MIVV Suono Auspuh

Autor Osy, Rujan 27, 2017, 23:06:23

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Suki  u Srpanj 30, 2019, 08:10:09
...dođi do mene...skrojit ćemo zaštitu od 1 ili 2 mm debelog lima, zakeljit pod onaj šaraf , posprejat u crno i dokujca :thumbup:, neće se niti primjetiti ;).
Ma napraviti ću ja to, nije bed, isto razmišljamo, ali me i ova privremeno rješenje ne sekira :thumbup:

Danijel 23

Citat: Suki  u Srpanj 30, 2019, 08:10:09
...dođi do mene...skrojit ćemo zaštitu od 1 ili 2 mm debelog lima, zakeljit pod onaj šaraf , posprejat u crno i dokujca :thumbup:, neće se niti primjetiti ;).
:huh: ma nemoj  :smajser: sad smo postali i bravarska radnja  :cupakosu: kruh mi uzimaš!  :samaranje:

Suki

Citat: Danijel 23  u Srpanj 30, 2019, 09:29:04
:huh: ma nemoj  :smajser: sad smo postali i bravarska radnja  :cupakosu: kruh mi uzimaš!  :samaranje:

...sereš bezveze :tongue: :P... jesam napisao lim!?, e pa onda je to limarska radnja, a ne bravarska :) :belj: :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Srpanj 30, 2019, 12:23:13
...sereš bezveze :tongue: :P... jesam napisao lim!?, e pa onda je to limarska radnja, a ne bravarska :) :belj: :smijeh:...
:sorry:
                      :kava:


                                             :finger:

Stjepko

A što ne staviš original. Zvuk je ok i motor bolje radi. A i ne jebeš žmigavac.

Danijel 23

Citat: Stjepko  u Srpanj 30, 2019, 12:40:36
A što ne staviš original. Zvuk je ok i motor bolje radi. A i ne jebeš žmigavac.
Istina. Zvuk je sasvim OK!  :thumbup:  Da mi nije uletio crni Akrap nebi se baš patio zvukom. Više sam išao na dizajn.  :)
Evo mu orginala za 78E pa se može i poigrat!
https://www.subito.it/accessori-moto/marmitta-terminale-bmw-r-1200-gs-2004-2009-foggia-302576251.htm

Osy

Godinama sam vozio Klajva sa 2 Leo Vincija, jbga...zvuk sa originalom mi je bezveze, dok mi se kod Tibija sviđa...kažu da je razlika u zvuku zbog jedne i dvije bregaste osovine.
Prodati ću ovoga i onda kupiti Akrapa, a do tada će biti zaštićen žmigavac i kgj :bzvz:

Danijel 23


Ponti

Citat: Osy  u Srpanj 30, 2019, 12:48:12
Godinama sam vozio Klajva sa 2 Leo Vincija, jbga...zvuk sa originalom mi je bezveze, dok mi se kod Tibija sviđa...kažu da je razlika u zvuku zbog jedne i dvije bregaste osovine.
Prodati ću ovoga i onda kupiti Akrapa, a do tada će biti zaštićen žmigavac i kgj :bzvz:


To se zove optimizam  :buahaha:

Osy

Citat: Ponti  u Srpanj 30, 2019, 17:49:12

To se zove optimizam  :buahaha:
Pa sa tvojim vračanjem, nikad :smijeh: Jbga, bilo je nekih kombinacija sa mjenjanjem ali izgleda da nisam bio shvaćen :huh:

Osy

Ebo ih pas dizajnerski...pa gdje su ti škole završili...trebali bi dobiti u pakiranju i štitnik žmigavaca :) :smijeh:
Nisam jedini :bzvz:

Špoki

I opet Bmw :-\, samo na njima pali žmigavce :smijeh: da staviš bilo koji osim stock ode žmigavac  :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

iviccaa

Treba brže vozit pa se neće istopit žmigavac. [emoji41]

Osy

Citat: iviccaa  u Kolovoz 11, 2019, 15:46:15
Treba brže vozit pa se neće istopit žmigavac. [emoji41]
Baš suprotno :) Zbog zračnog hlađenja sve je duplo toplije nego na Klajvu :huh:

Osy

Citat: Ponti  u Srpanj 30, 2019, 17:49:12

To se zove optimizam  :buahaha:
Prodao sam Mivva :-* Sad idem tražiti Igora :)