Gibljive opletene cijevi za kočnice

Autor Danijel 23, Rujan 26, 2017, 21:13:25

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Gdje potraziti ...imal neko ok prozvođac...ipak su to brenze? Htio bi zamjenit na kozi lajtunge.

Stjepko

Pa da ko drugi traži info po forumu,ali ti što i crnoga vraga znaš,za nevjerovat. :tongue:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac



Svi imaju odlična iskustva s VEP. Meni su daleko pa ne znam kako bih im objasnio šta mi treba, ali tebi je to za čas a koliko sam vidio ljudi znaju svoje delo  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: Stjepko  u Rujan 26, 2017, 21:15:29
Pa da ko drugi traži info po forumu,ali ti što i crnoga vraga znaš,za nevjerovat. :tongue:
:thumbup: ...ali informacija nikad dost....možda se nešto novo pojavi.

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 26, 2017, 21:41:27
Svi imaju odlična iskustva s VEP. Meni su daleko pa ne znam kako bih im objasnio šta mi treba, ali tebi je to za čas a koliko sam vidio ljudi znaju svoje delo  :thumbup:
Sutra ih zovem pa javim...u biti, radit će po uzorku.

agolac

Citat: Danijel 23  u Rujan 26, 2017, 21:44:09
Sutra ih zovem pa javim...u biti, radit će po uzorku.

Upravo to.

Od inozemnih imaš dalje i Galfer (to imam na malom stromu i to mi je došlo u paketu iz USA). Dalje znam još za Wezimoto....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

SirOliver

VEP hidraulika, bez konkurencije [emoji106]

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

bajki

VEP hidraulika, odneseš uzorak i oni po tome naprave. Meni radili zadnje crijevo, odlično odrađeno! :thumbup:

Patak

Citat: Danijel 23  u Rujan 26, 2017, 21:13:25
Gdje potraziti ...imal neko ok prozvođac...ipak su to brenze? Htio bi zamjenit na kozi lajtunge.

Pratim :thumbup:! Čekam detaljan izvještaj nakon izrade tj. ugradnje.

Fantom

Koliko su ih vec napravili cudi me da nemaju mjere crijeva

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 26, 2017, 21:20:26
A ako nećeš Hrvate, onda npr. HEL kao proizvođač  :thumbup:

http://www.helperformance.com/
Prodaje Motooprema u Zg, Ilica....750kn/ set...prednje i zadnje.