MIVV Suono Auspuh

Autor Osy, Rujan 27, 2017, 23:06:23

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Danijel 23  u Srpanj 21, 2019, 19:09:05
Osi.... jesi ti kupio novi top?
Da, jebem Đovaniju sestru :) Jedina opcija je da ga spustim cent, dva

Danijel 23

Citat: Osy  u Srpanj 21, 2019, 20:58:02
Da, jebem Đovaniju sestru :) Jedina opcija je da ga spustim cent, dva
Ma hebi ti..... ak smiješ!  :belj:
Pa jesi posliko problem i reklamirao proizvod?

Osy

Citat: Danijel 23  u Srpanj 21, 2019, 21:03:30
Ma hebi ti..... ak smiješ!  :belj:
Pa jesi posliko problem i reklamirao proizvod?
Nije to problem, po njima...Još kad sam ga kupio sam poslao Đovanotiju mail, pa me odjebo i napisao da u uputstvima lijepo piše da se ne skida killer...ma ebemti sestru i takav auspuh... :thumbdown:

Danijel 23

Citat: Osy  u Srpanj 22, 2019, 07:08:24
Nije to problem, po njima...Još kad sam ga kupio sam poslao Đovanotiju mail, pa me odjebo i napisao da u uputstvima lijepo piše da se ne skida killer...ma ebemti sestru i takav auspuh... :thumbdown:
Sori opet ne kužim.... pa ti si kriv.

Suki

Prodaj ga. Strpi se i skupi još malo i uzmi ono za čim patiš :thumbup:.

Bolje ga ne imat nego ga imat, a ne biti zadovoljan i na antistres terapiji doživljavati stres :ooda:.
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Danijel 23  u Srpanj 22, 2019, 07:21:42
Sori opet ne kužim.... pa ti si kriv.
Da kriv sam što sam kupio zamjenski auspuh zbog zvuka i skinuo killer koji je predviđen za skidsnje, a ne zanitan kao kod nekih...a u pm :bzvz:

Osy

Citat: Suki  u Srpanj 22, 2019, 07:36:07
Prodaj ga. Strpi se i skupi još malo i uzmi ono za čim patiš :thumbup:.

Bolje ga ne imat nego ga imat, a ne biti zadovoljan i na antistres terapiji doživljavati stres :ooda:.
Ma i to dolazi u obzir, ali probati ću još nešto napraviti ;)

Danijel 23

Citat: Osy  u Srpanj 22, 2019, 07:43:44
Da kriv sam što sam kupio zamjenski auspuh zbog zvuka i skinuo killer koji je predviđen za skidsnje, a ne zanitan kao kod nekih...a u pm :bzvz:
Braco, čitaj što kupuješ! Ako ne znaš, javi se budem ti pomogo!  :belj:

Citat: Osy  u Srpanj 22, 2019, 07:44:46
Ma i to dolazi u obzir, ali probati ću još nešto napraviti ;)
:bzvz: I ti si mi neki trgovac!

Ponti

Citat: Osy  u Srpanj 22, 2019, 07:44:46
Ma i to dolazi u obzir, ali probati ću još nešto napraviti ;)

Kako misliš prodati auspuh koji topi žmigavce, nitko ti to neće kupiti  :smijeh:

Danijel 23

Citat: Ponti  u Srpanj 22, 2019, 08:13:00
Kako misliš prodati auspuh koji topi žmigavce, nitko ti to neće kupiti  :smijeh:
Uz auspuh dobit ćeš, alu foliju i par žmigalnika!  ;)

zander

Osy objasni mi korelaciju temperature sa i bez kilera? U cemu je stos....pa valjda bez kilera ima bolji protok? ili gresim....? :misli:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Citat: zander  u Srpanj 22, 2019, 08:14:37
Osy objasni mi korelaciju temperature sa i bez kilera? U cemu je stos....pa valjda bez kilera ima bolji protok? ili gresim....? :misli:
Da direktni užareni ispušni plin tutnji u žmigavac, a sa kilerom ne. Zašto topovi dobe čudne fleke kad korstiš kilerea, jer ohlade ispuh i pomalo izlaze van.

Osy

Citat: zander  u Srpanj 22, 2019, 08:14:37
Osy objasni mi korelaciju temperature sa i bez kilera? U cemu je stos....pa valjda bez kilera ima bolji protok? ili gresim....? :misli:
Killer ima pipak/završetak koji je spušten prema dole i onda dim iz auspuha ide ispod žmigavca...Kad ga izvadim, rupa tuče drito na žmigavac i to je sva filozofija...vidjet ću da li mogu malo spustiti top i to će biti super rješenje...

Danijel 23

Citat: Osy  u Srpanj 22, 2019, 09:18:30
Killer ima pipak/završetak koji je spušten prema dole i onda dim iz auspuha ide ispod žmigavca...Kad ga izvadim, rupa tuče drito na žmigavac i to je sva filozofija...vidjet ću da li mogu malo spustiti top i to će biti super rješenje...
Onda ipak Kucelj il neki dobar majstor koji se bavi inox galanterijom! Lagano zarezat cijev cca 1mm i ponovo zavarit, obrusit i spasivirat.... napravit "koljeno".

zander

Naravno ....treba ga malo spustiti 2 cm recimo i onda migavac bude van snopa vrelog vazduha....na mom drugom Gsu uljari , auspuh je topio onu mrezu za stvari na levom koferu...mogle su mi jakna i pantalone odleteti, ne bih ni primetio...naravno to bi bilo na 160kmh na autoputu....
OPENMINDED PEOPLE WANTED