Somara sa akrapom

Autor tibertov, Srpanj 27, 2017, 22:02:45

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: tibertov  u Kolovoz 07, 2017, 08:19:26
Uglavnom tako ja i žena na plaži jučer i počnem priču kako bi htio kupit drugi auspuh i da postoje dvije marke akrapovič i leo vince...da je leo vince skuplji da košta 1200 eura ali da je i bolji, a da akrapovič titan košta 700 eura ali da nije baš nešto...i kaže žena ako baš želiš uzmi taj akrapovič dosta je jeftiniji, bit će ti dobar...  :smijeh: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
...a nevjerujem da je toliko naivna :)...al ako ti je to prošlo onda svaka čast :gimme5: :thumbup:

...mislim si koji bi ja odgovor dobio da svojoj tak nešt kažem :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: gianni  u Kolovoz 07, 2017, 08:52:21
TDM sa akrapima je brutala, meni bolji zvuk od V2 :thumbup:
..ma ne..fali mu još 100-150 kubika  :P  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Citat: Suki  u Kolovoz 07, 2017, 08:53:02
...a nevjerujem da je toliko naivna :)...al ako ti je to prošlo onda svaka čast :gimme5: :thumbup:

...mislim si koji bi ja odgovor dobio da svojoj tak nešt kažem :smijeh:...

a čuj, plaža, more, opuštenost...sve je u detalje isplanirano  :smijeh:

Ponti

Citat: tibertov  u Kolovoz 07, 2017, 08:59:57
a čuj, plaža, more, opuštenost...sve je u detalje isplanirano  :smijeh:

Bravo Tibi ... brak je prije sve psihologija  :gimme5:


Akrapovič s predumišljajem  :smijeh:

tibertov

hebote, gledam i gledam i gledam i vjera mi ne dopušta da kliknem...skupo je upm, boli me oko srca  :huh:...skoro sam kupio, sve dogovorio 700 eura...reko ko ga hebe... i tip kaže da će poslat za 20 dana...odjebi ti i 20 dana...kaj ga teba napravit najprije  :smijeh:...kod drugih nije ispod 800 eura...ne znam...  ::)

Suki

:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 08, 2017, 10:14:01
hebote, gledam i gledam i gledam i vjera mi ne dopušta da kliknem...skupo je upm, boli me oko srca  :huh:...skoro sam kupio, sve dogovorio 700 eura...reko ko ga hebe... i tip kaže da će poslat za 20 dana...odjebi ti i 20 dana...kaj ga teba napravit najprije  :smijeh:...kod drugih nije ispod 800 eura...ne znam...  ::)

Šta će ti Akrap, uzmi ovo

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

 a ne volim te okrugle auspuhe...podsjecaju me na 90-te  :smijeh:

Ponti

Za one koji drhte i nije akrapovič, on je samo za prave momke kao Valentino Rossi, Ponti, Ćoso itd. itd.  :rofl:

tibertov

Al ćoso ima razderan akrapovič...dal se taj opće broji  :buahaha:

Ponti

Citat: tibertov  u Kolovoz 08, 2017, 13:13:07
Al ćoso ima razderan akrapovič...dal se taj opće broji  :buahaha:

Broji se .... dolazi drugi  :)