorila

zare

Jures je stavio nesto na svoju  :thumbup: radi ko ludo i on je prezadovoljan
samo ga treba traziti link

keko

Citat: zare  u Rujan 23, 2017, 09:23:37
Na nasim drlima je jebeni H7 najgora zarulja koju su ikad napravili
Sva puta mi je vec pregorila
...znam, jel i ti moraš skidati cijelu kontrolnu ploću da bi došao do kratkog svijetla ???
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Citat: keko  u Rujan 23, 2017, 09:20:26
..šmrc, ja to na ovo svoje drlo ne mogu staviti  :kmekme: fizički ne stane, kratko svijetlo mi je složeno za qurac, točno do sata i ne stane mi ovaj ventilator od ledice  :'(

Šta nije ovo stavljeno na DL1000?

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

sasaa

Citat: Osy  u Rujan 23, 2017, 08:03:36
El može to na naše drlo, da ne bi ono zajebavalo...ne mogu se sad na uranak sjetit kako se zove...e canbus, da
Na jednom drlu imam... Ovaj drugi drlog je bez.. Pa moram za njega iskemijat.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

zare


keko

Citat: agolac  u Rujan 23, 2017, 09:26:24
Šta nije ovo stavljeno na DL1000?


..nisam to vidio, moram to proučiti na ovom mom, uglavnom su sjebali svjetla žešće, a i te h7 su za qurqc, a tek one h9 za dugo, uffff
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Citat: zare  u Rujan 23, 2017, 09:28:02
Je  :thumbup:

Pa onda znači može i na nove DL1000. Cyclops ima i ventilator za hlađenje, a ne samo pasivni hladnjak.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

6th Generation Improvements:
- Brighter/Better Low/High Beam Contrast.
- Lower Kelvin Color
- Reduced Size
- Simplified Installation
- Enhanced Reliability
- New Shield for the best low beam cutoff on the market
- Smaller, Replaceable Drivers. If the bulb is out of warranty and there is an issue, parts are available. The only LED bulb on the market to offer parts.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain