MIVV Suono Auspuh

Autor Osy, Rujan 27, 2017, 23:06:23

« natrag - naprijed »

Toni

Citat: Lavandić  u Listopad 02, 2017, 22:52:16
NU. Sve se mislim da mu uvalim onaj moj unikatni Suzuki KLV a da sebi ostavim ovog pastuha?!? Koji će qurac njemu to na Korčuli?!? Nema di ni treću rastegnuti kako treba!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Bas nije za njega i korculu. To je ono za po slavoniji da mos cepat do jaja. Da je Zorou bijantakav vozija bi od pozege do osjeka na zadnjem. Ponti tribat ce ti love za gume..
Nije mi nista.

agolac

Dok to dođe do Pontija bit će razjeban ko droca od dizanja na zadnji i gasiranja  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Citat: agolac  u Listopad 02, 2017, 23:04:24
Dok to dođe do Pontija bit će razjeban ko droca od dizanja na zadnji i gasiranja  :smijeh:
Jebiga tako je to. Ko je blize oltara bolje misu cuje. A i ne bi bija red da kupi nesto a da nije kako triba. Ovako je siguran da je dobar. Ide ka gluva svimja kroz kukuroz.
Nije mi nista.

Fantom

Lijepo izgleda rora  :thumbup:
Jedina mana Mivv-a je da mu natpis brzo izblijedi na suncu al imas jeftino na ali expres Akrapovic naljepnica 100 % uv resistant   :buahaha:

Osy

Ebo vas Bos u guzicu...offate mi tu po temi :tongue:
Jel lip Mivv ili nije, a ne Ponti i Bos :ooda: :buahaha:
Mrki počisti to malo :thumbup:

Suki

Citat: Fantom  u Listopad 02, 2017, 23:53:49
Lijepo izgleda rora  :thumbup:
Jedina mana Mivv-a je da mu natpis brzo izblijedi na suncu al imas jeftino na ali expres Akrapovic naljepnica 100 % uv resistant   :buahaha:
:buahaha: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Toni  u Listopad 02, 2017, 22:41:45
Bos je zakon! Danas na buducem pontijevon san malo gasira na hladno instvarno  se super cuje. Samo Pontijev ima i powercomander i svasta nesto. Neko se tu poigra i cininmi se da je taj motor neka zvir koja ceka na nekoga ko ce to znat vozit. Prekidac sa 3 polozaja brzo , brze i najbrze . Fast faster i uber fast. Jebat ce mu vjestica sve po spisku. Motor za 10 samo ne znam oce on to znat vozit. Ide 3. Na zadnje bez kvacila. Jebote ko hajabusa u stromu. Agolac zakurac ti beegaste kad nemas power comander i BOS auspuh! :gimme5:

E to, to ....   >:D >:D

zorro

Citat: Toni  u Listopad 02, 2017, 22:41:45
Bos je zakon! Danas na buducem pontijevon san malo gasira na hladno instvarno  se super cuje. Samo Pontijev ima i powercomander i svasta nesto. Neko se tu poigra i cininmi se da je taj motor neka zvir koja ceka na nekoga ko ce to znat vozit. Prekidac sa 3 polozaja brzo , brze i najbrze . Fast faster i uber fast. Jebat ce mu vjestica sve po spisku. Motor za 10 samo ne znam oce on to znat vozit. Ide 3. Na zadnje bez kvacila. Jebote ko hajabusa u stromu. Agolac zakurac ti beegaste kad nemas power comander i BOS auspuh! :gimme5:
:smijeh: :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Osy  u Listopad 03, 2017, 06:48:22
Ebo vas Bos u guzicu...offate mi tu po temi :tongue:
Jel lip Mivv ili nije, a ne Ponti i Bos :ooda: :buahaha:
Mrki počisti to malo :thumbup:
..joooj de dobro je..jebo te mivv  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Lavandić

Citat: zorro  u Listopad 03, 2017, 08:32:09
..joooj de dobro je..jebo te mivv  :tongue:
Nek si mu reko!!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Fantom

Citat: zorro  u Listopad 03, 2017, 08:32:09
..joooj de dobro je..jebo te mivv  :tongue:

Idi jebi se. Izu me iz cipela od smijeha

Osy care izdrzi. Jbga i krila da si stavio nasli bi ovi firauni razlog za zajebanciju  :thumbup:

Osy

Citat: Fantom  u Listopad 03, 2017, 16:34:53
Idi jebi se. Izu me iz cipela od smijeha

Osy care izdrzi. Jbga i krila da si stavio nasli bi ovi firauni razlog za zajebanciju  :thumbup:
Ma de dobro je, zeka peka, to nam je svima falilo tamo, morao si paziti šta pišeš, ovdje samo slobodno i opušteno :thumbup:

Milanezi


Danijel 23

O cemu vi,.......kakav aspuf...ja nistne vidim! Aaaaaa ni cujem!  :kava:

Špoki

Nema sad vremena za slikanje i snimanje zvuka, terorizira Slavoniju uzduž i popreko sa Mivvom, cijelu noć se vozi :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!