MIVV Suono Auspuh

Autor Osy, Rujan 27, 2017, 23:06:23

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Osy  u Rujan 27, 2017, 23:06:23
Evo nakon malo promišljanja, danas je naručen Mivv za mog ljepotana. Preslušavao sam Termignonija, Akrapoviča, Leo Vincija, al zbog zvuka mi se najviše svidio Mivv...
Prvo sam mislio kupiti Akrapa, koji bi bio polovan i ko zna u kakvom stanju, a i 90% GS ga ima. Imao sam ponudu za njega za 350 eura, Mivv će me novi sa poštarinom izaći 340 eura...
http://www.mivv.com/prodotti/b-004-l7-bmw-r-1200-gs-2008-2009-2/

Sa killerom

https://m.youtube.com/watch?v=fNqhpZj7Phc

I bez...
https://m.youtube.com/watch?v=P5Q2LtMT_4M
To si preslušavao zvuk u živo il virtualno?

Špoki

Osy :thumbup:, baš me zanima kakav je zvuk uživo, nadam se da će bit prilike da se provozamo zajedno :ooda: Nek si ti sad zadovoljan i da ne brundaš više :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

Citat: Danijel 23  u Rujan 28, 2017, 08:54:06
To si preslušavao zvuk u živo il virtualno?
..tko god je stavljao zvuk auspuha na youtube ..kako od naših članova tak i svi ostali..svi su komentirali da uživo i na netu nije uopće isto.
Najbolje je kad se to čuje uživo..i još kad ima isti motor s nekakavim drugim topm..onda je to to..kao one jedne god. u Brestovcu kad je uspoređivano više topova na istim motorima

..ima i nekakav video..al to je bilo više nadrkavanje  :smijeh:

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Osi zakaj ti buraz ne pošalje ođak iz Canade..pa tamo je ziher NOVI 30 % jeftiniji?

Osy

Citat: Danijel 23  u Rujan 30, 2017, 21:04:36
Osi zakaj ti buraz ne pošalje ođak iz Canade..pa tamo je ziher NOVI 30 % jeftiniji?
Ime, sad su mi bili starci dva mjeseca kod njega i naravno da sam ga pitao da mi pošalje po njima, ali i nije baš jeftino, a da mi ga je poslao pitanje koliko bi mi uzeli na carini, pa bi ispala skuplja pita od tepsije

Danijel 23

Citat: Osy  u Rujan 30, 2017, 22:33:40
Ime, sad su mi bili starci dva mjeseca kod njega i naravno da sam ga pitao da mi pošalje po njima, ali i nije baš jeftino, a da mi ga je poslao pitanje koliko bi mi uzeli na carini, pa bi ispala skuplja pita od tepsije
Pa kolika je carina?

Ponti

Citat: Osy  u Rujan 30, 2017, 22:33:40
Ime, sad su mi bili starci dva mjeseca kod njega i naravno da sam ga pitao da mi pošalje po njima, ali i nije baš jeftino, a da mi ga je poslao pitanje koliko bi mi uzeli na carini, pa bi ispala skuplja pita od tepsije

Ma, to se stavi u kofer i prolazi bez A. Još pogotovo ako su u Zg sletili.

Ponti

Citat: Danijel 23  u Rujan 30, 2017, 22:42:32
Pa kolika je carina?

Nije carina problem, nego pdv od 25%.

Osy

Evo ga, upravo stigao, bez ikakvih naknadnih problema  :thumbup: Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali top je za mene prelijep i dizajneru bi dao nagradu  :thumbup: :ooda:

Osy


Ponti

Ajde barem kapa nije razbijena  :smijeh:

Uživaj :thumbup:

Mrki

Izgleda odlično  :thumbup:

Ti bi dobro stajali i na somari..  :)

Stjepko


Toni

Bos je zakon! Danas na buducem pontijevon san malo gasira na hladno instvarno  se super cuje. Samo Pontijev ima i powercomander i svasta nesto. Neko se tu poigra i cininmi se da je taj motor neka zvir koja ceka na nekoga ko ce to znat vozit. Prekidac sa 3 polozaja brzo , brze i najbrze . Fast faster i uber fast. Jebat ce mu vjestica sve po spisku. Motor za 10 samo ne znam oce on to znat vozit. Ide 3. Na zadnje bez kvacila. Jebote ko hajabusa u stromu. Agolac zakurac ti beegaste kad nemas power comander i BOS auspuh! :gimme5:
Nije mi nista.

Lavandić

Citat: Toni  u Listopad 02, 2017, 22:41:45
Bos je zakon! Danas na buducem pontijevon san malo gasira na hladno instvarno  se super cuje. Samo Pontijev ima i powercomander i svasta nesto. Neko se tu poigra i cininmi se da je taj motor neka zvir koja ceka na nekoga ko ce to znat vozit. Prekidac sa 3 polozaja brzo , brze i najbrze . Fast faster i uber fast. Jebat ce mu vjestica sve po spisku. Motor za 10 samo ne znam oce on to znat vozit. Ide 3. Na zadnje bez kvacila. Jebote ko hajabusa u stromu. Agolac zakurac ti beegaste kad nemas power comander i BOS auspuh! :gimme5:
NU. Sve se mislim da mu uvalim onaj moj unikatni Suzuki KLV a da sebi ostavim ovog pastuha?!? Koji će qurac njemu to na Korčuli?!? Nema di ni treću rastegnuti kako treba!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk