MIVV Suono Auspuh

Autor Osy, Rujan 27, 2017, 23:06:23

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: tibertov  u Listopad 23, 2018, 10:29:35
Cijena ovog je 560eur.

Da, zvuk na originalnom je jako dobar.
Čak mogu reći izvrstan

Osy

Ebo sebe, stalno sam eksperimentirao sa db killerom da dobijem malo dublji zvuk na auspuhu, ali nikako mi ne uspijeva, pa sam odlučio da killer ide van. Staviti ću komad toplinske izolacije na žmigavac da se ne otopi kao prošli put :) :smijeh: i neka se digić jebe sa svojim stavom da se killer ne smije vaditi...A zašto onda služi zamjenski auspuh  :samaranje:

zander

Vozi 159kmh i svi ce te cuti....sa 80 si ko zunzara. :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Citat: Osy  u Srpanj 15, 2019, 22:04:30
Ebo sebe, stalno sam eksperimentirao sa db killerom da dobijem malo dublji zvuk na auspuhu, ali nikako mi ne uspijeva, pa sam odlučio da killer ide van. Staviti ću komad toplinske izolacije na žmigavac da se ne otopi kao prošli put :) :smijeh: i neka se digić jebe sa svojim stavom da se killer ne smije vaditi...A zašto onda služi zamjenski auspuh  :samaranje:
:bzvz: Kako te volja, ja ga ne vadim kad ga stavim!  :belj:

Suki

Citat: Osy  u Srpanj 15, 2019, 22:04:30
Ebo sebe, stalno sam eksperimentirao sa db killerom da dobijem malo dublji zvuk na auspuhu, ali nikako mi ne uspijeva, pa sam odlučio da killer ide van. Staviti ću komad toplinske izolacije na žmigavac da se ne otopi kao prošli put :) :smijeh: i neka se digić jebe sa svojim stavom da se killer ne smije vaditi...A zašto onda služi zamjenski auspuh  :samaranje:

;) :ooda: vadi ga van :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Osy


Saxi

Stavi pravu stvar na pravo mesto [emoji23]
I čini to često... kako je to Jurica Pađen pevao davnih 80ih [emoji869]

Danijel 23

Citat: Suki link Saxi  u Srpanj 15, 2019, 23:44:18
Stavi pravu stvar na pravo mesto [emoji23]
I čini to često... kako je to Jurica Pađen pevao davnih 80ih [emoji869]
:beer:

Osy

A tako je bio dobar zvuk, reski i duboki, a kad abgasuje mrrrak :want: Krenuo na vožnju do Iloka, žmigavac zaštićen komadom alu folije i teflon trakom...reko, nema šanse da ovo otopi...Kad qrtz...stanem nakon 20 km da tenkiram, a ono žmigavac dobio mali šuz...nije jako, ali se krenuo topiti...ajd u p.m. :samaranje: Malo reć popizdio...sreća ponio db killer, stavio ga i piči dalje :huh:

Suki

Citat: Osy  u Srpanj 21, 2019, 12:19:20
A tako je bio dobar zvuk, reski i duboki, a kad abgasuje mrrrak :want: Krenuo na vožnju do Iloka, žmigavac zaštićen komadom alu folije i teflon trakom...reko, nema šanse da ovo otopi...Kad qrtz...stanem nakon 20 km da tenkiram, a ono žmigavac dobio mali šuz...nije jako, ali se krenuo topiti...ajd u p.m. :samaranje: Malo reć popizdio...sreća ponio db killer, stavio ga i piči dalje :huh:
...bolje da si poneo još jedan žmigavac :ooda: ;)
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Mort češ ti do Kucelja il kupit adekvatan spuh! Ovo je sramota na takav savršen stroj omatat žmigavac al folijom.

fatboy

I jos bezuspjesno...mozda da ima ruzmarin i maslinovo ulje pa ga premaze da ne zagori?  :smijeh:

Saxi

Buaxaxaxa, kidam se od smeha na Sukijev i Ivanov komentar, a sdruge strane mi zao Osyja što se jebe sa talijanskim govnetom, kao da su ga BMW inženjeri konstruisali nabijem ih sve redom [emoji23]

Danijel 23

Osi.... jesi ti kupio novi top?

Suki

Citat: Saxi  u Srpanj 21, 2019, 17:09:43
Buaxaxaxa, kidam se od smeha na Sukijev i Ivanov komentar, a sdruge strane mi zao Osyja što se jebe sa talijanskim govnetom, kao da su ga BMW inženjeri konstruisali nabijem ih sve redom [emoji23]
:smijeh: :smijeh:
:moto2:

098 9232180