Cyclops LED svjetla

Autor agolac, Rujan 23, 2017, 00:09:23

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: jeeves  u Travanj 26, 2019, 13:16:27
Imaš link na taj prijedlog zakona?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

https://esavjetovanja.gov.hr/Econ/MainScreen?EntityId=10801   pogledaj komentar od živozidaša Čedomira  :-\

Ali idu još prijedlozi koje kakvih institucija, udruga i građana. Ovo je prijedlog Vlade. Nije to još gotovo.

Osy

Citat: Ponti  u Travanj 26, 2019, 13:10:06
Imam sve, nije problem kod mene (nemam maglenke), imam papire za bossa ali nije upisan u knjižicu, a imam i original auspuh.... 1 vijak i jedna šelna..... nego općenito su nas nagazili. Svake godine će biti glupih novotarija i zahtijeva jer kao mi motoristi smo najgori u prometu.
Ja idem idući četvrtak na registraciju, maglenke su original Bmw, a od auspuha imam sve papire, jedino nije upisan u prometnu. Pa ćemo vidjeti  ;)

Ponti

Citat: Osy  u Travanj 26, 2019, 14:18:19
Ja idem idući četvrtak na registraciju, maglenke su original Bmw, a od auspuha imam sve papire, jedino nije upisan u prometnu. Pa ćemo vidjeti  ;)

Javi kako ide procedura upisivanja auspuha

Špoki

Ti do tehničkog spališ ovaj vikend jedan žmigavac i opet si u prekršaju :smijeh: A za auspuh, tko kaže da će ga upisivati u prometnu, ako bude sve ok i bez problema sumnjam da će ga upisivati :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

Citat: Špoki  u Travanj 26, 2019, 14:31:01
Ti do tehničkog spališ ovaj vikend jedan žmigavac i opet si u prekršaju :smijeh: A za auspuh, tko kaže da će ga upisivati u prometnu, ako bude sve ok i bez problema sumnjam da će ga upisivati :)
Pa sve sam napisao...Ne pratiš


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Citat: Ćoso  u Travanj 26, 2019, 15:07:47
Pa sve sam napisao...Ne pratiš


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Ma ne prati on uopće, stalno laprda jer ne može svog Remusa upisati i voziti se

Mrki

Citat: keko  u Travanj 26, 2019, 05:21:29
.. :smijeh:
..snaći će se keko, snaći  :) ne bu mene niko jebal v mojoj kuruzi  :buahaha:
Već si se uplašio priznaj.. vidjelo se to danas na autoputu, vozio samo s jednim setom upaljenih maglenki :)

BTW, kuda se ide u smjeru Slavonije tako u full spremi?

Ćoso

Citat: Mrki  u Travanj 26, 2019, 18:02:43
BTW, kada se ide u smjeru Slavonije u full spremi?

Vidjeti ćete [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Špoki

Citat: Ćoso  u Travanj 26, 2019, 15:07:47
Pa sve sam napisao...Ne pratiš


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
[/quote
Pa što sam krivo napisao :huh: Skužajte ako sam nešto promaknuo O:-) Trudim se, trudim se :-*
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Danijel 23

Maglenke, retrovizori, žmigavci...svijetla za maglu se homologoraju prema korisniku. Ako je homologirano za auto ziher nemre na motor il kontra. Citira inđinjire iz CVH V Gorica koji su mi rehomologirali Stroma.

keko

Citat: Mrki  u Travanj 26, 2019, 18:02:43
Već si se uplašio priznaj.. vidjelo se to danas na autoputu, vozio samo s jednim setom upaljenih maglenki :)

BTW, kuda se ide u smjeru Slavonije tako u full spremi?
Požega kod frendova  ;)
Btw drugi set maglenki palim kad sam u pripizdini i onda bi svijetlo  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

bansi

Citat: Ponti  u Travanj 26, 2019, 12:40:47
Nagazili su dobro motoriste novim prijedlogom zakona o prometu..... maglenke, auspusi, pa tablice moraju biti fiksne kao nema više na preklop ili ono pod repom, a kazna nije više 300 kn, nego je prijedlog 1500kn.
Hitler je mala beba za ove, naci zemlja .... nek se napuše svi oni  :finger:
Treba to sve batom u čelo pa bu mira ;)