MIVV Suono Auspuh

Autor Osy, Rujan 27, 2017, 23:06:23

« natrag - naprijed »

keko

.. H&D ni u peMziji ne bum vozil  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain


iviccaa

A sto si njezan...[emoji3] [emoji3]
Koliko je to bilo, 2000 okretaja?

agolac

Citat: iviccaa  u Listopad 10, 2017, 17:41:08
A sto si njezan...[emoji3] [emoji3]
Koliko je to bilo, 2000 okretaja?

:shhh: Preko 2000 bi se raspao :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Jblo te turiranje...kaj da imas 14 godina...sto ga nisi ostavio na leru par minuta...i na 3000t da cujemo jel ima povrata...dečec on turira..ko nekidan-mjesec majstoru u salonu NN kad je probavo neki  Bmw r1200r...brum...brum....brummm...ugasi, pruzi ruku Sinisi i kaže toje TO. Ima i nastavak storije al nebitno u ovoj temi!

Saxi

Odličan zvuk, brutalan izgled, super cena, best buy kupovina, legao ti na motor ko budali šamar [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ćoso

[emoji106]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

..ja sam sad zbunj  :huh: do nedavno je bio najljepši i najbolji LeoVince..sad je Mivv  :huh:
..il da se pak držimo Pontijevog  :smijeh: ..čovjek je dosljedan Akrapu ..to mora da je onda to  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Listopad 11, 2017, 08:27:59
..ja sam sad zbunj  :huh: do nedavno je bio najljepši i najbolji LeoVince..sad je Mivv  :huh:
..il da se pak držimo Pontijevog  :smijeh: ..čovjek je dosljedan Akrapu ..to mora da je onda to  :thumbup:
Ne stoji mu loše...A i veseli me kada se ljudi vesele  :gimme5:...
Naravno da bi (ja) u slučaju kupovine novog auspuhaa odluka bila Akrapovič...Ponti je imao već na motoru drugi, pa se to ne računa

zorro

Citat: Ćoso  u Listopad 11, 2017, 10:00:17
Ne stoji mu loše...A i veseli me kada se ljudi vesele  :gimme5:...
Naravno da bi (ja) u slučaju kupovine novog auspuhaa odluka bila Akrapovič...Ponti je imao već na motoru drugi, pa se to ne računa
Probao sam ja svašt..al men je moja Suza najbolja  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

[emoji1303]...I oni Arrow-i


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Jbga, auspuh je lijep, zvuk mi je odličan, ali digić kad ga je pravio previdio je jednu stvar...
Znači, kada je top full otvoren, ispušni dim drito tuče na žmigavac...kako moj stroj ima led žmigavce, malo su se otopila ona pera sa stražnje strane i to je sva halabuka...
Da potkrijepim to topljenje, evo stavljam i slike...naravno žmigavac i dalje radi-ne radi, radi-ne radi itd :thumbup: :smijeh:

zorro

..eto ti kvalitete plastike od BMW-a  :thumbdown: ..cccc 
:smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Eh, sranje. I šta ćeš sad? Nazad DB killere ili ni to ne pomaže? Inače, odoše žmigavci  :misli:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain